Büyük Buluşma

Sonunda demeye az kaldı.İstanbul'a yerleşmeme çok çok kısa bir zaman kaldı.Umarım bir sıkıntı çıkmaz.Yenilmez Armada ile buluşmama az kaldı.
Bu konuda sizlerden yardım istiyorum.
Abdi İpekçiye nasıl gelebilirim ? Lütfen iett otobüs seçeneklerini söylemeyin :)
Şimdilik Bağcılar'da kalıyorum.
Daha sonra mecidiyeköy'e yerleşecem.
Bilet nasıl bulabilirim ?
başka unuttuğum konularda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Bilet büyük maçlar hariç maç günü gişede bulursun. Büyük maçlarda da Cevahir Biletixten halledersin önceden Mecidiyeköy'de.
Arabayla hiç İpekçiye gelmedim o yüzden onu bilmiyorum. Hayatım otobüste geçti bu şehirde.
Hoşgeldin . Ben de İstanbul'a ilk geldiğimde çok mutlu ve hevesliydim ama bi süre sonra bu şehir için şu şarkıyı söyleyeceksin. Baştan uyandırayım.
https://www.youtube.com/watch?v=OK4fJhbRL1g

[MENTION=10281]Veysi Deniz Baskın[/MENTION] aslında metro,metrobüs ve tramvay seçeneklerini kastetmiştim.özel halk otobüslerini kullanmayı sevmiyorum

Başlığı ilk gördüğümde herhalde bir buluşma organizasyonu var dedim ama şaşırdım da doğrusu. Hiç gündemde yoktu böyle bir organizasyon dedim içimden.

Önder´in dediği gibi, bir kişiyi Yenilmez Armada ile buluşacağı için bu denli heyecanlı görmek büyük mutluluk. Umarım bu heyecanın artarak devam eder ve geldiğim maçta tanışma imkanımız olur Muhammet.

Not: Deniz, seçtiğin şarkı ve düşüncelerinden dolayı şiddetle kınıyorum seni. : )