Sinan Güler

Sloukas rezil oynadığı halde 1 saniye bile süre alamadan havlu sallar durursun öyle.

Salladığın havlulardan da vlog çeksene çakma kaptan. Çok yakıştın şikecilere çok.

Bayağı büyük hedefleri varmış, takımın yarısı oyun dışı kaldığı bir lig maçında bile 3 dakika süre alabildi. Sürünedur!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kendisi bench ısıtmak ve havlu sallamaktan sıkılmış olsa gerek ben gitmek istemedim beni gönderdiler diye konuşmalara başlamış. Hadi canım başka kapıya, oyuncu diye gidip rezil olduğun yerde kalmaya devam et.

Arkadaş bize ne? Ne anlatırsa anlatsın bizi ilgilendirmiyor. Tutarsızlığı kendine kalsın arkadaşın. Bir kaç ay önce hedeflerim var o yüzden ayrıldım (ki zerre lafım olmadı buna gittiği takıma rağmen) dedi, şimdi de yönetim beni istemedi noktasına gelmiş.

Spor hayatını son demlerine gelmiş biri olarak çok büyük bir hata yaptı ve bunun henüz farkına varıyor. Galatasaray gibi bir camianın kapısı artık yüzüne kapandı görünen o ki bunun altında eziliyor ve çare arıyor.

Saygılar.

Kendisi bench ısıtmak ve havlu sallamaktan sıkılmış olsa gerek ben gitmek istemedim beni gönderdiler diye konuşmalara başlamış. Hadi canım başka kapıya, oyuncu diye gidip rezil olduğun yerde kalmaya devam et.

Savunma kaynaklı tüm hatalarına rağmen taraftar onu her zaman bağrına basmış haldeyken ve Galatasaray basketbolunun bir efsanesi olabilecekken kariyeri boyunca kazandığı tüm saygınlığını bir daire parası kadar daha fazla para biriktirmek için yok etti. Üstelik Obradovic'in Sinan'ın savunma zaafına tahammül göstermeyeceği de çok açıktı. Ayrıca gitmek istemediği tam bir yalan, Efes ve Galatasaray'ın tekliflerini reddetmişti diye biliyorum. Sen daha hakimsindir o sürece Önder abi. Benim hatırladığım bu şekildeydi.

Euroleague ortalamaları: 10 maç - 6.5 dakika - 2.3 sayı - 0.9 ribaund - 0.7 asist - 1.3 verimlilik puanı. 18 maçta ise süre dahi almamış.

Neşet Ertaş dinlesin bol bol, kendi etti kendi buldu.

Son düzenleme:
Sinan surecini o donem adim adim yazmistim. Eski mesajlarimda duruyodur. Kendi isteyip gitti. Yurolig sampiyonlugu icin yarğscak bi takim istiyorum diyip bizim 750bin dolara cikmaya hazir efesinde 500bin yuro olan teklifini reddetti. Fenerin teklifini uzun sure bekledi eger teklif yapmasalardi oliye gitcekti. Hic beni gonderdiler falan demesin. Seneye kotratindan cikip atamanin yanina gitsin.

Sinan surecini o donem adim adim yazmistim. Eski mesajlarimda duruyodur. Kendi isteyip gitti. Yurolig sampiyonlugu icin yarğscak bi takim istiyorum diyip bizim 750bin dolara cikmaya hazir efesinde 500bin yuro olan teklifini reddetti. Fenerin teklifini uzun sure bekledi eger teklif yapmasalardi oliye gitcekti. Hic beni gonderdiler falan demesin. Seneye kotratindan cikip atamanin yanina gitsin.

O zaman teşekkür etmek lazım 750.000 dolarımızı sokağa atmamıza engel olduğu için.

Hadi basketbol konuşalım. Çık ne kadar rezalet basketbol oynadığını anlat. Galatsaray senin umrunda mı? Çıktınız yaptınız şahsi şovunuzu geri kalanını enayiler düşünsün.

900 bin dolar, tercümanlık için fazla bir rakam. Zaten bu oyunla en fazla tercüman olursun ama paranı başka yerden al. Yeni sezonda olmaman dileğiyle.

Bu arada gözümden kaçmış, teşekkür ederim..

Bir taraflarımla gülüyorum kendisinin düştüğü duruma. Beter ol karaktersiz paragöz!