Caner Eler

Önder Ç.

0
Yönetici
4 ayaklı spor ansiklopedisi gibi bir adam. Kanserle savaş ona çok şey öğretmiş ve kazandırmış. Bu videoyu yeni izledim herkese tavsiye ederim.

[video=youtube_share;VZdyHYRuetw]http://youtu.be/VZdyHYRuetw[/video]

Olaylara farklı açılardan bakmanızı sağlıyor, bana dahi bisiklet yarışlarını dahi izlettirecek potansiyel var bu isimde. Üşenmeyip izlemek gerek, hayata ve spora dair çok güzel paylaşımlar var.

Caner Eler gibi sporu seven ve sevdiren bilgiyi samimiyetiyle harmanlamış, nesillere aktarmaya çalışan insanların federasyon başkanı hatta Spor Bakanı olması gerekiyor ki bu ülkede spor faaliyetlerin gelişmesini etik değerler içinde sağlayabilelim.

Ancak dibine kadar pisliğe batmış ve siyasetin tüm çıkarcı ilişkilerini sonuna kadar içinde hisseden bir spor ülkesiyiz ne yazık ki.

Söyleyişinde ne kadar da mütevazi şekilde hastalığını küçük bir ayrıntıymış gibi anlatıyor. Hatta 10 yıldan fazladır koltuk değneğin de oluşundan bahsetmiyor bile. Bir kez daha saygı duydum kendisine.

Bisiklet yarışlarının son anında ki anlatım heyecanı ve enerjisi hiç düşmesin dilerim.