Ömer Yalçınkaya

Sirf birilerinle arasini iyi tuttu diye kalmamali. Daha genc daha cok calisan birini gormek isterim. Kizlarimiza sponsor olacak birini bulabilecek biri super olmaz mi.
Ilk cumlene katiliyorum.

Ikinci cumlede tam tersi kulup ici dengeleri burokratik dengeleri federasyon dengelerini oyuncu koc arasi dengeleri oyuncu ile oyuncu arasi dengeleri gozu kapali yonetebilcek bu konuda cok tecrubeli birini gormek isterim. Kendini begenmis bu iste hicbi tecrubesi olmayan tufanla falan olmaz o is. Gitsin once baska takimlarda pissin rustunu ispatlayabilirse GSye gelsin.

Bayan takimina siponsor bulabilecek bulamazsada daha once mugenin buldugu 1.250.000 milyonluk siponsora yaptiklari gibi engellemiycek biri olmasi bile kafi.

Yok ben zaten Tufan'i istemem. Genc; daha aktif ve daha enerjik olur diye dusunuyorum.

Ilk cumlene katiliyorum.

Ikinci cumlede tam tersi kulup ici dengeleri burokratik dengeleri federasyon dengelerini oyuncu koc arasi dengeleri oyuncu ile oyuncu arasi dengeleri gozu kapali yonetebilcek bu konuda cok tecrubeli birini gormek isterim. Kendini begenmis bu iste hicbi tecrubesi olmayan tufanla falan olmaz o is. Gitsin once baska takimlarda pissin rustunu ispatlayabilirse GSye gelsin.

Bayan takimina siponsor bulabilecek bulamazsada daha once mugenin buldugu 1.250.000 milyonluk siponsora yaptiklari gibi engellemiycek biri olmasi bile kafi.

Ömer Cansever ile kukla gibi oynayıp her istediğini yaptırıyor. Şubenin iplerini eline almış ve küçültmeye kararlı!

Saygılar.

Ömer Cansever ile kukla gibi oynayıp her istediğini yaptırıyor. Şubenin iplerini eline almış ve küçültmeye kararlı!

Saygılar.

Koca Galatasaray Spor Kulübü'nde bir branşın küçülmesini maaşlı çalışana bağlıyorsunuz helal olsun valla. Bakıyorum Mustafa Cengiz yönetimini hariç herkes eleştiriliyor, sanarsın Ömer Yalçınkaya kendisini silah zoruyla görevde tutturuyor.

Mustafa Cengiz ve yönetiminin futbol hariç branşlar umrunda değil. Her branşta hedefleri küçülmek, basketbol ve voleybol şubesine getirdikleri yöneticilerde bunu açık açık defalarca söyledi.

Cem Civan gelsin yerine, şubede gerçekten emek veren tek tük insandan biri.

NBA yaz ligi izlemeye (sözde!) Las Vegasa gitmiş. Bakın oyuncu izlemeye giden bir genel menecer! Tatile mi kumar oynamayı mı neye gitti bilmiyorum ama oyuncu izlemeyeceği, izlese de anlamayacağı kesin! Ve bu adam tatil yapıp kumar oynayacak diye zaten büyük sıkıntıda olan şube masraflarını ödeyecek!

Bu işe izin veren kim varsa derhal hesabını versin! Galatasaray'ın parasını kimseye yedirmem diyen Mustafa Cengiz bu işe el koysun!

NBA yaz ligi izlemeye (sözde!) Las Vegasa gitmiş. Bakın oyuncu izlemeye giden bir genel menecer! Tatile mi kumar oynamayı mı neye gitti bilmiyorum ama oyuncu izlemeyeceği, izlese de anlamayacağı kesin! Ve bu adam tatil yapıp kumar oynayacak diye zaten büyük sıkıntıda olan şube masraflarını ödeyecek!

Bu işe izin veren kim varsa derhal hesabını versin! Galatasaray'ın parasını kimseye yedirmem diyen Mustafa Cengiz bu işe el koysun!

1 nisan değil, şaka yapmaya gerek yok!

En son geçen sene Erman Kunter de gitmişti oyuncu bakmaya ama ala ala Christmas ve Cline gibi çöpleri almışlardı. Pek bir şey beklemeyelim derim Allahın benzincilerini de alabirler.

HAHAHAHAHA

Para yok diye ağlayıp bu adamı oyuncu izlemeye mi gönderiyorlar? REZALET!
İYİ TATİLLER ÖMER BEY!!!

Kulübün parasını kullanıp kumar oynamasa bari. Şubenin ne hallerde olduğunun en güzel göstergesi. Summer League izlemeye genel menajer gidiyor. TJ Cline'ı alıp gelsin yine!

Ömer Yalçınkaya'nın açıklamaları şu şekilde:
Erkek basketbol takımımız tabir-i caizse yeni bir çehreye bürünecek. Bununla ilgili çalışmalarımızı iki haftadır da sürdürüyoruz. Erman Kunter'in kuracağı takım farklı bir yapıda olacak. Bütçesel olarak düşündüğümüz isimlerin yüksek maliyetli olması nedeniyle süreç biraz yavaş işliyor. Galatasaray taraftarının hiçbir endişesi olmasın. Çok değerli bir başantrenörümüz var. Kendisi özellikle yabancı oyuncu seçimleri konusundaki deneyimlerini Galatasaray'a aktaracak. Yardımcı antrenörlerle beraber iyi bir kadro kurmak için canla başla çalışıyoruz.

Buyrun geçen sene bu zamanlar bu deha arkadaşın söyledikleri!