Eurobasket 2009 Elemeleri | TÜRKİYE 86-73 Ukrayna

Re: Türkiye-Ukrayna

inşallah bu gruptan çıkamayız da 2010u kurtarırız
maçı izlicem yani tanjevici izlememe geleneğini bozacağım
canımı acıtsa da geleceği GERÇEKTEN düşünen ukraqynayı tutmalı bu maç

hadi inşallah kazasız belasız.Bu arada Gomisin sakatlığından dolayı Tony Parker geri dönmüş belki siz biliyordunuz da ben yeni duydum.

Çok rahat kazandık.Hepsini izlemedim zaman zaman göz attım.Hidayet-Ersan-Kerem-Oğuz dörtlüsü çok üstün oynadı...

86-73

Ukrayna birkaç defa öne geçme şansını yakaladı; ama top bir türlü istemedi Ukrayna hanesinin fazla olmasını.

Büyük oranda üstün götürdüğümüz maçı, rahat kazandık.

Maçı izledim gerçekten çok iyi bir maç çıkardık takım daha da iyi bir performans sergileyebilir bunu oynadığı oyundan görebiliyorum.Fakat bu takımın Ömer Onan,Tufan Ersöz gibi savaşçı savunması iyi olan bu tip isimlere ihtiyacımız var... Fatih Solak,Engin Atasür gibi oyuncuların ben faydalı olacağına inanmıyorum ama yine de çok iyi bir performans sergiledik umarım devamı gelir... İyi bir başlangıç ardına güzel bir son bizleri mutlu edecektir.

bence fatih şuan semih ve ömerin yokluğunda pota altındaki sertlik için çok önemli..Tanjevicin hiç yoktan bunu bilmesi güzel

Maçla ilgili konuşulacak birşey yok Bogdan konuşsun gerekenleri..

Yalnız o Hidonun maçın başındaki smacı neydi öyle ya.

Hidayet gerçektenkendini çok geliştirmiş. Aslında söylediğim de laf. :) Kendisi NBA'de MIP ödülünü almış. Bu ödülü genelde daha NBA'de yeni olanlar alıyorken Hido bu ödülü 8. senesinde aldı yanılmıyorsam. Çok yönlü bir oyuncu olduğu biliniyordu ama artık bunu kullanıyor. Bunda Orlando'daki koçu Van Gundy'nin de payı var. Çünkü ona bu fırsatı verdi. Maçı 15 sayı 7 ribaund 5 asist ile bitiriyor.

Takım acayip soğuk geliyor bana.99,2001 ve en son 2006'da kaç gün önceden maç moduna girdiğimi düşünüyorum da...
Fransa maçı göz kırpıyor bana.Gidilebilir.