2017-2018 Galatasaray Kadın Voleybol Takımı

Mustafa Cengiz'in yönetim kurulu. Voleybol sorumlusu Okan Böke voleyboldan bihaber, basketbol sorumlularının basketbolla bir alakaları yok, futbolu yöneten adam bile (A.Albayrak) yönetim harici görevlendirmiş. Yönetim kuruluna sormadan edemiyorum, hiçbir spordan anlamazsınız madem, niye girersiniz yönetim kuruluna? Galatasaray Spor Kulübü yönetim kurulu mu, Emeklilikte Sağlıklı Yaşam Derneği yönetim kurulu mu belli değil. Merak ediyorum toplantılarda ne konuşuluyor? Gelsin çaylar, gitsin kahveler herhalde. Beğenmediğim D.Özbek giderayak Fatih Terim'le ve O.Mahmuti ile anlaşmasa ne olurduk bu adamların elinde acaba? Keske birde A.Güneyligil'den de bizi kurtarsaymış.

Eski yedek oyuncumuz Selime'nin libero oynadığı bütçesi bizim onda birimiz kadar olan takıma yarı finalde elendik. Üçüncülük maçında Coneglianoya süpürüldük. Maç sonu Neslihan ve Seda hanımefendiler müthiş mutlu bir şekilde bıraktılar cünkü emeklilik ikramiyelerini Galatasaray'dan aldılar.

HESAP VAKTİDİR!

Bugün haberim oldu twitter'da çok kez yazıştığımız, amatör branşları yakından takip eden genel kurul üyesi Kerem Övet kardeşim kaza geçirmiş. Kendisinin hayati tehlikesi yok lakin vücudunda kırıklar meydana gelmiş. Kendisine geçmiş olsun diliyorum, Allah acil şifa versin.

Geçmiş olsun.

Twitterda takip ediyordum ama yazdığı komikk bir mesajından sonra direk bıraktım. Bayan voleybol takımı Novara'yı eleyip Final Four'a kalınca amatör branşların en büyük başarısı demişti. Bayağı iyi takip ediyormuş gerçekten.

Geçmiş olsun.

Twitterda takip ediyordum ama yazdığı komikk bir mesajından sonra direk bıraktım. Bayan voleybol takımı Novara'yı eleyip Final Four'a kalınca amatör branşların en büyük başarısı demişti. Bayağı iyi takip ediyormuş gerçekten.

Voleybolun en büyük başarısı demiştir, yanlış anlaşılmış olabilir. Kadın basketbolu ve voleybolu twitter'da fazla takip eden ve yorumlayan Galatasaraylı yok. Zaten bu sezon kadın voleybolda yapılan transferlerde onun da payı var. Zaten Ataman hoca da kazayı ilk duyuran kişi. Yönetimle ne kadar yakın olduğunu gösteriyor bu durum.

Voleybolun en büyük başarısı demiştir, yanlış anlaşılmış olabilir. Kadın basketbolu ve voleybolu twitter'da fazla takip eden ve yorumlayan Galatasaraylı yok. Zaten bu sezon kadın voleybolda yapılan transferlerde onun da payı var. Zaten Ataman hoca da kazayı ilk duyuran kişi. Yönetimle ne kadar yakın olduğunu gösteriyor bu durum.

Hayır amatör branşlarda diye yazdı ve gelen tepkiler üzerine sildi zaten. Transferlerde payı mı var? Şimdi anlıyorum ama neden böyle yazıp algı yarattığını. O yüzden sezonun fiyaskosu bayan takımı başarılı diye bas bas bağırıyordu demek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayır amatör branşlarda diye yazdı ve gelen tepkiler üzerine sildi zaten. Transferlerde payı mı var? Şimdi anlıyorum ama neden böyle yazıp algı yarattığını. O yüzden sezonun fiyaskosu bayan takımı başarılı diye bas bas bağırıyordu demek.

Hepsinde yok sadece Kosheleva gibi isimlerin transferinde payı var diye biliyorum. Kendisi açıklamıştı yönetimle görüşüyoruz, liste veriyorum diye. Son tweetlerine bakarsanız başarılı demediğini bilakis hayal kırıklığına uğradığını görürsünüz.

Hepsinde yok sadece Kosheleva gibi isimlerin transferinde payı var diye biliyorum. Kendisi açıklamıştı yönetimle görüşüyoruz, liste veriyorum diye. Son tweetlerine bakarsanız başarılı demediğini bilakis hayal kırıklığına uğradığını görürsünüz.

Bu seneki takımın fiyasko olmasını sebebi belli oldu benim gözümde. Kosheleva gibi Galatasaray'a küfür etmiş birini transfer edip bir de manşet aldırıyorsun. Cahil dolu, Galatasaray kimlere kalmış çok vahim!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ataman hoca değil miydi Eczacı Kosheleva'yı alınca böyle oyuncular Türkiye'de para kazanıyor diye sallayan. Final maçında küfür etmişti bize Kosheleva.

Ayrıca Neslihan yada Kosheleva'ya manşet aldıracak bir düzen kurup Şampiyonlar Ligi için iddialı kadro kurduk diyerek pasör pozisyonunu Gamze'ye emanet eden her kimse voleyboldan zerre anlamıyordur.

Ve yine Neslihan ile Seda'ya verilen emeklilik parası milyonların hesabını kimse vermeyecektir emin olun! Orkun Darnel yemeye doymuyor ve hala kulupte görevli!

Son düzenleme:
Parayı kullanmayı bilmeyen insanların eline verirsen böyle kötü secimler ve hayal kırıklıkları çıkar ortaya. En çok parayı harcadığmız sezon Şampiyonlar Ligi vizesi bile alamadık!

Ataman hoca değil miydi Eczacı Kosheleva'yı alınca böyle oyuncular Türkiye'de para kazanıyor diye sallayan. Final maçında küfür etmişti bize Kosheleva.

Ayrıca Neslihan yada Kosheleva'ya manşet aldıracak bir düzen kurup Şampiyonlar Ligi için iddialı kadro kurduk diyerek pasör pozisyonunu Gamze'ye emanet eden her kimse voleyboldan zerre anlamıyordur.

Ve yine Neslihan ile Seda'ya verilen emeklilik parası milyonların hesabını kimse vermeyecektir emin olun! Orkun Darnel yemeye doymuyor ve hala kulupte görevli!

Allah var Koshe geldiğinde hiç sevinmemiştim. 2016'da finallerde yaptıkları ortada. İlk maçta sakatım diye oynamayıp bizim bençin arkasında oturuyordu. Bizim hocanın verdiği taktikleri jurnalcilik ediyordu. Bir de üstüne el hareketi falan çekmişti instagram'da küfür etmişti. Hem hocanın hem kendisinin iyi midesi varmış ki aynı ortamda buluştular. Zaten geldiğinden beri kurtardığı maç sayısı çok az. Nesli bile daha fazla maç kurtardı bu sezon.

Bu kadar yüksek bütçeyle rezil bir kadro kurduk. İsimler kağıt üzerinde iyi ama takım kimyası diye bir şey yoktu. Birbirlerini tamamlayamıyordu oyuncular. Bana verselerdi yetkiyi en azından 1 kupa aldıracak takım kurardım.