Aslan Yürekten İyi Haber

Yaklaşık 2.5 aydır sakatlığı yüzünden oynamayan forvetimiz taraftarın sevgilisi Arda tammamen iyileşmiş Erdemir maçında oynuyor.
ASLAN YÜREKSİN YAPARSIN SAZI ARTIK ELİNE AL.

ben bu sezon ardanın bize hiç bi katkı sağlıyabileceğini hele bu durumda hiç bi katkısı olmaz diye düşünüyorum

Belki playout ta biraz iş yapar yabancı sıkıntısını doldurabilir

Bugün antremanda ardayla konuştum daha tam olarak iyleşemediğini ama bu maçta ne olursa olsun sahada arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediğini ve çok oynamak istediğini söyledi.

Ayrıca Turabi abi ile de yaptığımız sohbette bu takımın bu sıraları hiç hak etmediğini gerek yönetimin ilgisizliği gerekse hakemlerin yanlı tutumu ve ilk 9 haftadaki pivot eksikliği nedeniyle şu an bu durumda olduklarını belirtti ve pekte haksız değil aslında.

Şu sıralar yönetimin yavaş yavaş gerekli ilgiyi göstermeye başladığını ve inşallah artık hep böyle gider şeklinde dileklerini belirtti.

Basketçilerde çok hırslıydı hepsi maçı kazanacaklardan son derece eminlerdi umarım maçı kazanırlar.

ultrAslan9999' Alıntı:
Bugün antremanda ardayla konuştum daha tam olarak iyleşemediğini ama bu maçta ne olursa olsun sahada arkadaşlarını yalnız bırakmak istemediğini ve çok oynamak istediğini söyledi.

Ayrıca Turabi abi ile de yaptığımız sohbette bu takımın bu sıraları hiç hak etmediğini gerek yönetimin ilgisizliği gerekse hakemlerin yanlı tutumu ve ilk 9 haftadaki pivot eksikliği nedeniyle şu an bu durumda olduklarını belirtti ve pekte haksız değil aslında.

Şu sıralar yönetimin yavaş yavaş gerekli ilgiyi göstermeye başladığını ve inşallah artık hep böyle gider şeklinde dileklerini belirtti.

Basketçilerde çok hırslıydı hepsi maçı kazanacaklardan son derece eminlerdi umarım maçı kazanırlar.
Umarım... :?

Tebrikler Aslan Yürek kritik bir 3'lük ve yanılmıyorsam 2 çok önemli savunma rib. Kalan 5 maçta senden çok şey bekliyoruz. büyük ihtimalle Gökhan sezonu kapattı SAZI HER MAÇTA ELİNE ALMAN GEREKİYOR.

Sakatlıktan sonra mükemmel oynamaya başladı bu gün sahanın en iyilerindendi ASLAN YÜREK mutlaka kalmalı Fenerbahçe maçı fazla söze gerek yok onun maçı ilk yarıda yarım kalan işini bitircek.

SEKO' Alıntı:
Sakatlıktan sonra mükemmel oynamaya başladı bu gün sahanın en iyilerindendi ASLAN YÜREK mutlaka kalmalı Fenerbahçe maçı fazla söze gerek yok onun maçı ilk yarıda yarım kalan işini bitircek.
Benim dileğim 02-03 sezonunda oynadığımız seri gibi zevkli çekişmeli bir o kadarda mutlu bir maç geçiririz birde tabiki Aslan Yürek Arda Vekiloğlu......

Zamanında Muratcan Güler'i ve Arda Vekiloğlu'nu maddi imkassızlıklar yüzünden Ülker'e kiralamıştık onun karşılığında para ve Cihad Şahin'i vermişlerdi.Ancak biz bu işten çok karlı çıktık hem Cihad Şahin Galatasaray'a geldi hemde öğrendiğim kadarıyla sıkı bir Galatasaeray taraftarı oldum onunda üstüne üstlük Arda Vekiloğlu tekrar Galatasaray'ın kendi oyuncusu oldu Aslan Yürek Sen Birtanesin sen TEKSİN :atki