Forumdaki Rakip Taraftarlar

Bence sıkıntı yok. Benim ve çoğu Galatasaraylının, rakip takımın armasına veya renklerine bir garezi veya takıntısı olmaz. Zaten bir Galatasaraylıyı Galatasaraylı yapan da budur. Diğer takım taraftarları saygı ve hoşgörü hudutları içinde misafirimizdir.

Çoğu Fenerbahçeli veya Beşiktaşlı Galatasaray armasından, renklerinden dolayı sıkıntıya giriyorlar. Takıntıları var. Hatta bizim renklerimizi ve armamızı görmek bazılarının psikolojisini bile bozuyor.

Bkz; Saraçoğlundaki Burger King renklerinin sarı-lacivert olması, veya internette Galatasaray-Fenerbahçe basketbol rekabetindeki maçlara bakınca, Fenerbahçe'nin bizi yendiği tüm hazırlık maçlarının eklenip de Galatasaray'ın Fenerbahçeyi yendiği hazırlık maçlarının eklenmemesi gibi.
 
Burda olmasına takılmıyorum bu avatarla olmasına nasıl izin veriliyor veya normal bulunuyor inanamıyorum, bu forumda böyle bir durumu ben bir Galatasaraylı olarak kabul edemiyorum sizler nasıl ediyorsunuz şaşkınım...
Bence takımın logosunun olmasında bir sıkıntı yok. Ama rakip tarafından sevilmeyen birisinin resminin avatar olarak kullanılması hoş olmazdı sanki inadına yapılıyor gibi.
 
Bu Fener logolu hollandalıyı bu forumda tutmak doğru mudur? @GSbasket.Org Bir de aramızdan beğenen çıkmış, pes......
Bence takılmayın bunlara. Anladığım kadarıyla arkadaş objektif, kimsenin linç yemeyeceği basketbol forumunda yorum yapmaya gelmiş, gelirkende takımı belli olsun diye logosunu eklemiş. Sıkıntı olsaydı forum yönetimi buna izin vermezdi. Sene 2022 oldu neredeyse, zaten Türkiye kutuplaşmış kutuplaşacağı kadar, logo yüzünden de ayrışmayalım bence.
 
Açıkçası bence de renk katıyorlar. Sanırım çok yakın zamanda Karşıyakalı bir arkadaşımız da foruma katıldı. Dışarıdan görüşler, düşünceler her zaman iyidir. Belki bizim yoğun Galatasaray duygusuyla göremediğimiz noktalarda da yardımcı olurlar. Tabi ki bu konu kışkırtma veya saygısızlığa gitmediği sürece.
 

Üst