Eskişehirspor - Galatasaray | TSL 3.Hafta

Tarih: 29-08-2010

Yer: Eskişehir Atatürk Stadı

Saat: 22:00

EskişehirSpor Kadrosu

1 Vanja Ivesa
29 Atilla Koca
35 Kayacan Erdoğan
5 Sezgin Coşkun
7 Volkan Yaman
13 Safet Nadarevic
51 Koray Arslan
25 Tunay Acar
27 Luca Vucko
55 Bülent Ertuğrul
8 Pele
10 Sezer Öztürk
20 Doğa Kaya
14 Rodrigo Tello
21 Burhan Eşer
77 Erkan Zengin
6 Alper Potuk
11 Bülent Kocabey
14 Caner Celep
68 Salih Altın
88 Veysel Sarı
22 Jaycee Okwunwanne
26 Batuhan Karadeniz
15 Serdar Özbayraktar
58 Adem Sarı
61 Emre Aygün

Bu maç öncesi yönetim ve Rejikaard gitmiş olmalı. Cunku cıkan haberler(paralı asker taraftarlar,komisyonculuk,Andan Sezgin ısrarı,transferlerin bitmemesi ve tabiki sportif başarısızlık)

Artık bu yönetimin kurtuluşu yok..Bunu bilmeli Adnan Polat.

Gelen vuruyor, giden vuruyor. Hadi bakalim sira Eskisehir'de.

Galatasaray futbol şubesinin gözönünde olan bütün personeli çok şanslıdır ki bu maç deplasmanda. Azcık gurur yapın yenin gelin dicem ama nerdeeee !

Yensek ne olur ki simdi? 10 mac üst üste kazansak ne olur? Türk Telekom Arena'da Avrupa'da olmadiktan sonra Konyaspor'a karsi Serdar Özkan, Mustafa Sarp, Baris ne yapacak diye mi seyredecegiz maclari?

Bu maçtan öncede yenileceğimizi düşünüyordum şimdi iyice düşüncem perçinlendi.Herşeyden önce futbolcularımızda hırs yok.(Kewell ve Neill hariç.Ufuk'ta kalede güven veriyor.)Hepsinin suratında bitmişlik var.Bugün Karpaty forvetleri biraz becerikli olsaydı yenilirdik.Bu çok açık.Diyorum ki kendi kendime acaba birşey olursa hırslanırlar mı?Cevap hemen geliyor yine benden.Yahu bu adamlar köy takımı, 10 kişi kalmış Karpaty karşısında hırs yapmıyorsalar, Es Es karşısında hiç hiç yapmazlar.

Ben kaybederiz diyeceğim sonra Sühan Abi Galatasaray ismine güvenerek sen taraftarsın umutlu olmalısın diyecek. Böyle bir şubenin taraftarında umut olması mümkün müdür ?

Eskişehir de en az 2 tane gol atmazsa takımım diye gezinmesin Süper Lig'de !

46372_136554853054071_123253677717522_181138_819_n.jpg