Sinan Güler

Bizim 600den fazla onerdigimizi.sanmiyorum sadece.bu yil icin 250 bin dolar fark var ayrica FB 2+1 anlasma onermis.ki bir yil sonrasi icin de en az 250 fark ve iki sene sonrasi.icin de bir yil daha kontrat ya da.belli bir.miktar.cikis ucreti.bu totalde 500-600 bin dolar fark var ayrica neyi.zorluyorsunuz anlamadim paragoz derken kast edilen karar verirken maddi yani.somut.cikarlarin on planda tutulmasi para.olur altin olur bakir olur.makam olur vs vs
Bana kulupten soylenene gore enson 700000 onerip 750000e de cikabilcegimiz mesaji verilmis. 100000-150000 fark var arada. Bencede tek senelik bakmadi kariyer planlamasi olarak bakti mevzuya. 2 yillik anlasmayi aldi 1 yil uzatmada var 3 buyuklerin hepsinde oynayan ve milli takimin kaptani olarakda basketbolu biraktiktan sonra once federasyon yonetiminde yeralir sonra gorusleri bu iktidara uymasada zamanla degisiklik olup iktidarinda destegini alirsa ustune bide babasinin basketbol camiasindaki etkisiyle ver elini federasyon baskanligi. Akilli bi kariyer planlamasi

Şikecilerin değirmeninden geçmeden Fenerasyonda yüksek mevki sahibi olunamıyor. Yaş olmuş 34, bundan sonraki tek derdi fenerasyonda yüksek mevki elde etmektir. Kendisi şan şöhret için bizi satmıştır.

Benzer sekilde 600 diyen de var zaten yazdigimin ana fikri meselenin.basit yillik.ucret farkindan ote oldugu paragoz diyen de sadece lidyalilarin icat ettigi seyin onemsenmesini.kast etmiyor olmali

GS' den her oyuncu gidebilir bunda bir sorun yok. Para için gittiğini bende zannetmiyorum. Kariyeri açısından düşünmüş ve böyle karar almış. Tabi ki suyun karşı tarafına gitmesi artı bir tepki oldu. Kalp kırdı.

Sinan'ın para için ayrıldığı algısına düşersek asıl sorunlarımızı göremeyiz.

Sinan biraz da yönetimin sezon içinde ki koça mobing uygulamalarından ve kendilerini sezon mücadelesi içinde yalnız bırakmalarından dolayı takımdan ve camiadan soğuduğunu ve bunları sezon bitince kafasında değerlendirdiğini düşünüyorum.

Burada ki öfkemizi yönetime çevirebilsek bence daha faydalı bir iş yapmış oluruz. Hedef küçülten, üst seviye rekabet ortamı sağlayamayan , sezon içinde ve playoflarda takımı yalnız bırakan ve devamlı küçülme söylemleriyle koçun ve oyuncuların bir nevi motivasyonlarını bozan yönetime bakalım.

Ergin Hoca kalsaydı Sinan'da kalırdı diye düşünüyorum ben. Etki & Tepki meselesi.

Sinan'ın ayrılmasına dolaylı yoldan etki eden paralı taraftar grubu ilk iç saha maçın da üstüne düşeni yapar zaten :)

Fener açısından bakarsak bazı arkadaşlar dk alamaz yedekte bekler gibi şeyler söylemiş.

Fenerin bunla ilgili bir problemi olduğunu sanmıyorum tamamen psikolojik üstünlük açısından yaptıkları bir transfer hamlesi.

Son düzenleme:
Hayatta paradan daha önemli şeyler de vardır. Sinan 15 yıllık profesyonel sporcu, kariyerinde oynadığı hiçbir takım tarihinde 2. lig görmemiş. Babasının birikimi belli, kendi birikimi belli. Zaten ''efendiliğiyle'' yarın öbür gün emekli olunca yorumcu koltuğu da hazır. Ergin Ataman haşatını çıkardı, taş çatlasın 1.5-2 sene top oynar, daha fazlasını oynasa da böyle bir kontratı bir daha alamaz. 800-900 benim için büyük para, bu adamlar içinse benimki kadar büyük anlamı olmamalı. Hele de kaç yıldır bir iniş, bir çıkış oynayıp herkes arkandayken ve onca adamın harcandığı şubede her zaman en çok değer verilen ve en çok parayı kazanan adamlardan biriyken. Siz Fenerbahçeli olduğunuz için anlamınızı beklemiyorum ama sıfırdan çıkardığınız Udoh'un 500 bin dolar fark için kendisini kendisi yapan kulübü ve antrenörleri arkasından bırakıp Galatasaray'a geçtiğini tahayyül ederseniz belki olaya biraz daha empatiyle yaklaşabilirsiniz.

Ha tabii ki bir de bu ''adamın'' bizim formamızı giydiği 2013-14 sezonu var tabii. Sizce o sezon ne kadar eder, elimize para geçince biz de aynısını yapalım.

Öncelikle açıkça fikrini yazıp, suçlayıp eleştirmediğin için teşekkür ederim. Belki dediğin doğru, yaşamadığım için anlayamıyor olabilirim. Dışarıdan bakınca Udoh böyle birşey yapsa bile yaşattıkları için teşekkür edip şans dilerdim gibi görünüyor ama yaşanmadan bilinmez.

2013-14 sezonu ile ilgili düşüncelerimiz farklı. Bu tür konuları burası gibi ortamlarda konuşmak zor. Yüz yüze olmak lazım...

Sent from my iPad using Tapatalk

En son 700 teklif edildi. Kendisi aslinda 1-2 ay once fb ile anlasmis. Ic sahadaki macta isliktan cok daha otesi olacak.

Bu yöntem Aziz Yıldırım ve çetesinden moda oldu galiba.Kendisi geçen sene Gökhan Gönül Ocak'ta Beşiktaş ile anlaştı diyordu taraftarının gazını almak için.Aynısı buralara da yansımış.Komik duruyor.

Sinan ile artık yolların ayrılması gerekiyordu,Sinan'ın da teklif alacağı takımlar belliydi.İlgilenen takımların isimleri de ortada zaten.Çok bir rol alamaz.Biz de iyi ki şartları fazla zorlamadık.Durumumuz belli,Muhammed Baygül,Can Maxim gibi isimler alınırsa hiçbir sorun olmaz.

Hata her kaptanı her 3 4 sene oynayanı çok üst bir seviyeye koyan heyecanlı Türk spor taraftarı profili.Sinan ne Galatasaray altyapısından yetişme ne de özel bir bağı var.Yıllardır kulüpleri dolaşan bir isim.Bir profesyonel.Basketbolda bunlar daha çok oluyor zaten futbola göre.

Verdikleri için teşekkürler demekten başka diyecek bir şey yok.İsterse 5 sene daha oynasaydı Metin Oktay falan olmazdı,Metin Oktay gibiler günümüzün spor dünyasında olmaz.Yarın bir gün Göksenin'de gider başka takımlara şartlara göre,çok şaşırmamak lazım.

Benim en cok sasirdigim sey ise su. Bizim koclara kiziyordu milli takim kamplarinda oyuncularimi ayartiyorlar diye. Dik alasini kendi yapiyor.

Tepki bekliyormuş ama beklediğinden inanılmaz fazla tepki olmuş ve ciddi anlamda rahatsız etmiş kendisini. Tabi bu saatten sonra bir şey değişmeyecek ama hata yaptığının farkına varmış iş işten geçince.

Tepki bekliyormuş ama beklediğinden inanılmaz fazla tepki olmuş ve ciddi anlamda rahatsız etmiş kendisini. Tabi bu saatten sonra bir şey değişmeyecek ama hata yaptığının farkına varmış iş işten geçince.

Açıklama mı yaptı ,kafası çalışan adam beklenecekten fazla hele inanılmaz fazla tepki yok yemesin insanları hala

GS' den her oyuncu gidebilir bunda bir sorun yok. Para için gittiğini bende zannetmiyorum. Kariyeri açısından düşünmüş ve böyle karar almış. Tabi ki suyun karşı tarafına gitmesi artı bir tepki oldu. Kalp kırdı.

Sinan'ın para için ayrıldığı algısına düşersek asıl sorunlarımızı göremeyiz.

Sinan biraz da yönetimin sezon içinde ki koça mobing uygulamalarından ve kendilerini sezon mücadelesi içinde yalnız bırakmalarından dolayı takımdan ve camiadan soğuduğunu ve bunları sezon bitince kafasında değerlendirdiğini düşünüyorum.

Burada ki öfkemizi yönetime çevirebilsek bence daha faydalı bir iş yapmış oluruz. Hedef küçülten, üst seviye rekabet ortamı sağlayamayan , sezon içinde ve playoflarda takımı yalnız bırakan ve devamlı küçülme söylemleriyle koçun ve oyuncuların bir nevi motivasyonlarını bozan yönetime bakalım.

Ergin Hoca kalsaydı Sinan'da kalırdı diye düşünüyorum ben. Etki & Tepki meselesi.

Sinan'ın ayrılmasına dolaylı yoldan etki eden paralı taraftar grubu ilk iç saha maçın da üstüne düşeni yapar zaten :)

Fener açısından bakarsak bazı arkadaşlar dk alamaz yedekte bekler gibi şeyler söylemiş.

Fenerin bunla ilgili bir problemi olduğunu sanmıyorum tamamen psikolojik üstünlük açısından yaptıkları bir transfer hamlesi.

Altına imzamı atarım.

Allah aşkına öngörememesi mümkün mü hadi mümkün diyelim zaten dedikodular çıkar çıkmaz tepkiler baslamıştı öngöremedi ise imzadan önce tepkiyi görmeye başladı zaten profesyonel adam surecın bundan sonraki kısmı kariyeri açısından bir kriz yönetimi meselesi onun için

Ayrıca yönetime kızdı ondan gitti UA'ya bozuldu ondan gitti deniyor yönetim 20 kişi UA kaç kişi bilmiyorum ama olan bitenlere mudahil olan bir iki bin kişi olsun yapılanları destekleyen yoktur ama 100 bin UA üyesi,sempatizanı olsun , bu klübün 20 milyon taraftarı var bu insanların kalbini kırmanın mazereti deve kulak etmeyecek cevrelerın yaptıkları da olamaz .Her yapılana bir kulp bulmak kolay suyunu bulandırdık ondan yaptı yapacağını kabaat bizde.

Son düzenleme: