Antonio Graves

Re: 22 # Antonio Graves

Var elbette fakat kullanmayı pek gerek görmüyorum..

Peki o zaman Mustafa değil de genel için değiştiriyorum söylediğimi :)

Çok kötü bir düşüş yaşıyor çözemedim...Yani şutları baya kötüleşti...Gravesde eski formuna dönerse işallah finalin ado Galatasaray-Fenerbahçe olur..

Graves´teki düşüşün sebebini az çok tahmin edebiliyorum, Ankara´daki maçtan sonra.

Rotasyonda istediği süreyi alamadığı için mutsuz olduğunu, dolayısıyla beklenen katkıyı veremediğini düşünüyorum. Anılan maçta oyuna girme hazırlıkları yaparken, Hüseyin Beşok onu motive etmeye çalışıyordu. Gerçi o gün Beşok´u da teselli edecek birileri lazımdı ya neyse...

Gerçi çeyrek final serisinde aldığı süreler tatmin edici düzeyde ama...

Şutlarında düşüş olabilir; ama play-off'ta çok daha faydalı oynuyor bence. Eskiden kamikaze gibi penetre ediyordu, şimdi bitirmesinin zor olduğu poizsyonlarda penetre sonunda pası veriyor, fazla forse atışlara yönelmiyor.

Savunma performansı ve mücadelesi ile bol şut soktuğu maçlardan daha çok ilgimi çekiyor açıkçası.

abi inanın artık "daha ıyı gelecekse gıtsın" lafına ınanmıyoru.Ki en savunduğum şeylerden biriydi.

İstikrar...işte bence can alıcı kelime bu..

Bu yolda atılması gereken ilk adım ise Gravesi takımda tutmak.
Hatta Milojevic dahi kalabılır bence.(yabancı kontenjanında)

maçtan önce kendisiyle sohbet ettik ona düşüncelerimi hislerimi ve taraftarın sevgisini söylediğimde gözleri doldu diyebilirim abartma yok!çok teşekkür etti...Belki gidiceksin tonio ama bugün bana verdiğin forman hep bende kalıcak...TEŞEKKÜRLER TONİO...