Forumdaki Değişim & Şikayetler & Öneriler

Sadece siz değil, çokça yaşayanları gördüm ben zaten burada. Dün gece durduk yere küfürler, hakaretler edilen arkadaş, yanlış görmediysem küfürlü bir cevap vermemişti. Fakat o da ceza almış...

Basketbol ve voleybol maçları için passolig gerekiyor mu?Yoksa gecen seneleede oldugu gibi gişeden bilet alıp girebilir miyiz? 5 ve 15 yaş çocuklar için bir sıkıntı olur mu? Test,Aşı yaş sınırı vs..

Sayın yöneticiler daha öncede dedim,bu forumda keşke insanların birbirini kalıcı engelleme özelliği aktif edilse.

Forumda 2 arkadaş var,kendilerine gelince sabahtan akşama kadar her şeyi yazıyorlar,biz 1 cümle etsek garip haller içerisine giriyorlar.Ondan sonra neden bu forumda kimse kalmıyor,eskiler nereye gidiyor deniliyor.Kim kalacak ? Niye kalsın ?

O iki arkadasin kim olduklarini soylerseniz sizle tekrar tartisma icerisine gireceklerini sanmiyorum.Engellemeye varmadan bu sekilde cozebilirsiniz.Gorur ama cevap vermez,tartismalarin onune gecmis olursunuz boylece 👍 Sonucta kimse istemedigi biriyle tartismak veya konusmak zorunda degil,can da atmiyor zaten insanlar bunun icin.

O iki arkadasin kim olduklarini soylerseniz sizle tekrar tartisma icerisine gireceklerini sanmiyorum.Engellemeye varmadan bu sekilde cozebilirsiniz.Gorur ama cevap vermez,tartismalarin onune gecmis olursunuz boylece 👍 Sonucta kimse istemedigi biriyle tartismak veya konusmak zorunda degil,can da atmiyor zaten insanlar bunun icin.
Admin değilsin ama cevap verme gereğinde bulunuyorsun.Bunada mı karışıyorsun ? Bir insanları salın yahu,adminlere sesleniyorum ona bile laf yapacağım diye uğraşıyorsun.