Besiktas:83-Galatasaray:64

Önder Ç.

0
Yönetici
Basketbol takımımız bugün Fenerbahce,Banvit ve Besiktasın katıldıgı turnuvada saat 19.00'da Besiktas ile oynayacak.

Saat 17.00 da Fenebahce-Banvit macı oynanacak.

Takımımıza basarılar dileriz...

normal bi skor!!

:? arkadaslar kendimizi ümitlendirmeyelim hepimiz biliyoruz bu takım bizi endişelendiyor besiktastan fark yemisiz kendimizi kandırmayalım. artık gercekleri söyleme zamanı geldi.

Pek iyi geçmemiş herhalde maç. Umarım ilerleyen zmnlarda toparlanırız...

Fazla konusmak istemiyorum acikcasi.
3. period 6 sayi atabildik.
Savunmaya onem veriyor gozukuyoruz.Hucum adina "0".
Gunun tek yarari umit millide oyniyan Ismet in (88 li) ilk defa A kadroda yer bulmasi ve gercekten guzel bir oyun sergilemesiydi.Boyu biraz daha uzarsa bu cocuk cok is yapar.

Birsey daha eklemem gerekiyor sanirim.
2 tane yabanci denendi bu macta.
Bir uzun birde kisa.
Uzun fizik olarak Slay e benziyor ama daha yavas.
Kisayi ise acikca anliyacak kadar oynadigini zannetmiyorum.

Belirtmeden gecemicem Banvitin guard i ve Besiktasin uzunu bu sene cok ses getirir.

istatistik tutuldumu bilmiyorum ama sanirim en skorerimiz Ufuktu.Sonrada Umut Tinay gelebilir.
Varmi dikkat etmedigim fazla sayi atan bizde.

Bir not daha :
Sanirim 0/7 ucluk attik.

Yedigimiz bu fark oldukca düsündürücü. Hazırlık maclarında dogru düzgün sonuc alamıyoruz. Umarım lig baslayınca tam tersi olur.

Bende maçtaydımn.İlk yarı 36 36 berabere bitti. İkinci yarını başlamasıyla ne olduğunu anlayamadık koskoca 10 dk. da 6 sayı bulabildik:(Teknik ekip son periyotun son bölümlerindede genç oyunculara şans tanıdı. Maç ta 19 sayı farkla bitti.
Asçıkcası maçın ilk yarısını sonunda bu kadroya Fatih de dahil olunca bu lişgde iş yaparız diyoduk Ama maçın 3. periyodu olayı bitirdi. Daha yolun başındayız açıkcassı okadar para harcanan fb dede pek öle abartılacak 1 oyun biz göremedik.

cemal'a öyle bir teknik açıklama yazmışki herifler, mübarek sanki jordan. :lol:

ozzy

:?: ozzy yabancı oyuncu istatiskleri iyi tam anlıyamadım ama iyi gözüküyordu.Muhtemelen biri veya ikisiyle mukavele yapılacak Yabancılarda varken fark yiyorsak vay halimize.

Umutlarım tükeniyo.
Nerde o 2 yıl öncesi.Koch lar Muratcan lar....Tufan ı niye yollardılarsa...

valla takım hakkında yorum yapmak için erken ,takımın hem eksıgı var hemde bjk çok iyi takım. ismet umarım busene3 oynar inanilmaz bir oyuncu olabılır cok iyi bir sol eli var

X' Alıntı:
Fazla konusmak istemiyorum acikcasi.
3. period 6 sayi atabildik.
Savunmaya onem veriyor gozukuyoruz.Hucum adina "0".
Gunun tek yarari umit millide oyniyan Ismet in (88 li) ilk defa A kadroda yer bulmasi ve gercekten guzel bir oyun sergilemesiydi.Boyu biraz daha uzarsa bu cocuk cok is yapar.

X hatırlıyorsun dimi :) Bundan 2 ya da 3 yıl önceydi Caferağa Spor Salonu ve Yıldız Erkekler ya da Küçük Erkekler macı :)

Birsey biliyoruz da konusuyoruz ;)