Enver Enis Ekmen Bandırma Banvit'te

Arkadaşlar Enver Enis Ekmen Banvit'e transfer olmuş bu habere çok üzüldüm takımda kalması gerektiğini düşünüyordum yeterince şansta bulamadı dışardan dış şutlarda da etkiliydi takımın 5 numara çektiği dönemde benchten gelerek takıma katkı yapabilirdi.bu transferden şubemiz para aldı mı?
takımdan gitmesi gereken takıma katkı yapmayan Mert ve Ufuk gitmelidir.

Bu çocuğu arayacağız, bari karşılığında Önder'i geri alsaydık. Orada oynatmıyorlar körelttiler çocuğu.

Mert uyguç ve ufuk gürgen gibi basket topunu görünce bomba sanacak kapasitedeki basketbolcular dururken böyle bir genç yeteneğin gitmesi çok garipsenecek bir durum herhalde para karşılığı satıldı yoksa bedava gidecek hali yok...

PinitiGs' Alıntı:
Mert uyguç ve ufuk gürgen gibi basket topunu görünce bomba sanacak kapasitedeki basketbolcular dururken böyle bir genç yeteneğin gitmesi çok garipsenecek bir durum herhalde para karşılığı satıldı yoksa bedava gidecek hali yok...
Orhan gibi onun da kiralık olması lazım, öyle okumuştum sanki bir yerde.

Fener maçında kadrodada yoktu belliydi gitceği
bencede mantıklıymış karşılığında Önderi almak nese hayırlı olsun bakalım

inşallah kiralıktır çok arayacağız. Önder konusunda Beşiktaş maçında görüldüğü gibi ne yaptığını kendiside bilmiyor basketbolu unutmuş çok komik fauller yapıyor.
Banvit'ten alınacak adam eski 2.kaptanımız Ersin Görkem kendisini çok geliştirdi kritik basketlere imza atıyor.

Güle güle gitsin umarim Banwit'e yararli olur artik bizde Rowe war ama insallah elimizde patlamaz...