Erkek Takımımız Bölümüyle İlgili Duyurular

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sponsorluk anlaşmaları ile ilk adımları atılan, yönetim ve taraftarın elit takım olma yolunda etkileşimiyle yukarı doğru devam eden çizgimiz bu sezon en üst noktaya kadar gelmiş ve yapılan 1. sınıf transferlerle birlikte yerini doğrudan şampiyonluğun konuşulduğu güzel bir geleceğe bırakmıştır.

Her ne kadar geçtiğimiz sezonlarda taraftar olarak istemediğimiz olaylar yaşansa da yeni dönemde GSbasket.Org olarak (her üyesiyle) ilk ve en önemli görevimizin bilinciyle ve her zaman yaptığımız gibi yönetim, teknik heyet ve oyuncularımızın yanında desteğimizi sürdüreceğiz.

GSbasket.Org forumu, Erkek Takımımız bölümünde ciddi gelişmeler yaşanmadığı sürece geçmiş dönem ve yeni dönem arasında taraftarımızı ikiye bölmeye yönelik, ikili tartışmaların sayısını arttırıcı, eski hocamız ve yeni hocamız özelinde kendilerini seven insanları tahrik etmeyi amaçlayan, teknik heyetimiz ve oyuncularımızı küçük düşürücü mesajlara son vermenizi hepinizden rica ediyorum. Bu foruma yazmasına izin verdiğimiz her üye bizler kadar Galatasaraylıdır, bunu unutmayın.

Son zamanlarda bu ve benzeri mesajlara taviz vermiş olsak da bunların hepsinin ceza sebebi olduğunu hatırlatmak istiyorum. Bu ve benzeri mesajları yazanlara yönelik uyarı sistemimizin daha etkin bir biçimde uygulanacağını, taviz verilmeyeceğini ve bu kuralların yöneticiler de dahil olmak üzere herkesi ilgilendirdiğini önemle belirtmek istiyorum.

Daha önce defalarca yazsak da yukarıda söylediklerimiz dışında aşağıda yazılı kurallara da herkesin uyması zorunludur.

- Mesajlarınızda sadece kendi düşüncelerinizi belirtin. Birilerine laf atmak, onu küçük düşürmek için yazılan mesajlara izin verilmeyecektir.

- Forum içerisinde yazarların düşüncelerine saygılı olun. Hakarete varan ve alay içeren ifadeleri asla kullanmayın.

- Başka platformlarda bu forumun üyeleri tarafından yazılan mesajları burayı taşımak yerine tartışmanızı özel haberleşme yöntemleriyle gerçekleştirin.

- Konu başlıklarına paralel mesajlar gönderin. Konuyla ilgisi olmayan, gereksiz ve boş mesajlar yazar uyarılmadan silinecek veya ilgilendiren bölüme taşınacaktır.

- Teknik, taktik vs. ve başlığı ilgilendirenler dışında ikili tartışmaları lütfen uzatmayın. İki yazarın özeli bu forumu ilgilendirmemektedir.

- Yeni konu açılırken başlığın diğer konulara benzer şekilde açılmasına dikkat edin. Gereksiz konu açmayın. Bu forumda her şeyin konuşulacağı konular bulunmaktadır, olmayanlara ise zaten müsaade edilmektedir. Yine de uyarmak gerekir ki gereksiz açılan konular herhangi bir uyarı gerektirmeksizin kapatılacaktır.

- Şikayetçi olduğunuz bir konu varsa özel mesaj yoluyla Erkek Takımımız Bölümü yetkilisi olarak bana ve daha sonra bu bölümle ilgilenecek diğer arkadaşlara, diğer bölümler içinse ilgili yöneticiye ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmadan forum kuralları dışında hareket eden arkadaşlar da ceza alacaklardır.

- Erkek Takımımız ve Kadın Takımımız Bölümünde maç başlıkları sadece yöneticiler tarafından açılacaktır. Lütfen açmayınız. Açılmamışsa bölüm yetkilisine ulaşınız.

- Forumumuz altında rakip takım oyuncuları ve taraftarlarını da kapsasa dahi hakaret içeren mesajlar yasaktır. Biraz geri planda kalsa da rakip takım camiası ve oyuncularına yönelik GSbasket.Org forumuna yakışmayan mesajlara izin vermeyeceğiz.

- Bu kurallar dışında aşağıdaki linkte yazılı her kurala uyulması zorunludur.

http://www.gsbasket.org/forum/threads/3674-Forum-Kuralları

Her branşta şampiyonluk parolasıyla çıktığımız yeni sezon öncesi forumumuzun tartışmadan uzak, insanlar arasındaki ilişkilerin üst düzeyde olduğu ve kaliteli iletişimin sağlandığı bir platform da bizim hakkımız. Bu doğrultuda göstereceğiniz anlayış için GSbasket.Org olarak hepinize teşekkür ediyoruz.
 
Son olarak da daha önce malesef çok önem vermediğimiz ama bu akşamdan sonra kesinlikle dikkat edeceğimiz Türkçe yazım kurallarının altını çiziyorum. Sizden her kelimesiyle Türkçe kurallarına uygun bir mesaj yazmanızı beklemiyoruz, biz de çok hata yapıyoruz ama aşağıda sıraladığımız ufak ama önemli kurallar için taviz verilmeyecektir.

- Dilimizde cümleler büyük harfle başlar. Büyük harfle başlamayan cümlelerin yer aldığı mesajlar moderasyona tabidir.

- Dilimizde cümlelerin sonuna noktalama işaretleri konur. Doğru noktalama işaretini kullanamayabilirsiniz ama noktalama işareti kullanmadığınız ve gereksiz sayıda noktalama işareti kullandığınız mesajlar moderasyona tabidir.

- Türkçe kelimelerin içerisinde q,w,x ve başka alfabelerdeki diğer harfler yer almamaktadır. Örneğin EWET diye bir Türkçe kelime yoktur. Bu tarz harfleri içeren mesajlar moderasyona tabidir.

- Dilimizde konuşma dili ile yazı dili arasında farklar bulunmaktadır. Yazı dilinde "olmıycak, yapmıcak, seviorum ..." gibi kelimeler yoktur. Bu tarz kelimeleri içeren mesajlar da moderasyona tabidir.

- Dilimizde özel isimler büyük harfle başlar. "galatasaray, ergin ataman, ünal aysal..." tarzında ifadeler içeren mesajlar da moderasyona tabidir.

Yukarıda yazdığımız kurallarla ilgili olarak yeni bir uyarı sistemine geçilecektir. Uyarı alan yazara uyarı nedeni ve uyarı derecesi bildirilecektir.
 
- 2011-2012 sezonunun tüm resmi maçlarını kapsayan konular alt forum olarak Erkek Takımımız bölümünde düzenlenmiştir.

http://www.gsbasket.org/forum/forums/69-2011-2012-Sezonu-Maçları

- 2008-2009, 2009-2010, 2010-2011 sezonlarının tüm resmi maçları alt forum olarak Arşiv bölümümüzde düzenlenmiştir.

http://www.gsbasket.org/forum/forums/26-Erkek-Takımımız

- Daha eski sezonlara ait maç konuları da aynı şekilde düzenlenecektir.

- Tüm sezonlara ait maç konuları ve canlı maç konuları birleştirilmiştir. Önümüzdeki sezon Canlı Yayın maç başlıkları açılmayacaktır ve tüm maç başlıkları sadece yöneticiler tarafından açılacaktır.

Bilginize.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst