Düşünceleriniz

NE BİLİYİM VALLA BEN HİÇ BİŞE ANLAMADIM

BİDE BİŞEY DAHA TELEKOM MAÇINDAN SONRA EVE DÖNDÜKTEN SONRA SKY TÜRK TE basket programında bi tane GOKHAN BURAK MERT vardı.pROgramıda bi fenerli yapıyo adını bilmiyorum tam. İşte adam sordu dedi playoff a inanıyomusunuz.
Bizimkiler diyodu EVET KESİN %100

nası olcak bu iş dedim?

İTÜ'ye yenilene kadar kesin play-off diyordum ama o mağlubiyetten sonra şüpheye düştüm. Sezon sonuna kadar Telekom maçındaki gibi oynarsak yine de play-off diyorum.

Turkiye'ye basketbolu getiren, en fazla sampiyon olan SPOR klubu olan Camiamizin, sezonun sonuna yaklastigimiz donemde; play off mu ? yoksa kume mi? tartismasi yasamasi bile , neye oynadigimizdan ote, hedefsizligimizi gosteriyor.
kahroluyoruz tabi ayri mesele.

Bizim ligde kaderimizi önümüzdeki Daçka, Karşıyaka, Tekel, Erdemir maçlarının belirleyeceğini düşünüyorum bu dört maçı alırsak hem özgüvenimiz artacak hemde geriye kalan beş tane birbirinden zorlu final
niteliğindeki maçlar öncesi takımın moral motivasyonu artar.

bizim takim son yillarda genellikle ikinci yari aldigi seri galibiyetlerle playy-off'lara kaldi. bir seri bekliyorum, umarim daçka maçiyla baslar bu seri...

Normalde böyle soru mu olur deyip geçiştirirdik ama bu seneki lig bu soruyu gerektiriyor.Rakiplerimize ve bize bakınca 14. sırada kalıp küme de düşeriz,5. sıradan play-off da yaparız.Yalnız şu 4 maç her şeyi belirleyecek.Çünkü ardından oynayacağımız maçlar çok zor ve de moralsiz bir şekilde kazanılması imkansız.Kısacası oynayacağımız 4 maç kaderimizi belirleyecek.4 güzel bir sayıdır inşallah bize uğur getirir. :)

Halil hemen kovulursa play-offf'a oynayabilecek kadro potansiyeli fazlasiyla var bu takımın ama kovulmazsa küme düsecegiz gibi görünüyor..

playofflara mi kalmak..

siz dua edin de büyük kolej kazanmaya dewam etmesin..

tekel'in yeri hazir da..

Daçka, Karşıyaka, Tekel, Erdemir

şu an Daçkaya mağlup oluyoruz puanimiz 23 de kaliyor..
büyük kolej kazanirsa sanirim bizi geçiyor..

Zaten bu takim Tekeli yenemese kalmasin ligde...

Bunca iyi niyetli düşünen arkadşalara şaşkınlıkla bakıyorum,arkadaşlar ligde bu dakikadan sonra yeneceğimiz 1 takım kaldı o da Tekel...
Lütfen gerçekçi olalım bu lögin kadro olarak olmasada taqkım olarak en zayıf takımı biziz...
Bunları kabul etmek lazım. Sezon başından bu yana pota altına 1 adam bulamazken Telekom Davenportu,Daçka Jones'u getirdi. Bizimkiler ise bar fedaisi getirdi. Adama sormazlar mı kardeşim nerden buldunuz bu adamı diye. Ayıptır,yazıktır.Söyleyecek laf bulamıyorum...

Kerem Ersuna' Alıntı:
Bunca iyi niyetli düşünen arkadşalara şaşkınlıkla bakıyorum,arkadaşlar ligde bu dakikadan sonra yeneceğimiz 1 takım kaldı o da Tekel...
Lütfen gerçekçi olalım bu lögin kadro olarak olmasada taqkım olarak en zayıf takımı biziz...
Bunları kabul etmek lazım. Sezon başından bu yana pota altına 1 adam bulamazken Telekom Davenportu,Daçka Jones'u getirdi. Bizimkiler ise bar fedaisi getirdi. Adama sormazlar mı kardeşim nerden buldunuz bu adamı diye. Ayıptır,yazıktır.Söyleyecek laf bulamıyorum...

Kerem sen bu işleri bilirdin; bu konuya bir el atıver de pivotumuz olsun ... Çıkar kagıdı kalemi de basla calısmalara ;)

Kerem Ersuna' Alıntı:

Insanlar her ne kadar iyiniyetli gorunsede zaten kisitli olan butcede birde birileri Galatasray'in paralarini cebine indiriyor ! Bu ozellikle de yabanci oyuncu getirirken oluyor. O yuzden bosuna telekom sunu aldı,dacka bunu getirdi diye yirtinmayin. Bazilari kimden para yiyebiliyorsa onu getiriyor maalesef !

Skull_Crusher' Alıntı:
[quote="Kerem Ersuna":657c3]Bunca iyi niyetli düşünen arkadşalara şaşkınlıkla bakıyorum,arkadaşlar ligde bu dakikadan sonra yeneceğimiz 1 takım kaldı o da Tekel...

Insanlar her ne kadar iyiniyetli gorunsede zaten kisitli olan butcede birde birileri Galatasray'in paralarini cebine indiriyor ! Bu ozellikle de yabanci oyuncu getirirken oluyor. O yuzden bosuna telekom sunu aldı,dacka bunu getirdi diye yirtinmayin. Bazilari kimden para yiyebiliyorsa onu getiriyor maalesef ![/quote:657c3]

Nasil yani ???

Telekom maçından sonra playoff rüyamız bitti..artık hedef 100.yılda ligde kalmak!!!utanç verici ama ne yazıkki durum bu...NE YAZIKKİ