2006-2007 sezonu fikstürü...

Tekerlekli Sandalye Basketbolu'nda Lig 11 Kasım'da Başlıyor

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın mücadele edeceği Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi fikstürü çekildi. Yapılan kura çekimi sonucu, 11 Kasım Cumartesi günü başlayacak ligdeki ilk rakibimiz İstanbul Engelli Yıldızlar olarak belirlendi.

Fikstür çekimi sonrası sitemize bir açıklama yapan Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Antrenörü Sedat İncesu, "Tüm çalışmalarımız Süper Lig ve Avrupa'nın en iyi takımlarının katılacağı Andre Wergauven Kupası'nda kayıpsız şampiyonluk üzerine devam ediyor. Geçen seneki kadromuzdan 9 oyuncu ile sözleşmelerini 3 sene daha uzattık. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile A Milli Takım'ın en önemli oyuncularından Özgür Gürbulak ve Genç Milli Takım'da da forma giyen, TSK Karagücü'nün oyuncusu Metehan Yılmaz ile 3; Avrupa'nın değerli center oyuncularından Petr Tucek ile de 2 senelik sözleşme imzaladık. Yeni sezonda, tüm rakiplerimizi tek tek analiz ederek, kayıp vermeden şampiyon olmak istiyoruz" dedi.

Galatasaray'ın, 11 Kasım 2006 Cumartesi günü başlayacak olan Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi'ndeki ilk yarı fikstürü:

1. Hafta:
İstanbul Engelli Yıldızlar-Galatasaray

2. Hafta:
Galatasaray-Antalya Büyükşehir Belediyesi

3. Hafta:
İzmir Büyükşehir Belediyesi-Galatasaray

4. Hafta:
Galatasaray-Kardemir Karabükspor

5.Hafta:
Kıbrıs Lefkoşa E.S.K.-Galatasaray

6. Hafta:
Galatasaray-Ordu E.S.K.

7.Hafta:
Beşiktaş-Galatasaray

8. Hafta:
TSK Karagücü-Galatasaray

9. Hafta:
Galatasaray-Adana E.S.K.

Dediğim Çek oyuncuyu almışız. Ayrıca İBB'den Özgür'ü almışız ki kendisi inanılmaz hırslı ve çok yetenekli bir oyuncu. Takım iskeleti de korunmuş. Gayet sevindim.

TSK Karagücü Ankara takımı mı ? Ankara takımıysa, maçlarını hangi salonda oynuyor ? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

CanuAltay' Alıntı:
TSK Karagücü Ankara takımı mı ? Ankara takımıysa, maçlarını hangi salonda oynuyor ? Bilgilendirebilirseniz sevinirim.

Can TSK Karagücü Ankara takımıymış. Bu arada maçlarını Bilkent civarında bir salon varsa orada oynuyor olabilir. Çünkü TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Atatürk Hastanesi çıkışında. Pek ihtimal vermiyorum ama umarım Ankara Atatürk Spor Salonunda oynarlar.

onuryavuz' Alıntı:
Can TSK Karagücü Ankara takımıymış. Bu arada maçlarını Bilkent civarında bir salon varsa orada oynuyor olabilir. Çünkü TSK Rehabilitasyon ve Bakım Merkezi Atatürk Hastanesi çıkışında. Pek ihtimal vermiyorum ama umarım Ankara Atatürk Spor Salonunda oynarlar.

valla bizim spor salonunda oynasınlar iyi baskı kurarız :D

şaka bir yana doğru söylüyorsun eskişehir yoluna doğru çıkarken solda kalıyor TSK rehabilitasyon merkezi. Oralarda bir salonu olabilir. Tam olarak bilmiyorum.

Gururumuz olan takımımızı Ankara'da ağırlayabileceğiz. Ne güzel.