Galatasaray:80-Banvit:75

Öncelikle kadromuzun geçen sezona kıyasla daha iyi olduğunu düşünüyorum (belki de Kemal Tunçeri yok diye bana öyle gelmiştir :) )

Burak Sezgin ve Tufan'ın gidişlerine sezon başında çok üzülmüştüm, ama Burak ağır basıyordu.. ona ayrı bir sempatim vardır. Döndüğünde çok sevinmiştim! 3 haftadır da çatır çatır oynuyor... çok hırslı ve bir uzun için mükemmel bir şut yüzdesi var dışarıdan.

Ancak bu hafta maçın adamı oylamasında sanırım Johnson'a geçilecek. Johnson bugün her zamankinden hırslı ve etkiliydi. Hele maçtan sonra kaşkol ile tur atması da süper olay.

Arkadaşlar 2 haftadır taraftar sayımız arttığından takımda motivasyon yükselmesi var. Bakmayın Efes maçına. O maçta çok kötü bir ilk periyod yakaladık. diğer 3 periyod hep kafa kafaya gitti. İlk periyod'da yediğimiz 17 fark bitirdi bizi. Desteğimiz arttıkça bu takımın performansı da artar!

Yönetime bir nacizane önerim olacak.. acaba kızlarımızın ev sahibi sıfatıyla oynayacakları maçları erkekler maçından önce veya sonra oynanması için girişimlerde bulunulabilir mi? Aynı salonda tabii ki :)

Kısaca gittik yendik ve geldik 150 200 civarında taraftar vardı takımızı sonuna kadar desteklediler baştan sona üstündük ve hakkettiğimiz bir galibiyet aldık Hep Böyle oyanayın cocuklar
gsbv.JPG

maç fotoları eklendi http://www.kcekmeceliler.com

en sonunda olması gereken oldu... ve kazandık.aslında olayı boddicker tek kelimeyle güzel özetlemiş "fınally".

K.ÇEKMECEL?34' Alıntı:
K?saca gittik yendik ve geldik 150 200 civar?nda taraftar vard? tak?m?z? sonuna kadar desteklediler ba?tan sona üstündük ve hakketti?imiz bir galibiyet ald?k Hep Böyle oyanay?n cocuklar
maç fotolar? eklendi http://www.kcekmeceliler.com
Sitenizdeki uyeligi zorunluluktan cikarsaniz iyi olacak.
Taraftar sitelerinin icerigini uyelik ardina almasi anlam veremedigim bir tutum. Uye olanlarin bilgisi ile CRM mi yapacaksiniz ki taraftar sitesinde uyelik muessesi isletiyorsunuz.

Iyi oldu walla ilk yarının son haftasını galibiyetle kapatarak moral kazandık inşallah dewamı daha da iyi olur...

Korktuğum bir maçtı (gerçi her maçtan korkuyoruz artık). Sonuç güzel, umarım oyun da gelecek için ışık vermiştir. BEnim için sonuçtan daha önemli olan bu.

bu galibiyet çok iyi oldu..maça gelen herkese teşekkür ederim..destek çok güzeldi..bu takım daha iyi yerlere gelecek inşallah..

zoban' Alıntı:
K.ÇEKMECELİ34' Alıntı:
Kısaca gittik yendik ve geldik 150 200 civarında taraftar vardı takımızı sonuna kadar desteklediler baştan sona üstündük ve hakkettiğimiz bir galibiyet aldık Hep Böyle oyanayın cocuklar
maç fotoları eklendi http://www.kcekmeceliler.com
Sitenizdeki uyeligi zorunluluktan cikarsaniz iyi olacak.
Taraftar sitelerinin icerigini uyelik ardina almasi anlam veremedigim bir tutum. Uye olanlarin bilgisi ile CRM mi yapacaksiniz ki taraftar sitesinde uyelik muessesi isletiyorsunuz.

KARDEŞ TAMAM HALLETTİK ARTIK RAHTÇA GİRİP BAKABİLİRSİN

maçı zor da olsa aldık...her oyuncuyu kutluyoruz...ellerinden gelenin fazlasını yaptılar...seyircide kötü hava koşullarına rağmen iyiydi...her şey güzel di....anlımız dik çıkabildik uzun zaman sonra tribünden...

Beyler gözünüzden kaçan biri var sanırım... gökhan... Arda nın yokluğunda halil hocanın verdiği şansı çok iyi kullandı bence,halil hocanın ilk defa bir oyuncusunu bu kadar süre oyunda tuttuğunu gördüm...

Selam beyler internet sorununu hallettim.Artık ben de aranızdayım.Son haftaki galibiyet gayet iyi oldu.Haftaya da Büyük Kolej'i yenersek altımızdaki iki takımı yenmiş olacağız.Johnson için laf yok.İçeriye müthiş drive ediyor.Jacobson ise atmaya başlarsa tutulamıyor.Boddicker ise hafif sıradanlaştı sanki.Böyle bir durumda bu kadar iyi yabancı seçimleri yapabilmemiz gerçekten güzel.Little ise boş bir oyuncu değil ama tam aradığımız tipte bir oyuncu da değil.Enver Ekmen'in gidişiyle de pota altımızda yine bir boşluk oluştu.Gökhan artık misyonunu anlamış.Burak ise Karşıyaka'da %14'le şut atrken bizde yine eski burak gibi oynamaya başladı.Kısacası play-off için önümüzdeki 4 maçta 3 galibiyet çıkarmamız lazım.(Büyük Kolej,Ülker,İTÜ,Türk Telekom)