BSL 6. Hafta | Galatasaray 98-103 Afyon Belediyespor

Maci kazanirsan ligin en iyi takimlarindan birini yenmis olacaksin cunku. Ne hucum var ne savunma var mac icinde 2 kere 11-0 yedik donup mola almiyor kepaze bir takim var sahada kazansan ne olacak

Maci kazanirsan ligin en iyi takimlarindan birini yeneceksin demekle ne anlatmaya calismissin anlamadim. Zaten Erdogan Hoca gidince kapimizda Popovic - Blatt - Obradovic Ve Ataman bekliyor. Acaba hangisini kabul etsek de tesrif etseler. Bence 4 unu birden alalim ise. Yonetimin Apple ile yaptigi sponsorluk anlasmasindan gelen 300 milyon Euromuz var ne de olsa!

Lutfen ne diyorsun be adam deme, cunku once sen baslattin.

Oyle yada boyle destek olacaz baska Galatasaray yok! Istifaya cagiracaginiz tek mercii Yonetimdir.

Maci kazanirsan ligin en iyi takimlarindan birini yeneceksin demekle ne anlatmaya calismissin anlamadim. Zaten Erdogan Hoca gidince kapimizda Popovic - Blatt - Obradovic Ve Ataman bekliyor. Acaba hangisini kabul etsek de tesrif etseler. Bence 4 unu birden alalim ise. Yonetimin Apple ile yaptigi sponsorluk anlasmasindan gelen 300 milyon Euromuz var ne de olsa!

Oyle yada boyle destek olacaz baska Galatasaray yok! Istifaya cagiracaginiz tek mercii Yonetimdir.

Biz yonetimi temmuz ayinda istifaya cagirdik abi yazdiklarimiz orda duruyor sahadaki takim cok harika degil ama bu kadar kepazelik olmaz ulm macinin ac ilk ceyregini izle top paylasimi yok yari sahada adamlar 3 eksikle geldi bi de. Hocayi severim yazin da yazdim ama Emir hala 11. Oyuncu olarak oyuna giriyorsa ya kendini sorgulasin ben ne yapiyorum diye ya da biraksin bu isi.

ben buna katılmıyorum.Burası Galatasaray Oktay Mahmutiyi maaşını ödeyerek kovma lüksümüz var niye öyle diyorsun.

Harrisonin sayisi yok hala, o atamadigi zaman bizim mac kazanmamiz neredeyse imkansiz! isin garibi bir tek atis kullandi sadece. bu iste bir gariplik var ama anlayamadim.

savunma yapmayı biraz geç hatırladık gibi yine de maç ortada son çeyrek aynı savunma sertliğine devam edilirse maç gelir gelmesi de gerek bu mağlubiyetin açıklaması olamaz zaten bu kredimiz de yok.

Ilkkez one gectik :) ama mac ne olur Allah bilir. Ben Afyonun kaymagi meshur saniyordum megersem bali daha meshurmus. Ne attilarsa girdi mubarek :)

Daha bakamayacagim birisi Allah rizasi icin kazandik desin :sick: son 1 dakika kapattim maci. Biriniz cikin ve diyin ki ka zan dik!