Gelmiş Geçmiş En İyi Yerli İlk 5 i

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Merhaba Arkadaşlar,
Yerli oyuncularımıza haksızlık yapmamak için böyle bir topic açmak istedim. Bence Galatasaray' a gelmiş geçmiş en iyi yerli 5

Hakan Yörükoğlu
Orhun Ene
Lütfi Arıboğan
Ömer Büyükaycan
Emir Turam
Selim Demir (en İyi 6.adam bence)

yalcin granit
orhun ene
lutfu aribogan
emir turam
omer buyukaycan

Levent

Seveni var sevmeyeni var, ama Orhun da dahil olmak üzere benim izleyebildiklerim içinde GS'da oynamış en iyi yerli adamdır. GS'da sorumluluktan kaçmamış bazen çok da forse etmiştir ama bendeki yeri farklıdır. 7/8 ya da 8/9 üçlük attığı maçlar hafızamdan hala silinmediler. Arkadaşlarla izler attığı her şuttan sonra yuh be kardeşim diye koltuktan düşerdik. Gözü kapalı attığı son saniye faulüyle tarihe geçti. Onun oynadığı ve oynattığı takım da çok para almıyordu, ama farklı bir takımdı. Özledim şimdi senin basketbolunu Levent Topsakal. Keşke kasetlere alsaydık şimdi seyrederdik.

Re: Levent

Kerem @Darmstadt' Alıntı:
Seveni var sevmeyeni var, ama Orhun da dahil olmak üzere benim izleyebildiklerim içinde GS'da oynamış en iyi yerli adamdır. GS'da sorumluluktan kaçmamış bazen çok da forse etmiştir ama bendeki yeri farklıdır. 7/8 ya da 8/9 üçlük attığı maçlar hafızamdan hala silinmediler. Arkadaşlarla izler attığı her şuttan sonra yuh be kardeşim diye koltuktan düşerdik. Gözü kapalı attığı son saniye faulüyle tarihe geçti. Onun oynadığı ve oynattığı takım da çok para almıyordu, ama farklı bir takımdı. Özledim şimdi senin basketbolunu Levent Topsakal. Keşke kasetlere alsaydık şimdi seyrederdik.
Orhun'u sevme,Yalçın Granit'i sevme peki bizim millet kimi seviyor :?: :?:

Orhun ENE(BÜYÜK KAPTAN)
Hakan YÖRÜKOĞLU(89-90 YILI şamp. mimarı)
Arda VEKİLOĞLU(ASLAN YÜREK)
Burak SEZGİN(94-95 TÜRKİYE KUPASINI ALAN KADRODA)
Ömer BÜYÜKAYCAN(84-85,86-87LİG 85CUM.BAŞK.94-95T.KUP.Türkiyede bir uzun oyuncunun sırtı ve yüzü dönük potaya nasıl oynayacağını gösterdi)
Selim DEMİR(EN İYİ 6.ADAM ah o tahlizsiz sakatlığı olmasaydı ve basketbolu bırakmasaydı.)

orhun ene
kerem tunçeri (her ne kadar stiline gıcık olsam da GS da iken çok iyiydi)
hakan yörükoğlu
turgay demirel
lüfi arıboğan
Ömer büyükaycan

1orhun ene2yalcın granıt3hakan yorukoglu4lutfu arıbogan5alı kazaz bu kadro sdımdı olsa kımse duramaz onumuzde.6.oyuncu omer buyukaycan