Galatasaray | 11 Haziran 2022 Seçimli Genel Kurulu

Yeni başkanımız kim olmalı ?

• Kullanılan toplam oy
    45
  • Anket kapatılmış .
Galatasaray tarihinin en kötü başkanlarından biri, hatta Adnan Polat ile birlikte en kötüsü, ilerletiyorum o dönem hain sıfatına bile layık görülen başkanı, nasıl oldu da, nasıl bir PR ile başımıza efsane başkan olarak, çatı aday olarak geliyor hayretler içerisindeyim. Dursun Özbek'in çatı olduğu evin içerisi sudan kurtulmaz. Bazı şeyleri unutuyoruz sanırım. Yeğeninin E-Spor, kardeşinin Futbol Şube hobilerini icra ettiği; Galatasaray tarihinde başka bir örneği olmayan Grosskreutz vakası, Florya ve Riva arazilerinin peşkeş çekilmesine dair girişimler, FFP'den gelen men cezaları ve daha niceleri...

Bu adam nasıl böyle ilgi görüp de, müstakbel başkan gözü ile bakılan Erden Timur'ları, Cemal Özgörkey'leri yanına alıp, ikna edip, böyle kurtarıcı pozisyonunda geri dönüyor, şaşkınım.

Metin Öztürk'ü ise Galatasaray'dan Allah korumuş, geçen dönem aradan sıyrılıp seçilseymiş muhtemelen Burak Elmas'a rahmet okuttururmuş. Muhtemeldir ki altı aya Dursun Özbek'İn yönetiminde de çıban başı olur, popülist söylemleri ile insanların sinirlerini hoplatmaya başlar, sene dolmadan da istifa eder.

Dursun Özbek gecmisten ders almis ise olay degisir, ayni kafa ile geliyorsa geçmis olsun
burak elmas'ı vizyoner ilan edenlerin yerden yere vurduğu Dursun Ozbek eger hatalarindan arindiysa ne ala.Cunku gecmiste kurduğu kadronun ekmeğini kendisi dışında herkes yedi. herkes övgü alırken kendisi ise eleştirilerin ve şakaların adresi olmuştur. yaptığı yapılanma olmasaydı beşiktaş'ın 2-3 şampiyonluğu daha olabilirdi.

burak elmas'ı vizyoner ilan edenlerin yerden yere vurduğu Dursun Ozbek eger hatalarindan arindiysa ne ala.Cunku gecmiste kurduğu kadronun ekmeğini kendisi dışında herkes yedi. herkes övgü alırken kendisi ise eleştirilerin ve şakaların adresi olmuştur. yaptığı yapılanma olmasaydı beşiktaş'ın 2-3 şampiyonluğu daha olabilirdi.
Transfer konusunda Dursun Özbek işi cözmüstu ama cok gec kalmisti.

Özbek diger konularda yalana başvurmuş seçimi kafasina göre belirlemek istemisti Galatasaray GK 'lu kendisine 2 secimde sandikta tokat gibi

Gecmiste yönetimi bu kadar iyi değildi bu gercek olan bir durum.

Futbol A.s basına Fatih Terim getirsin çalan cırpan olamaz.

Hoca olarak Sergen,Nuri,Okan siralamasi yaparim

Basketbol Erden Timur

Voleybol Ahmet Yûce

Basin Sözcusu Başkan Vekili Metin Özturk güzel mantikli olur

Once tarihten ders almak lazim. Ben degistim dedigini duymadik henuz, duysak da inanir miyiz?
Gecmise bakarsak olasi senaryo; komisyoncu (meslek) cenk ergun transferden sorumlu kisi olacak. Ozbek ailesine yakin kisiler veya akrabalar, bilgi ve yeteneklerine bakilmadan kritik gorevlere gelecekler.
Yonetimde gorev alan onemli kisiler secimden kisa sure sonra ayrilacaklar.
Ilk firsatta nerede kalmistik diyecegiz.

Umarim tarih tekrar etmez ve basarili bir girisim olur.

Once tarihten ders almak lazim. Ben degistim dedigini duymadik henuz, duysak da inanir miyiz?
Gecmise bakarsak olasi senaryo; komisyoncu (meslek) cenk ergun transferden sorumlu kisi olacak. Ozbek ailesine yakin kisiler veya akrabalar, bilgi ve yeteneklerine bakilmadan kritik gorevlere gelecekler.
Yonetimde gorev alan onemli kisiler secimden kisa sure sonra ayrilacaklar.
Ilk firsatta nerede kalmistik diyecegiz.

Umarim tarih tekrar etmez ve basarili bir girisim olur.
Ben Akrabasiyim, dosttum aileden kimseye bir görev verdigi yok,Komisyon almadigini devlet ile alakali bir durum oldugunu acikladi.

Cenk Ergun gelsin kardesim Soso ,Belhanda,Fernando,Mariano,Gomis,Ndiaye transferlerini yapip 2 sampiyonluk vede milyon Eurolar kazandik satarak.

Baskan olsunmu Ünal Aysal,Faruk Süren gibi biri olucaksa asla olmamali Esref bey Metin Bey olucaksa olmalidir

What can i do sometimes...diyorlar.

Ama bence taraftarın ikiye bölünmemesi için td olarak değilde Floryada sorumluluk verilebilir. Nuri Şahin ya da Okan Buruk'tan biri td olmalı...

Adnan Öztürk'ün, Eşref Hamamcıoğlu'nun listesine girdiği haberleri var. Yarın kesin listeler belli oluyor. Seçimin ertelenmesi hayırlı oldu.

Ayrıca Erden Timur'un, Dursun Özbek listesinden çekildiği haberleri var.

Yarın 17.00 a kadar her şey netleşir...

Son düzenleme:
Ben hâlâ Dursun Ö. gibi rezil icraatleri olan birini utanmadan çatı aday diye gösterenlerin ve onlara destek verenlerin olduğuna inanmak istemiyorum. Bir camia bu kadar vasatlaşamaz.

Grosskreutz ve İbrahimovic uçaktaymış, bekleyin.

Basketbolun başına da soyadı Özbek olan biri geçer, ailenin diğer üyelerinin masrafları da kulübe fatura edilir. Hayallerdeki vizyon ve özlenen kurumsallık.

İleride yaşancaklardan bagimsiz,Esref Bey kazansin Asolan Galatasaray Felan degil.

Erden Bey Kankasi icin yola ciktiklarina rest cekiyor,Dursun Baskan şirazesi kaymis kazanamazsam korkusu ile agresif Allah sonumuzu hayir etsin

Koskoca Galatasarayın haline bak.

Bir tarafta nasıl gittiğini herkesin bildiği, menajerlerin bile bizi dolandırdı dediği bir başkan adayı
Diğer tarafta futbolla alakası olmayan, Fransız ekolu diye tutturmuş gram güven vermeyen başkan adayı.

Kim gelecekse gelsin, kabul edelim veya etmeyelim bu takımın geleneklerinde yabancı hocayla, hem de bu durumdayken tekrar ayağa kalkmak imkansız. Floryayı bilen iletişimi iyi olan Türk hoca şart. 3 senedir yokları oynuyoruz, artık bismillah deyip ayağa kalkalım.

💥 Ali Yüce de Dursun Özbek'in listesinde olmayacak.

📌 Ali Yüce'nin listede olmamasının Erden Timur ile yaşananlarla herhangi bir ilgisi yok.

(@burhancanterzii - @ajansspor)

Dursun Özbek'in şansı azalıyor.

Bir daha Sıcak paramis ,Baskanmis cati adaymis kimse Dursun Özbekin kapisini calamaz.

Kapisinda liste kur yanindayiz diyenler daha yola cikmadan adami terk ettiler.

Etkenlerden varmi var tabiki.

Fatih Terime gitmemesi

Metin Özturk sayi olarak listede fazla olmasi

Burak Elmasin Dursun Özbek listesine adam sokmak istemesi Dursun Baskanin istememesi.

Burak beyin ne aciklari cikicak merakla bekliyorum.

Bunlar Hepsi ibretlik dönemler Adama yalvar yakar sonra ortada birak.

Kimsenin derdi Galatasaray degil.

Dursun Özbekci degildim taki su dakikaya kadar,dakika itibari ile INSALLAH DURSUN BASKAN KAZANIR

Erdenede yol verir Fatihide geri cagirmaz

Erden beye Listede olma şerefi saglaniyor ,Baris Nane icin listeden cikiyor selametle.

Listeye girme ihtiyaci yokki diyenler cikicak.

Galatasaray Baskani olmak o listede olmak cok büyük onurdur.

Basketbol ile iliskisini keserim Stad Sponsporlugu zaten 1seneĺik onuda uzatmam

Son düzenleme:
Bir daha Sıcak paramis ,Baskanmis cati adaymis kimse Dursun Özbekin kapisini calamaz.

Kapisinda liste kur yanindayiz diyenler daha yola cikmadan adami terk ettiler.

Etkenlerden varmi var tabiki.

Fatih Terime gitmemesi

Metin Özturk sayi olarak listede fazla olmasi

Burak Elmasin Dursun Özbek listesine adam sokmak istemesi Dursun Baskanin istememesi.

Burak beyin ne aciklari cikicak merakla bekliyorum.

Bunlar Hepsi ibretlik dönemler Adama yalvar yakar sonra ortada birak.

Kimsenin derdi Galatasaray degil.

Dursun Özbekci degildim taki su dakikaya kadar,dakika itibari ile INSALLAH DURSUN BASKAN KAZANIR

Erdenede yol verir Fatihide geri cagirmaz

Ne açığı olacak, açığı bile olsa bugüne kadar hangi başkan açığından dolayı yaptırım görmüş? İki gün önce Erden kurtarıcıydı şimdi o bile tukaka olmuş. Adam 1 milyar lira koydu ortaya sırf 100 milyonluk sponsor bulduk lafı havada kalmasın diye

daha dün konuştuk, paranla rezil olacağın yerde kim niye sponsor olsun bu kulübe. 3 gün önce seçim ertelendi burak elmas hile yapıyor diyorlardı şimdi ertelenen seçimde Dursun Özbek aday oluyor kimseden tık yok:)

Basketbolla ilişkiyi kesecekmişsiniz kolay gelsin. Ondan sonra burda ağlanmayalım o zaman yatırım yok süreklilik yok diye. Harbiden müstehak bunlar. Oturduğun yerden onu as bunu kes. Kurtarıcı olarak bu adamı düşünmek bile yeter kadar utanç verici zaten.