(GSBasket özel haber) Erman Kunter Galatasaray Yolunda ...

Aynı şeyleri tekrarlamak istemem bu güzel topicte. Ama bir ligde başarı hangi rakipleri yendiğine bakarak değil kaç kez rakibini yendiğine bakarak ölçülür. O sene 3. olduysak altımızda kalan tüm takımlardan üstünüzdür. O dört takımı yenememiş olabiliriz ama o dört takımdan başka kimseye de yenilmedik. Bardağın boş tarafından bakıp son 10 yıl içindeki en iyi lig derecemizi beğenmemek play-out'tan sıyrılmış bir takımın taraftarları için bence fazla lüks.

Umarım Erman Kunter'i tekrar Galatasaray'ın başında görebiliriz. Camianın basketbola bakışını olumlu anlamda değiştirmek için güzel bir fırsat olacağını düşünüyorum ayrıca.
Hadi inşallah. :)

cozker' Alıntı:
Gerek kişiligi gerekse berbat kocluguyla Galatasaray'a hic yakısmıyordu Halil Üner. Ve onun yüzünden bircok kişi protesto amacıyla macları boykot ediyordu.. Halil Üner'den kurtulmamız her yönden cok iyi olacak..
Umarim bu haber dogru cıkar ve Erman Kunter'i yeniden takımın başında görürüz..

Saygilar,

Umarım bu kan degisikligi HU yüzünden maclara gelmeyen bütün arkadaslarımıza da yansır ;)

HU ile devam, takim dusmeden bize rahat yok!

Erman Kunter gelecekse birkac yillik bir sozlesme yapilali gectigimiz sefer attigi temelleri 2 senede HU yoketti, ilk sene ancak toplamakla gecer. Onumuzdeki yildan itibaren de uzerine koyabilir

geçen seneki kadro Kunterin elinde olsa Beşiktaşın yaptıklarını bizdeyapabilirdik umarım garanti para ve yatırım olayını garanti gösterip attırırlar imzayı .. Futboldaki ölü toprağı bile kaldırır bu transfer
peki bunlar olurken hazır Halil Üner istifa etse :muhaha

Eskiden Halil Üner kalsın diyordum ama yanlış dediğimi gördüm kalite olarak kıyaslanacak olursa Halil Üner Erman Hocanını eline su dökemez.Sayın erman Kunter'in Avrupa Tecrübesinide düşündük mü o 4 takımı yenmiş yenememiş muhabbetine bile girilmez....
Umarım bu Transfer gerçekleşir ve Galatasarayımız bu yaşadığımız yılları hiç hatırlanmamak üzere taraftarına ve tüm Türkiye'ye unutturur.....

Şu Halil Üner'den kurtulalım da kim gelirse gelsin...

Erman Kunter,kaymaklı ekmek kadayıfı olur tabi...

Hüseyin Beşok Rusya'ya transfer oldu diye biliyorum ama...

Tequila' Alıntı:
geçen seneki kadro Kunterin elinde olsa Beşiktaşın yaptıklarını bizdeyapabilirdik umarım garanti para ve yatırım olayını garanti gösterip attırırlar imzayı .. Futboldaki ölü toprağı bile kaldırır bu transfer
peki bunlar olurken hazır Halil Üner istifa etse :muhaha

sezon boyunca ayni seyi soyledim ya.Tam Erman hocanin istedigi tip adamlar vardi aslinda.
Istemedigi bir uzun yoktu en azindan.ah ahh. =)
belli mi olur ne kadar yalanlansakta gelirse ayni oyuncularla devam edersek farki gorur herkes.

Kamuoyuna Duyuru

İnternette Galatasaray Basketbol Takımları ile ilgili yayın yapan http://www.gsbasket.org sitesi Galatasaray Spor Kulübü’nün resmi yayın organı olmayıp, bu sitede yayınlanan “Erman Kunter Galatasaray Yolunda” başlıklı haber gerçeği yansıtmamaktadır. Galatasaray Erkek Basketbol Takımı’nın Coach’u Halil Üner’dir.

Kamuoyuna duyurulur.

Galatasaray Spor Kulübü
İletişim Koordinatörlüğü

http://www.gs.org/basketbol/detay.asp?P ... rID=289360

Bu yalanlamayi kim? kime yazdirdi ? meçhul.

Birde neden boyle bir açıklama gereği duyulmuş, bu dönemde elbetteki transferler için görüşme veteklifler yapılır ama böyle bir yalanlama sanırım ilk olmuştur

Tekrar sormadan edemiyorum kim neden niçin böyle bir yalanlamaya ve savunmaya geçmeye ihtiyaç duymuş?

Acik bir imza yok Galatasaray Spor Kulübü İletişim Koordinatörlüğü deniyor.

Bize gelen haber neredeyse birinci ağızdan, teklifi yapan kişide Turgay Kıran.

Arkadaşlar kafanıza takmayın bu yalanlamayı gsbasket.org'u bilirsin bugune kadar birinci ağızdan duymadığı şeyleri haber yapmadı, yapmazda bu teklif yapıldı.

Boyle bir haberinde saklanaması ve açıklanmasınında kulubu menfi olarak etkilemez. Aksine bizlere motivasyon kattı.

Hayırlısı olsun.

Resmi sitede bu yalanlamaya alet olan arkadaşlara tavsiyem basketbol şubesindeki gelişmeleri Başkanlık seviyesinde takip etmeleri onun dışındaki kişiler resmi görevli idareci dahi olsa konu dışındalar.

Muhtemelen son 2 sezonda yaşanan rezaletlerden sonra yeni bir yapılanmaya ve kökten çözüme gidiliyor.

Artık daha açık ne yazmalıyım bilmiyorum :)

sımdı ermen kunter gelmeyecek mı???bız gene halıl beyle devam edecez :oops: :oops: off off alan savunması yapan her takım bızı yenecek gene :( :( anlamıom 2 senedır play off lara bıle katılamıoz ama halıl uner kalsın dıyenler var..YORUMSUZ....

Erman Kunter reddetmiş olabilir büyük ihtimalle. Asvel'de baya başariliydi yanliş hatirlamiyorsam..

Bence yapılan vurgu "erman kunter" haberinin yalan olmasından çok gsbasket in kulübün resmi organı olmadığı hususu üzerinde.

reklamdan dolayı 2 gundur forumda acyıp bı canlılık var..ama ERMAN KUNTERI ıstıoruz..ozamn da bız bu ısı sızden daha ıı bılıoruz dıyecegız...