Burak Elmas

Mali vaatlerini gerçekleştirmesini beklemiyorum basketbol şubesi ile ilgili vaatlerin bir kısmı gerçekleşebilir bu ülke de ünal aysal mali anlamda en güçlü olduğu dönemde bunları yapamadı ha futbol takımı 3 sene üst üste şampiyon da olabilir ama avrupa da başarı gelmez bence o nedenle vaatlerin önemi yok bizde yurtdışından önemli sponsor en son ne zaman geldi ki ali koç getiremedi bu ülke de son dönem örnek vermek gerekirse

Burak Elmas: Hocamızla görüştük, yarın sabah takımının başında, evimiz Florya'da idmanlara başlayacak.
Galatasaray'ın teknik direktörü Galatasaraylı @fatihterim'dir.
Mazbata, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var ve #BirlikteÇokŞeyBaşaracağız

Mazbata, mukavele, ve seremoni ile kaybedecek 1 dakikamız bile yok. Yapacak çok işimiz var. İnanıyoruz, güveniyoruz sana başkanım 👏

Basketbolda büyük hedeflerin peşinde gitmeyi istiyorsa hem erkek hem de kadın basketbol takımlarının koçlarını gönderip yabancı koçlarla sezona başlamalı ve 2 takıma da güçlü sponsorlar bulmalı. Bu takımları ligde ve Avrupa'da en tepeye çıkarmak için hiçbir maddi fedakarlıktan kaçınmamalı.

Vay be ilk röportajını da sabah gazetesine verip sayın cumhurbaşkanımız demesi de ilginç mustafa cengiz 3.5 yıl boyunca bir kere yaptı mı bunu bunların akıl hocası fatih altayli söylüyordu zaten bizim yusuf günaydan kurtulmamız lazım diye sebebi belli bürokrasiden gelme olduğu için kurtuldular bakalım bu yönetim 1 sene dayanabilecek mi göreceğiz

Vay be ilk röportajını da sabah gazetesine verip sayın cumhurbaşkanımız demesi de ilginç mustafa cengiz 3.5 yıl boyunca bir kere yaptı mı bunu bunların akıl hocası fatih altayli söylüyordu zaten bizim yusuf günaydan kurtulmamız lazım diye sebebi belli bürokrasiden gelme olduğu için kurtuldular bakalım bu yönetim 1 sene dayanabilecek mi göreceğiz

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin seçilmiş meşru Cumhurbaşkanı'na Sayın Cumhurbaşkanımız demesi yanlış mı?

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaskanina nasil hitap edilicek ögretirseniz cok memnun olurum.

Suanki Cumhurbaskinina vede partine bir kere bile oy atmadim siyasete girmicem ama ne diye hitap edicek Sayin Galatasaray Baskani Burak Elmas

Eleştirmek icin eleştirmeyelim allah askina

At yarışlarinda Grup 1 yarışlarinda Atınız koşuyorsa Spiker Sayın Ali xxxx Ayşe xxxx diye takdim eder Televizyonda bu sadece At yarışlarinda önemli bir kosuya dahil olundu diye

Koskoca ülke başkinana nedenilcek inanin anlamadim beynim yandi

Ben anlamadim yahu
Birinin Listesi zayif
Birinin parasi yok
Birinin zihniyeti liseci
Biri saraya yakin
Birinin saçı beyaz
Birinin giyimi kötü
Bir durun arkadas yahu Başkan Daha mazbatasini almadi.

Gelin siz baskan olun ozaman!

Hoca florya inmedi komplo teorileri .

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaskanina nasil hitap edilicek ögretirseniz cok memnun olurum.

Suanki Cumhurbaskinina vede partine bir kere bile oy atmadim siyasete girmicem ama ne diye hitap edicek Sayin Galatasaray Baskani Burak Elmas

Eleştirmek icin eleştirmeyelim allah askina

At yarışlarinda Grup 1 yarışlarinda Atınız koşuyorsa Spiker Sayın Ali xxxx Ayşe xxxx diye takdim eder Televizyonda bu sadece At yarışlarinda önemli bir kosuya dahil olundu diye

Koskoca ülke başkinana nedenilcek inanin anlamadim beynim yandi

Siz 2 tane alternatif sunmuşsunuz aslında

O iki tanenin basindada Sayin deniliyor 😉

Siz yazmamışsınız ama başına sayın eklense dahi arada nüans olmaya devam ediyor.Ben bir yorum yapmadım zaten demek ki alternatifler de varmış onu gÖrdüm sadece

Bu arada internet sitesinden gördüğümde kadarı ile Cumhurbaşkanı Erdoğan ifadesini kullanmış

Son düzenleme:
Biz kendimize saygi göstermiyoruz Kendi Cumhurbaskinimiza saygida bulunmuyorsak disarisi şamar oğlani yapar.

Severiz sevmeyiz kendisine degil Makamina Makamiminin adina saygi duymaliyiz

Maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor. İktidara muhalefet etmesini beklemiyoruz tabi ki... Ancak daha mazbatayı almadan, ilk röportajını iktidara yakınlığı ile bilinen bir gazeteye verip, CB'ye yaranmaya yönelik cümleler kurmak, bugüne kadar çizdiği yenilikçi profile hiç yakışmadı.

Bu ülkede futboldan para ve makam kazanan adamlar da Cumhurbaşkanına minnet duymayacaksa zaten kimse duymaz. Almanya'da filan olsa borçtan antrenmana çıkamayacak takımlar bu ligde ŞL için vize alıyorlar. Nedeni, niçini çok önemli değil. Böyle yönetimleri ve ekonomik gevşekliği yaratıp hala bu takımlar transfer filan yapabiliyorlarsa iktidara şükranlarını sunmalarında da pek bir absürdlük yok.

Maşallah dediğimiz üç gün yaşamıyor. İktidara muhalefet etmesini beklemiyoruz tabi ki... Ancak daha mazbatayı almadan, ilk röportajını iktidara yakınlığı ile bilinen bir gazeteye verip, CB'ye yaranmaya yönelik cümleler kurmak, bugüne kadar çizdiği yenilikçi profile hiç yakışmadı.
Abdürrahim albayrak değil mi idi burada iktidara yakınlığı nedeniyle yerden yere vurulan ki adam son dönemde iktidar ile gören yoktu sözlerimizde samimi olalim yeter ünal aysala benzettim ben gerçekçi olursak onun döneminde de iktidar kongresi ali saniyende yapılmıştı ve iktidara 20 milyon gsli oy veriyor demişti bu konuda ne kadar eleştirsem de dursun özbek bile daha dirayetli davrandı benim fikrime göre