6 # Beril Binoğul

Re: #6 Beril Binoğul

Beril az süre alsa da özgüveni yerinde olan biri.2 dakika oynasa da herşeyiyle sahada oluyor ve mental açıdan hep hazır.

Ayrıca benchte de arkadaşalrının neşe kaynağı olduğuna çok sahit oldum. :)

Sırf sana bir iki şey söylemek için girdim foruma fener maçından sonra.
artık senin adını duymak istiyorum maç sonu yorumlarda, kadro çok güçlü ve derin biliyorum. Ama bu takımda senin yerin var, altyapıdan kalan tek oyuncumuzsun. Özellikle 2yıldır seni ve Saynuru takip ettim, ediyorum, edeceğim. Şimdilik Saynursuz kaldık ama senle bi 10-15 yıl devam ederiz heralde.
Sana tahmininden de çok güveniyorum.
Haydi Beril!!!

Beril gibi şut yeteneği olan bir oyuncu çok daha iyi bir yerde olabilir aslında,gerçekten çok iyi şutör ve bildiğim kadarıyla altyapılardan beri böyle.Pek izleyemediğimiz için şu yönünü geliştirirse iyi olur falan da diyemiyorum;ama altyapıyı da az çok takip etmeye çalışan biri olarak ben de Utku Abi gibi süre alan oyunu konumuna gelmesini isterim.

Beril candır... Galatasarayla büyümüş, Galatasaraylı büyümüş birisidir.
Belki evet bu kadroda süre verilmesi beklenmeyebilir ama en azından şansı hakediyor.
Saha içi bile aslında çok önemli değil. Takımın çok önemli bir bireyi çok kişi bilmese de.
Üniversite okumaya da devam ediyor hem de ciddi bir bölümde.(Hep unutsam da ismini :) )

Yolun başarılarla dolu olsun Beril..

Finans matematiği galiba yada matematik finansı bölümü okuyor berilcan. :)

Kadroda hep bulunması gereken biri, enerjisi ile filan işte. Hep gülüyor, mutsuz görmedim ben onu.

Gökce Başaran' Alıntı:
Finans matematiği galiba yada matematik finansı bölümü okuyor berilcan. :)

Kadroda hep bulunması gereken biri, enerjisi ile filan işte. Hep gülüyor, mutsuz görmedim ben onu.

finans matematiği :)

beril oyna artık seni izlesin bütün cimbomlular :)

haydi beril bana bu hafta oynayacağının, düzeltiyorum iz bırakarak oynayacağının sözünü ver, bursadan seni izlemek için geleyim.

Beriller Yasemenler göz bebeklerimizdir.Onlar kendi içimizden gelen kendi terbiyemizle yetişen pırıl pırıl insanlar.
Elbet zamanı gelince Berilde gelip oynayacak.Buna emin olun o idmanda elinden geleni yapıyor ve iyi çalışıyor.

Arda Öztürk' Alıntı:
Beriller Yasemenler göz bebeklerimizdir.Onlar kendi içimizden gelen kendi terbiyemizle yetişen pırıl pırıl insanlar.
Elbet zamanı gelince Berilde gelip oynayacak.Buna emin olun o idmanda elinden geleni yapıyor ve iyi çalışıyor.

o zaman geldiğinde onu en çok alkışlayanlardan biriside ben olacağım...

Pazar günü beklentim büyük...

son zamanlarda Beril Binoğul kadroya alınmıyor oysa genç milli takımın gözbeği o onu tekrar salonda oynarken görmek istiyoruz.