Ömer Yalçınkaya

Bu vizyonsuz adam Galatasaray basketbolu için söz sahibi olmaya devam ettiği sürece bize rahat yok. Kim gelecekse lütfen ilk icraatı bu adamdan kurtulmak olsun.

Bombaya gel !!!

Ömer Yalçınkaya basket takımının başına düşünülen koçlarla acil görüşmek istiyor. 3 adayımız var. Hakan Demir, Ertuğrul Erdoğan ve Yağızer Uluğ. Bu 3 isme de TT Arena'da randevu veriliyor, kendileri davet ediliyor. Buraya kadar her şey normal.

Bu 3 isme de AYNI GÜN, AYNI SAATTE, FARKLI LOCALARDA toplantı ayarlanıyor. Sonra adaylar anı olsun diye locadan çıkıp bi stadın fotosunu çekelim diyolar. O da ne? Hoppaaaa diğerleri de dışarda. Sen niye burdasın, ben niye burdayım derken ortalık yangın yeri.

Peki bu gereksizliğin ve rezaletin sebebi ne? Ömer Yalçınkaya abimizin tatile çıkacak olması.Canım benim...

(via@mtt1905)

Yok artık :)

Beyim Amerikalarda kumar oynamaktan yorulmuştur tatil en doğal hakkı :)

Bombaya gel !!!

Ömer Yalçınkaya basket takımının başına düşünülen koçlarla acil görüşmek istiyor. 3 adayımız var. Hakan Demir, Ertuğrul Erdoğan ve Yağızer Uluğ. Bu 3 isme de TT Arena'da randevu veriliyor, kendileri davet ediliyor. Buraya kadar her şey normal.

Bu 3 isme de AYNI GÜN, AYNI SAATTE, FARKLI LOCALARDA toplantı ayarlanıyor. Sonra adaylar anı olsun diye locadan çıkıp bi stadın fotosunu çekelim diyolar. O da ne? Hoppaaaa diğerleri de dışarda. Sen niye burdasın, ben niye burdayım derken ortalık yangın yeri.

Peki bu gereksizliğin ve rezaletin sebebi ne? Ömer Yalçınkaya abimizin tatile çıkacak olması.Canım benim...

(via@mtt1905)

Yok artık :)

Açık indirmeli ihale usulü yapsaymış daha çabuk bitermiş. Tatil de önemli, arkadaş çok yoruldu bu yaz. Böyle yönetimin böyle menajeri olur. Hep tatil modundalar.

Olay doğru, bütün hoca adaylarına ki hepsinin ne kadar Galatasaray için yeterli olduğu ciddi tartışılır, aynı zamanda aynı yerde randevu verilmiş.

Bu adam Amerika'ya gitti oyuncu izlemeye, ne vasıfla? Oktay Mahmuti'nin bırakma sebeplerinden biri kendisidir. Mahmuti istememesine rağmen zorla Amerika'ya gitti. Oysa ki Mahmuti'nin listesi hazır ve sadece iş transfer yasağını kaldırmaya kalmıştı.

Bu saatten sonra derhal kovulması gerekiyor. Galatasaray'ı bir seyahat acentası olarak yeterince kullandı. Hala görevine devam ederse Mustafa Cengiz Galatasaray'ın bir kuruşunu kimselere yedirmem diye masal anlatmasın.

Saygılar.

4 Baskan geldi gecti ama bu arkadas 7. yila merhaba dedi. Kpss sinavinda cok yuksek alip Gs basket Genel Menajerliginde isi kapti. Arkadaslar Kpps sinavinda 90 ustu alsam ben de Gs kulubunde ise baslayabilirmiyim ? Mulakat sart mi acaba ? aylik 25 bin Tl de maas, gebersem bulamam boyle yagli bir kapi herhalde.

Bu kadar iş bilmez, lakayıt ve bariz yalancı bırakın genel menajer insan çok az bulunur bu camiada belki Dursun Özbek var yani. Bu şahsın 1dk bile geçmeden iş akdi feshedilmesi gerekir. Kulübümüze geldiği günden beri bir gram katkısı yoktur.

Ben bu adamın 1 tane doğru işini hatırlamıyorum hep skandallarla gündeme geliyor. Bu adamı göndermek için hafta sonu twitter'da TT yapmalıyız yoksa başka türlü gitmeyecek bu adam.

Çıkıp bu rezaleti yalanlayamıyor, utanıp istifa etmiyor, bir yetkili de çıkıp bu ne rezillik diye kendisine hesap sormuyor...

Daha ne kadar dibi göreceğiz basketbol yönetimi adına?

Bunu bu görevde tutanların da bundan farkı yoktur. Vasıfsızlar, beceriksizler ordusu.

İnan edin hepiniz defolup gideceksiniz!

Omrumde gormedim senin gibi bir yonetici
Masallah ne sansli yaratmis Rabbim seni
En guzeline gittin mekanlarin Las Vegas diyari
Renktaslarim biliyor Omer seni ne cok sevdigimi

Sayende sair oldum sevgili Omer Yalcinkaya Bey =D istifa edermisiniz lutfen. Istifa edin bu is huzur icinde cozulsun >:/

Benim tek sorum, Las Vegas'a oyuncu izlemeye ve görüşme yapmaya giden sayın genel menajerimiz mesela burnunun dibindeki Sinan Erdem'de düzenlenen Turgut Atakol gençler turnuvasında kaç maç izlemiş?

Las Vegas'a oyuncu bakmaya gideceğini sanmıyorum. Çünkü bu adam kulübü düşünmez, işini yapmaz birisi. Muhtemelen yaz tatilini orada yaptı birkaç günlüğüne.

Ömer Yalcinkaya: Hali Hazirda ikitane sözlemeli oyuncumuz var Ege Arar ve Göksenin Köksal.

Erol Can Cinkoyla sözlesme imzalamadik galiba :D kandirildik

Oooo Beyimiz kumardan dönmüs, buyuk ihtimal butun parayi rest diyerek kaybetmistir. Ama adama koymazki bu, ne de olsa kasamiz saglam, Galatasarayin kasasi ... neyse imzamda yaziyor zaten =))