Burak Elmas

Abi neyi yanlış anlattığımı anlamadım ama liseli başkan gelsin yangını var onu kastettim yoksa isteyen istediğini desteklesin o beni ilgilendirmiyor
Ona katılıyorum. Liseli-lisesiz olarak bakmamak liseli başkan gelsin diye yangın yapmamak lazım. Önemli olan başkan olacak adamın başka anlamdaki özellikleri Burak Elmas gibi olmaması mesela:) hatta Burak Elmas'ın tam tersi olabilir birçok konuda.. liseli ya da lisesiz olması benim için de bir önem arz etmiyor.

Erken donemde aristokrasi bizim doneme gore daha hizli gelismemizi sagladi ancak donem degisti. Mancityi katarlilar yonetirkene biz yonetici secmek icin lise mezuniyet belgesi mi soracagiz.
Donemin sartlari artik baska, 3 buyukler bu hale nasil geldi diye sasirmaya devam edemeyiz. Secen ile secilenin ic ice gectigi sistemi sorgulamak lazim.

Yayın gelirleri açıklandı ve en çok yayın geliri elde eden Galatasaray'ın kazancı sadece 11 milyon avro. UEFA'dan 17-18 milyon avro gelecek diye sallıyordu bizim bir halttan anlamayan spor basını oysa UEFA'dan kazanılan para bugün itibariyle 8,45 milyoon avro.

Elde para yok ve bu arkadaşta 100 milyon dolarlık stad isim sponsoru palavrası sıkarak geldi. Bu şahsın kulübü yönetme ihtimali yok.

Bence başkan divana kadar maç kazanilamayacak ve adnan polat gibi gidecek bu kişi ha adnan polat ve mustafa başkana yapılanlar sonrası hak ediyor bakalım daha da liseci grubun gösterdiği bir başkanı seçmemeyi öğreniriz diye düşünüyorum divan sonrası yeni gelecek başkan adnan polatın devamı olacak birisi olur bence

Yayın gelirleri açıklandı ve en çok yayın geliri elde eden Galatasaray'ın kazancı sadece 11 milyon avro. UEFA'dan 17-18 milyon avro gelecek diye sallıyordu bizim bir halttan anlamayan spor basını oysa UEFA'dan kazanılan para bugün itibariyle 8,45 milyoon avro.

Elde para yok ve bu arkadaşta 100 milyon dolarlık stad isim sponsoru palavrası sıkarak geldi. Bu şahsın kulübü yönetme ihtimali yok.
Sponsorluk zaten palavraydı. Yiğit şardan ben bu işin içindeyim artık öyle paralar yok üstelik döviz cinsinden bir anlaşmadan bahsediliyor bu dönemde böyle rakamlar çok zor dediğinde adamı linç ediyorlardı. işin kötü tarafı kasa kolaylığı yapacak durumları da yok emlak konutla olan anlaşmadan gelecek paraları kırdırmaya çalışıyorlarmış sanırım. Kırdırdığında büyük zararlar etmen olası kimse babasının hayrına vermez sıcak parayı.

yazık Galatasaray resmen bir zübük’ün eline düştü en yakın çalışma arkadaşı ışıtan zaten Başkandan da beter

Düşünmeden alelacele getirdiğin ve hocalık meziyetleri şüpheli adamın fesih maliyeti 2 milyon 775 bin Euro. Bu Galatasaray’ın parasını sokağa atmak değil de nedir? Bunu zorlasan Galatasaray’ı kasıtlı olarak zarara uğratmak olarak bile değerlendirebilirsin.

Ft ile yolların ayrılması doğru karardı hatta sezona bile ft ile başlamazdım ben olsam ama ismini kullanıp seçilmen ve ondan sonra yolları ayırıp bir de torrent gibi bir adamı getirmek hatalar silsilesi.. ve bence kötü niyet

Bu yönetim hoca ile birlikte divanda gider kimse şu başkan destekledi bu başkan destekledi demesin divana kadar gs küme düşme hattına girerse onu destekleyenler bile kurtaramaz onu

Düşünmeden alelacele getirdiğin ve hocalık meziyetleri şüpheli adamın fesih maliyeti 2 milyon 775 bin Euro. Bu Galatasaray’ın parasını sokağa atmak değil de nedir? Bunu zorlasan Galatasaray’ı kasıtlı olarak zarara uğratmak olarak bile değerlendirebilirsin.

Ft ile yolların ayrılması doğru karardı hatta sezona bile ft ile başlamazdım ben olsam ama ismini kullanıp seçilmen ve ondan sonra yolları ayırıp bir de torrent gibi bir adamı getirmek hatalar silsilesi.. ve bence kötü niyet
Denizli maçı sonrası hemen yollar ayrılmalıydı. Çözüm bulamıyordu. Burak Elmas ve yönetiminin planı da yoktu. PSV hezimeti sonrası yapılanma yalanına sarıldı.

Burak başkanı buradan uyarayım mevcut iktidar ile çok fazla resim veriyor özhan canaydın bir dönem boyleydi sonra adnan polat yönetime girdi ve siyasetten uzaklaştı o nedenle adnan polati pek sevmezler sonra mevcut iktidar ile birlikte gidebilir hale gelebilir durum haberi olsun

Torrent hoca tarafından hazır bulunmayan,Başkanımıza göre ihtiyacımız olmadığı için alamadığımız Gedson, Altay-Rize maçının adamı seçildi. Ayrıca sezonun ikili mücadele kazanma rekorunu kırdı. Son zamanların en büyük transfer hatası. BE ve IG hakkında görevi kötüye kullanmaktan dava açılmalı. Çok büyük rezillik...

Sene başı Gedson’a o parayı vermeyip Cicaldau alana da açılmalı aynı davadan 😂

Yahu sene başında adamlar satmak istemedi 10-15 ler konuşuldu. Son gün son saate kadar onun için nöbet tuttuk ama inet edip satmadılar. Eminim Fatih hoca olsaydı Gedson bizdeydi. He Cicaldau için 6,5 çok dersen haklısın. Onda çok acele ettik. Biraz daha bekleseydik onu da Morutan gibi 3 4 bandında alırdık. Her seferinde Fatih hocaya vurmaya bırak yahu, adam gideli 1 aydan fazla oldu😀

Yani mevzu basit Ocak gibi sıcak para bulamadılar üstüne %50 sonradan satıştan pay maddesi de olunca girmek istemediler. Yani severken de, eleştirirken de çok abartıyoruz nedense. Sene başı efsane başkandı, GS kendin tankını üretiyordu, şimdi ihraç edilecekmiş. Öyle bakacaksak ihraç edilmeyecek başkan, üye kalmaz. Kulüp yönetme yetileri olsa, teknik direktörün arkasına sığınıp seçime girmezlerdi. Ha ona rağmen de 30 milyon civarında bonservis harcayıp ellerinden geleni yaptılar futbol özelinde.

Aciklamasina gore tribunde olsa o da baskan istifa dermis.
Bu is eglence konusu olmaya basliyor artik.
Nasil yapmamiz lazim bu halde,daha mi cok bagiralim isteniyor.

Son düzenleme: