Hazirlik Maci | Galatasaray-ITU : 77-76

Haberimiz olmadi yine mactan.
Benim icin uc onemli nokta var.
Harunun oldugu bir takim karsisinda galibiyeti kazanmak
Yeni yabancilarin performansi
Ve Ismetin basarisi.Umarim Ismete guvenir HU.

turkbasket.com' Alıntı:
Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray, İTÜ ile Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynadığı özel maçı 77-76 kazandı

İlk periyotu 21-19 yenik bitiren İTÜ, 2.çeyrekte Harun Erdenay ile toparlanıp, devreyi 43-37 önde kapadı. 3.çeyrekte Harun Erdenay ile farkı açan İTÜ bunu koruyamayınca Nick Jacobson ve Arda Vekiloğlu ile skor bulan Galatasaray dengeyi kurup sonra da maçı 77-76 kazandı.

İTÜ'de Harun Erdenay rakip potaya 26 sayı bırakırken, G.Saray'ın en skoreri 19 sayı ile ABDli forvet Nick Jacobson oldu. İsmet Hacıoğlu 13, Arda Vekiloğlu 12, Brezilyalı pivot Jose Estevam Ferreira da 10 sayı ile maçı bitirdi.

ya bu ismet çok yetenekli birine benziyor.hiç seyretmedim ama anlatılanlar çok olumlu. inşallah kadroda yer alır ve az da olsa forma şansı bulur

Biraz kendini beğenmişlik yapacağım ama bir topice İsmet'e dikkat edin diye yazmıştım.Bu çocukta harbiden iş var.Jacobson ve Ferreira'nın performansları güzel de benim için kapalı kutu olan Boddicker için bir fikir edinebilmiş değiliz.İyi savunma yaptıysa pek bir sorun yok.

Harun'lu İtü'yü yenmek güzel İsmet'in de 13 sayı atması ve skora katkı yapması mükemmel
İsmet'i başka takımlara kaptırcağımızı sanmıyorum gerekli önlemleri yönetim almıştır.Semih konusunda nasıl Daçka sözleşme yapmamasına karşın 170bin euro partizandan alacaksa İsmet'te bizim oyuncumuz olduğuna göre bizden almaya kalkan bedelini öder.

güzel bi skorr

Bence skor cok güzel ama su üstünlüğü mac boyunca yapsak daha güzel olcak bu arada nice yıllar GALATASARAYIMIZA :lol: :twisted:

Geçen sene İTÜ'ye tek farkla yenildiğimiz maçı unutamıyorum. Rahat aldık dediğimiz maçı nasıl da kaybetmiştik.

Onun için bu galibiyete çok sevindim. Nasıl geçen sene o mağlubiyette olduğu gibi çöktüysek bu sene de bu galibiyette olduğu gibi çıkışa geçeriz inşallah.

Re: güzel bi skorr

Dolunayda_Dans' Alıntı:
Bence skor cok güzel ama su üstünlüğü mac boyunca yapsak daha güzel olcak bu arada nice yıllar GALATASARAYIMIZA :lol: :twisted:
Sonuna kadar katılıyorum.Geçen yılki başarısızlığımızın en büyük sebebi maçın başını çok kötü oynayıp,sonunda elimizden geleni yapmaya çalışmaktır.Come Back Team'de ayrıca ilk iki periyot bir birşey yapmayıp sonra kıçını yırtmak değil.Geriye düştüğümüz zaman maçı çevirebilmektir.

js12' Alıntı:
Geçen sene İTÜ'ye tek farkla yenildiğimiz maçı unutamıyorum. Rahat aldık dediğimiz maçı nasıl da kaybetmiştik.

Onun için bu galibiyete çok sevindim. Nasıl geçen sene o mağlubiyette olduğu gibi çöktüysek bu sene de bu galibiyette olduğu gibi çıkışa geçeriz inşallah.
King'in üstün gayretleri sonucu :evil: son 5 dakikasına 80-67 önde girdiğimiz maçı kaybetmiştik.O maçın öcünü hazırlık maçında da olsa almak güzel.

Maçtan benimde haberim yoktu..Ama X ve Bahtsız'la İsmet'i biz ilk maçında tutmuştuk zaten yani.. 8) Hatta babası yanımızda oturuyordu maçta..