Yunus Emre Sonsırma

Bahçeşehir'e transfer olduğu söyleniyor
Yerli guard zaten yoktu anlayamadım herkes gitsin diyor ama yerine kim oynayacak diye dusunulmuyor Ege Tan henüz tam hazır değil yerli sg de yok Göksenin Muhaymin top getiremez.
Kartal'ı Bahçeşehir Kenan 'ı Karşıyaka Berk'i Tofaş Erten'i Efes vermez. Yunus yanına yerli pg lazımken Sedat Ali yerine Yunus'tan çıkmak ilginç vardır düşünülen bir şey.

Oyuncu küstürüp bu zamanda göndermek mantıklı gelmiyor, Bahçeşehir 'de Muhammed var Kartal var Yunus nerde süre bulacak?

Ege Tan Yildizoglu bir Kerem Tunçeri değil bu yaşta takıma katkı versin İsmet Hocaoglu veya Nikolov'dan iyi ama güvenip yola çıkılmaz. Sedat Ali zaten normalde süre verrmiyorsun?

Bu şubenin yaptıklarına akıl sır erdirmek mümkün değil artık. Bost üstüne elinde kalan tek oyuncu kurucuyu da gönderiyorsun. Amacınız ne?
Amaç, Galatasaray'da bulunmayı hak etmeyen kalitesiz oyuncuların takımdan gönderilmesi. Boş yere para ve süre verilmemesi. Yunus Emre Sonsırma'nın sezon başında gelmesi büyük hataydı. Bu hatadan dönülmesi gerekiyordu. Bütçemiz düşük diye bu kalitesizleri izlemeye mahkum değiliz.

Emin olun Ege Tan'da en az Yunus Emre kadar oynar. Oynamasa da büyük tepki görmez.

Mahir Ağva'da kovulursa, takımda süre alması skandal diyeceğim tek oyuncu kalacak. Onunda sezon sonu kontratı bitiyor. Temizliği Haziran ayında tamamlarız.

Oyuncu küstürüp bu zamanda göndermek mantıklı gelmiyor, Bahçeşehir 'de Muhammed var Kartal var Yunus nerde süre bulacak?

Ege Tan Yildizoglu bir Kerem Tunçeri değil bu yaşta takıma katkı versin İsmet Hocaoglu veya Nikolov'dan iyi ama güvenip yola çıkılmaz. Sedat Ali zaten normalde süre verrmiyorsun?
Kartal’in caprazlar yirtildi abi.Uzun sure oynayamayacak.Yunus Emre’yi de o yuzden aldilar zaten.

Yunus Emre kalabalik yapiyor ve takima zarar veriyordu. Yerine yeni bir guard almasalar bile ki almalilar, gidisi bizi kotuye goturmez dusuncesindeyim. Onun aldigi her saniye, Ege Tan’a verilse ondan cok katki verirdi. Ege Tan bu haliyle hazir olmayabilir ama Yunus Emre’den daha cok katki verecegi kesin ve verdi de zaten oynadigi 3-5 dakikada.

Kartal’in caprazlar yirtildi abi.Uzun sure oynayamayacak.Yunus Emre’yi de o yuzden aldilar zaten.
Aynen. Yok böyle bir mantık. Bizim as yerlimiz sakatlansın sonra gidip Bursa'ya teklif yapalım Ömer Utku Al'ı verin diyelim ya da Daçka 'dan Can Korkmaz'ı istesek verirler mi ki Daçka 'da aman aman oynamıyor.

Bahçeşehir mağdur olmasın diye 3.yerlimizi veriyoruz, ihtiyacı olan takım varsa Muhaymin'i de versinler Yunus kadar da süre alıp katkı vermiyordu Mahir'i de verelim varsa talibi.

Yunus formsuz ayrı konu, ligdeki direkt rakibin zengin Bahcesehir 'e zor zamanında oyuncu vermenin mantığı nedir?

Ege Tan ve Sedat Ali'nin kötü maçları olacaktır o zaman onlarda gitsin mi diyeceğiz, zaman gösterecek her şeyi.

Turgay Bey kendisiyle yine çelişiyor her türlü Yunus alınacaktı diyen adam sezon ortası gelen ilk teklifte oyuncu gönderiyor.

Son düzenleme:
Aynen. Yok böyle bir mantık. Bizim as yerlimiz sakatlansın sonra gidip Bursa'ya teklif yapalım Ömer Utku Al'ı verin diyelim ya da Daçka 'dan Can Korkmaz'ı istesek verirler mi ki Daçka 'da aman aman oynamıyor.

Bahçeşehir mağdur olmasın diye 3.yerlimizi veriyoruz, ihtiyacı olan takım varsa Muhaymin'i de versinler Yunus kadar da süre alıp katkı vermiyordu Mahir'i de verelim varsa talibi.

Yunus formsuz ayrı konu, ligdeki direkt rakibin zengin Bahcesehir 'e zor zamanında oyuncu vermenin mantığı nedir?
Olayin Bahcesehir’e yardimla ne alakasi var abi ? Adamin seninle kimyasi uyusmadi, ayrica cok kotu bir oyuncuydu, sen de gule gule dedin. Ayni durum Angola’da da oldu. Senden ciktiktan sonra nereye giderse gitsin, sanki bana LeBron James.

Olayin Bahcesehir’e yardimla ne alakasi var abi ? Adamin seninle kimyasi uyusmadi, ayrica cok kotu bir oyuncuydu, sen de gule gule dedin. Ayni durum Angola’da da oldu. Senden ciktiktan sonra nereye giderse gitsin, sanki bana LeBron Muhammed var
Muhammed varken Kartal yerine Yunus'u aliyorlar ki ellerinde Emir Gökalp var. Bizde pg/sg sadece Sedat Ali ve Ege Tan var. Belki çok farketmez ama ligde her maça 3 yabancı guardla çıkmaya devam edeceğiz. Ristic Floyd Hummer sadece biri kadroda olabilecek.

Bende bunu anlamıyorum. Yunus'u kimse beğenmiyordu daha bu sabaha kadar. Gidince niye böyle dert oldu şimdi?

Bahçeşehir rakibimiz olarak görüldüğü için ise Angola'yı da Karşıyaka aldı. Bizde yapamadığı apaçık olan birisi nereye giderse gitsin yahu, bizene.

Zaten muhtemelen İnşAllah yerine takviye yapılacaktır. Darısı Karagülle ve Ağva'ya diyorum. Yunusa da yeni kariyerinde başarılar diliyorum 🙋‍♂️

Muhammed varken Kartal yerine Yunus'u aliyorlar ki ellerinde Emir Gökalp var. Bizde pg/sg sadece Sedat Ali ve Ege Tan var. Belki çok farketmez ama ligde her maça 3 yabancı guardla çıkmaya devam edeceğiz. Ristic Floyd Hummer sadece biri kadroda olabilecek.
Planlamanin sacmaligina birsey demiyorum, benim de dusuncem sizle ayni yonde. Fakat; Yunus’un gitmesiyle birsey kaybedecegimizi de dusunmuyorum. Ayrica yerli bir guard alacagimizi da hissediyorum.

Çok mu iyi niyetlisiniz ben mi kötüyüm bilemedim. Fenerbahçe'den oynatmadigi İsmet 'i istesek verirler mi? Ki ellerinde Melih var.
Sadık Goksenin hariç yerlilerin hepsini vermemiz lazım o mantıkla.

Çok mu iyi niyetlisiniz ben mi kötüyüm bilemedim. Fenerbahçe'den oynatmadigi İsmet 'i istesek verirler mi? Ki ellerinde Melih var.
Sadık Goksenin hariç yerlilerin hepsini vermemiz lazım o mantıkla.
Klasik taraftar aklı işte. O gitsin bu istifa etsin. Bu kadar kolay bu işler bu kafayla! En aklı başında olduğunu düşündüğüm bu platformda bile böyle dolu insan var ne yazık.