Basketaltı/ Ünal Özüak.

Basketaltı/ Ünal Özüak.

HANİ perşembenin gelişi çarşambadan belli olur derler ya. Galatasaray basketbol takımı koçu Halil Üner "Bu yıl sıkıntı yaşamayacağız" diyor.. Amma velakin en baba ve yegâne transferinin Arda Vekiloğlu'nu gönderip Şemsettin Baş'ı geri alması olmasından belli ki gelen yıl gideni hem de çok fena halde aratacak.. Ben bu "... genç, mücadeleci, izleyenin zevk alacağı basketbol oynayan bir takım olup play-off oynayacağız " laflarını yıllardır dinliyorum hem de Üner'den ama Cim-bom geçen yıl playout'dan canını sıyırarak ligde zar zor kalması yanı sıra ne uzuyor ne kısalıyor.
Görüntü odur ki yılların yenilmez armadası bu yıl da dipten zorlayacak ligi. Yaz aylarında tüm diğer kulüpler son yılların en yoğun Amerikalı oyuncu transferini gerçekleştirirken onlarda henüz tık yok. Ülker' in
rakibim ne denli güçlü olursa ben o kadar yukarı çıkarım felsefesi mahsulü üç büyüklere yan ürünlerle sponsor desteğinden bu güne kadar en kötü yararlananı Galatasaray Cafecream.

Eğer Şemsettin geldiyse
yazıklar olsun size...

H.Üner küme düşürünce rahatlıyıp o zmnmı gitceksin be adam
palavraları bırakta istifa et biran önce

Dönüp dolaşıp aynı yerde duruyoruz. Herkez görüyor, herkez biliyor ama sonuç ?

Bu insanlar için Galatasaray sevgisi falan hikaye. Kimse koltuktan kalkmak istemiyor ne başkan ne de coach.