2019-2020 Sezonu Kadro Yapılanması ve Transferler

Webster ve Klobucar yerine Banvit'ten Perez ve Neal'i almak lazım.
Her şeyden önce borçları bitirip takımlarımıza ödemeleri zamanında yapmak gerekir...

Beşiktaş Sompo Japan'da 5 aydır maaşlarını alamayan Robin Benzing ve Ivan Buva, hafta başında ödemelerini alamazlarsa takımdan ayrılacaklar. (Eurohoops)

Buva'ya çökmek lazım hemen.
Samet Geyik ve Can Maxim de yerli olarak iyi tercihler olur...

Arkadaşlar benim konu dışı bir sorum olacaka futbol olsun Nba olsun oyuncuların yıllık ücretlerine rahat şekilde ulaşabiliyorken avrupa basletbolunda neden tam olarak ulaşamıyoruz sadece belli başlı oyuncuların ücretleri söyleniliyor sebebini bilen varsa cevaplayabilirmi ?

Arkadaşlar benim konu dışı bir sorum olacaka futbol olsun Nba olsun oyuncuların yıllık ücretlerine rahat şekilde ulaşabiliyorken avrupa basletbolunda neden tam olarak ulaşamıyoruz sadece belli başlı oyuncuların ücretleri söyleniliyor sebebini bilen varsa cevaplayabilirmi ?

Kulüpler açıklamıyor genelde. Biz de ulaşabildiğimiz kadarını aktarabiliyoruz. Şeffaf bir yapı yok genel olarak.

Gelecek sene Erkan Yılmaz, Okben Ulubay, Berkay Candan, Sertaç Sanli, Oğuz Savaş piyasadaki potansiyel hedeflerimiz olabilir. Ben bunlar dışında Cevheri de görmek isterim abilik yapacak kontenjandan. Hem de 10 dakika katkı verecek durumda olabileceğine inanıyorum.

Furkan Aldemir'in gelmesini isterim ama eskisi gibi kalınlaşması lazım. Efes seneye bize Buğrahan Tuncer'i kiralasa keşke :(

2 ay oncesine kadar menajeri Hayes’i 400 bin dolara, Harrison’i da 450 bin dolara tutariz demislerdi, pazarlikla o an tutma sansimiz vardi bu isimleri ama su an itibariyle 3 aylik alacaklari var oyuncularin, Auguste da dahil bu 3 oyuncu ile bazi EL takimlari ilgileniyormus, dolayisiyla onumuzdeki sezon gozuken Ertugrul hoca 0’dan kadro kurmak zorunda kalacak.

Hayes zu Zalgiris.

Kendisini tutamayacağımız aşikardı. Zalgiris ona çok uygun olacak bence.

Yine de burada "Son bir şarkı istiyoruz kardeş senden".

Bir yandan iyi, bir yandan kötü oldu. Tutabilmemiz Harrison’a göre daha kolaydı ama en azından öğütücü imajımızı biraz olsun düzeltebilecek bir iş.

Ödenmeyen maaşların fesih hakkı vermesi ihtimali olmadığını varsaysak kadrodaki oyunculardan herhangi birinin satışından mevcut sözleşme şartları itibari ile para kazanma ihtimalimiz var mı?
Yönetim futbol sezonu bitince seçim yapacaktır. En iyi ihtimalle Haziran seçim gündemi ile geçer; sonra yeni şube yönetimi, bütçe bulamama, bu parasızlıkta takımın başına kim geçer muhabbetleri, yeni koç (Erdoğan'la devam dense de süreç onu da yeni koç gibi harekete mecbur bırakacaktır), koçun olmayan parayla transfer için debelenişi ve yönetimin boş vermişliği yani potada bir aslan klasiği.....
Harrison, Hayes (ben olsam giderim) kalsın Peres, Jekiri belki Eric'in olabilirliği ihtimali denensin; Furkan'lar, Okben, Baygül, Buğrahan için kiralık seçenekleri de düşünülsün

Ödenmeyen maaşların fesih hakkı vermesi ihtimali olmadığını varsaysak kadrodaki oyunculardan herhangi birinin satışından mevcut sözleşme şartları itibari ile para kazanma ihtimalimiz var mı?
Yönetim futbol sezonu bitince seçim yapacaktır. En iyi ihtimalle Haziran seçim gündemi ile geçer; sonra yeni şube yönetimi, bütçe bulamama, bu parasızlıkta takımın başına kim geçer muhabbetleri, yeni koç (Erdoğan'la devam dense de süreç onu da yeni koç gibi harekete mecbur bırakacaktır), koçun olmayan parayla transfer için debelenişi ve yönetimin boş vermişliği yani potada bir aslan klasiği.....
Harrison, Hayes (ben olsam giderim) kalsın Peres, Jekiri belki Eric'in olabilirliği ihtimali denensin; Furkan'lar, Okben, Baygül, Buğrahan için kiralık seçenekleri de düşünülsün

Ben Ertuğrul Hoca'nın bırakacağını düşünmüyorum. Onun dışında Furkan ve Okben'in sözleşmesi bitiyor zaten. Bizde tüm oyuncuların sözleşmeleri 1'er yıllık. Arapovic hariç

Emir Preldzic’e 493 bin euro borcumuz varmışız. Şu an Harrison’a 400 bin dolar versek kalacak. Preldzic bu parayı da alırsa 1.5 yıl yatarak Galatasaray’dan 1 milyon euro kazanmış olacak. Müsebbibi olan herkesin emeğine sağlık :)