Burak Elmas

Burada bAŞKanım yazan arkadaşların değişimini gördüm ya gülüyorum. Geçen seçimde de bu adaylar yetersiz dediğimde şuncu buncu olmakla itham edildim.
Divan'a katılamama rezaletini de gösterdi beyefendi ve ekibi.

Yahu insan yanılamaz mı? Yanıldık, bundan dolayı da özür diledik. Herkesin her mesajda şunu belirtmesi de cidden daha komik ve gülünç.

Şu kritik süreçte toplantıya yönetimi ile katılmaması büyük rezillik. Tekrardan başka bir liste ile seçime girip tekrar başkan seçilmeyi düşünüyorsa bu saatten sonra imkansız artık.

Çok büyük hayal kırıklığı oldu. Ayrıca bugünde sonra kendisi hakkında ihraç süreci başlatılırsa hiç şaşırmam...

Yanılmakta sıkıntı yok herkes yanılabilir ama sıkıntı şurda ki sen o dönem babanın oğlunu savunur gibi savunuyordun. Bu adam kolpacı dikkat edin diyenlere de şu’cu bu’cu diyordun. Beni de şardancı yapmıştın. Halbuki ben şardanı hiçbir zaman bu şekilde savunmadım ve o gün de her adayla ilgili inandığım şeyi söylüyordum. Mentalite bu olduktan sonra çok yanılırsın. isimler değişir benzer postları görmeye devam ederiz. BAşkanımdan önceki motton da inan edindi sonra ondan da vazgeçtin. Yani önemli olan kimseyi babanın oğlu gibi savunmadan gerçekleri ortaya koymak.

ayrıca kolpacı Başkan ben bırakıyorum ha, seçim yapıyorum ha, ha yaptım ha yapacam derken sanırım bir transfer sezonu daha geçirmek istiyor:) sonra bizim için karikatür yaptılar diye ağlamak kolay tabi. Bugün olanlar gösteriyor ki sıka sıka başkanlığa giderken demek ki farklı gizli ajandalar varmış.

ne diyordu o meşhur karikatür ‘’ birlikte çok şey aşıracağız’’

Geçen seçimin evet ertelenmesi açıklanmalıydı iptali değil ama zaten kimsenin zamanında yapamadığı bakanlığın covid nedeniyle izin vermediği seçim haziran ayına ertelenediğinde yeri göğü inletenler bugün bu seçim takvimini açıklıyor. O zaman Galatasaray kongre üyelerinde zerre karakter varsa 4 Haziranda gerekli çoğunluğu sağlarlar. En azından 7 gün kaybedilmez.

Yanılmakta sıkıntı yok herkes yanılabilir ama sıkıntı şurda ki sen o dönem babanın oğlunu savunur gibi savunuyordun. Bu adam kolpacı dikkat edin diyenlere de şu’cu bu’cu diyordun. Beni de şardancı yapmıştın. Halbuki ben şardanı hiçbir zaman bu şekilde savunmadım ve o gün de her adayla ilgili inandığım şeyi söylüyordum. Mentalite bu olduktan sonra çok yanılırsın. isimler değişir benzer postları görmeye devam ederiz. BAşkanımdan önceki motton da inan edindi sonra ondan da vazgeçtin. Yani önemli olan kimseyi babanın oğlu gibi savunmadan gerçekleri ortaya koymak.

ayrıca kolpacı Başkan ben bırakıyorum ha, seçim yapıyorum ha, ha yaptım ha yapacam derken sanırım bir transfer sezonu daha geçirmek istiyor:) sonra bizim için karikatür yaptılar diye ağlamak kolay tabi. Bugün olanlar gösteriyor ki sıka sıka başkanlığa giderken demek ki farklı gizli ajandalar varmış.

ne diyordu o meşhur karikatür ‘’ birlikte çok şey aşıracağız’’

O karikatüre bugünde karşıyım ben. O karikatürü savunan olursa yine aynı şeyi yaparım.

Evet önce İnan Edin'in Galatasaray'a fayda sağlayacağını düşündüm destekledim. Sonra Galatasaray'a zararı dokununca tabiki karşı çıkacağım. Burak Elmas da aynı şekilde. Söyleyip vaadettikleri beni heyecanlandırdı, destekledim. Şimdi zararı dokunurken desteklemem mümkün değil.

O iş bence temmuz bulacak gibi hayırlısı olsun art Niyetli görüyorum iyi niyetli olsaydı 21 28 mayıs derdi
Seçim kararı alması bile önemlidir Volkan. Albayrak bugün B.Elmas kulübü kaosa sürüklemiştir demiş bir Allahlın kulu da demiyor ki ya sen ibra olmadın kulübü mahkemeye verdin üstüne bir üç yıl kulübü yönetmeye devam ettin. Üyeler de artık 11 hazirana bırakmadan 4 haziranda gidip bu işi bitirsinler. Ancak tüzük değişmediği sürece bu tarz işler hep devam edecek.

Seçim kararı alması bile önemlidir Volkan. Albayrak bugün B.Elmas kulübü kaosa sürüklemiştir demiş bir Allahlın kulu da demiyor ki ya sen ibra olmadın kulübü mahkemeye verdin üstüne bir üç yıl kulübü yönetmeye devam ettin. Üyeler de artık 11 hazirana bırakmadan 4 haziranda gidip bu işi bitirsinler. Ancak tüzük değişmediği sürece bu tarz işler hep devam edecek.
Tabi ki zamanında MC yönetiminin yaptığı da doğru değildi ama adamlar en azından netti. Ben bu kararı tanımıyorum mahkemeye gidicem seçime de gitmicem dedi. Şimdiki başkan ise bence daha tehlikeli konuşurken genel kurulun kararına saygı duyacağım ve kulübü en kısa zamanda seçime götüreceğim diyor ama iş eylem noktasına geldiğinde bence kesinlikle ayak sürüyor. Yani bence Elmas en başta dürüst davranmıyor. Kulübü seçime götürmek konusunda samimiysen istifa edersin. 28-1'den karar alıp şerh düşmezsin mesela. Mesela defalarca aday olmayacağım dedi ama bir seçim olursa şayet aday olmasına da şaşırmam. Çünkü bence tutarlı ve samimi değil.