Güzel Haber

Beyler daha çok para için 4 büyük sıkıntı var:

1. basketbol pastası çok küçük
2. Adımız Caffe Crown a göre çok büyük
3.salon boş
4. Takım kötü

O yüzden yıllık 1.3 milyon doları hiçkimse foma reklamı için babasının hayrına vermez. 2 yıl önce aria reklamı 60 binken hem de

bizim yönetim pek sıcak bakmıyor...
anlamıyorum daha iyisi bulcaklar sanki. yıllık 100.000 dolardan fazla koymuyorlardır...
dertleri nedir anlamıyorum kulübün ismi büyüktür davası mı??? onların yaptıkları yüzünüden belki ismimiz hala var ama yüzümüz kalmadı bizii rezil ettiler...(bknz ribery olayı)ismimiz değişse ne olacak anlamıyorum. biz taraftar olarak kabullenerizi. karşıyaka pınar oldu küçüldü mü... tam tersi büyüdü bakın kaç yıldır hep zirveye yaklaşıyorlar...

ismimiz kalsın küme düşelim.. ismimiz değişsin şampiyonluğa oynayalım...hangisi????????????

bu kadar kötü bir yönetim olabilir mi anlayamyırum. gs basketbolda faruk süren döneminde de kötüydü ama en azında futbolda Uefa Şampiyonu olduk. basketbolla ilgilenemiyorlar, yatırım yapamıyoralr falan diyorduk.. e peki bu yönetim napıyor??

tek yaptığı dakka başı haber yalanlamak.. bütün gazeteleri okuyup tek tek yalanlıyorlar...

burdan şu sonuç çıkıyor... yalanlamadıkları haberler doğru... o zaman Pires' i getirsinler. çünkü baksanıza iş bitmiş gibi, gazetelerde... getiremezlerse rezil olurlar o zaman çünkü iş bitimiş, bunu yalanlamıyorlar ama birden biten iş suya düşüyor.... ribery olayı gibi rezalettir buda...

ben 88 liyim futbolu takip ettiğimden beri gsnin 3 sene üst üste futbolda şampiyon olamadığını yaşamamıştım. .. ilk kez bu yönetimle yaşadık...

basketbolda küme düşmeye yaklşaşması, inanılcak gibi değil... bayan basketbol takımı, 9 yıl üst üste şampiyon olup, avrupa üçüncüsü olan takım küme düştü...
diğer branşlardan haberi olan var mı?? bir tek yüzme takımı şampiyon oldu bir onu biliyorum...bir de ii bir iş iş yapıp ''tekerlekli sandalye basketbol takımı'' kuracaklarmış sanırım...

bende 88lıyım aynen katılıorum arkadasa ama arkadasım caresı yok bu ısın ...gıtmıolar ıste gıt--mı--o--lar......