Hollanda Turkiye macindan ( yeni resimler)

Hollanda-Turkiye macindan .....

Salonun onunde toplandigimizda, uA shirtleri atkilari ve bayraklari zaten karizma olarak diger seyircileri buyulemisti...Salona girdigimizde yine "kalitesiz" seyircilerin oldugunu gorduk, yerimizi de buna gore aldik

Zaten 47 bilet almistim..Mac baslar baslamaz, sanirim 2 dakika da Bu alemin enbuyuk taraftarinin ultrAslan oldugunu butun salon anladi..Ozelikle son maclardan sonra bizimkiler de nihayet taraftarlik ve tezahurat nasil yapilir ogrenmis...2. periotta butun salondan millet "lan ben oraya gidecem orasi dehset verici" deyip yanimiza geldi zaten..Tek Desavantajimiz kamera ile ayni tarafta olmamiz...Yoksa eminim kamera man maci boslayip bizi izlerdi...

Butun mac sadece Turkiye milli takimin leyhine tezahurat yaptik...Lakin icimiz de iyice rahat etmesi icin bir de son 9 saniyede CIM BOM uclusunu cektik...Umarim kimse rahatsiz olmamistir

Mactan sonra hemen disari, Milli takimin otobusune..Hepimiz Fatih Mutombo SOlak i bekliyoruz..Cehaletimizi af edin, yurt disinda oldugumuz icin, ve maclari skor harici takip edemedigimiz icin, oyuncularin cogunu tanimiyoruz...VE Fatih geliyor...Hemen yaklastik...Fatih nasil dir mevzu? neden gittin? Mutombo durumu anlatirken telefonu nu cikardi ve ustundeki 3 yildiz ile GS logosunu gosterdi..Bu arada boynuna uA atkisini takti Onur kardesim...Otobuse bindi veee Yaktik mesaleleri...Nekadar GS li varsa otobusun onune toplandik ve basladik ....INANIN BANA DEGERLI ARKADASLARIM, BIZ GALATASARAY LAY LAY LAY LAAYY CEKERKEN, OTOBUSTE 4 OYUNCU DAHA CIKARDI GS ATKILARI VE OTOBUSUN ICINDE BIZE ESLIK YAPMAYA BASLADI...INANIN GOZLERIM DOLDU, BIR AN ONLAR DA BIZLERDE MILLI TAKIMI UNUTTUK, ICIMIZDEKI GS ASKI CIKTI ORTAYA...HATTA HATTA OYUNCULARIN ISTEGI UZERINE BIZ DISARDA ONLAR ICERDE BIR DE SARRIIII- KIRMIZIIII YAPTIK OMLARLA...MESALELER HALA YANIYOR..BU OZEL GORUNTULERI, DIGER OYUNCULARIN TELEFONUNDAKI KAMERAYA CEKERKEN YAKALADIM...ISTE SANIRIM BUDA GALATASARAYLI LIK FARKI

Butun tayfa ya tesekurler !!!

HALIL KEMENCE

Not: resimler en yakim zamanda geceriz

Cok güzel olmus.Fatih madem bu kadar Galatasaraylı da neden hicbir tepki koymadan direk geri döndü ülkere?

Neyse.En kısa zamanda fotoları bekliyoruz...

Oyuncularin baya sasirdigini ve karsilikli sari kirmizi cektigini duydum.
Benimde merakim bu.Kim bu 4 oyuncu.
Biri Fatih biri Kerem.
Genc oyunculardan sanirim.Nedense icime Cenk doguyor.
Bunu iyice arastirip ogrenilmeli.Helede su kiralik topicinin ustune mantikli gider.
Fatih e bu forumda haksizlik yapiliyor bence.Bu arada bunuda belirteyim.

reisin son cümlesine aynen katılıyorum...
adam transferi olmadı diye morali bozuldu... keyfi kaçtı falan denildi. adam da gelip önümüzdeki senen oynayacağı kulübe sövsemiydi aklı eveller gibi.
en doğru tepkiyi verdi..
bloklayadur fatih solak

Bende hatirlamiyorum acikcasi.
Eger attiysada boyle bir aciklama yapicagini zannetmiyorum.
Ne zamandan beri gazetelerin safligina inaniyoruz.
Bunu demisse bile ne sekilde dedigini tam metni okumadan nie karar veriyoruz.

evet benimde aldigim bir duyuma göre
Takim Otobüsünden ultrAslan-Avrupa Grubu Elemanlarinin Tezahuratlarina eslik eden 4 Basketbolcu Arkadaslarimizdan diger ikisi X'inde belirttigi gibi Ender Aslan ve Kerem Gönlüm
Yani:

Fatih Solak
Kerem Tunceri
Kerem Gönlüm
Ender Aslan

Bu 4 şahıs madem Galatasaraylı o zaman göstersinler Galatasaraylılıklarınıda zor günler yaşayan klüplerinde 100. yılda Galatasaray forması giyerek mücadele etsinler.

bana aranizda bir arkadas emailin versin...resimleri ona yollim oda guzeleri secip koysun buraya..ben pek anlamam internete resim koymaktan

Bizle kaynasan oyuncular gencti..Bu kesin...

uA Hollanda Tayfasindan maca gelen butun arkadaslara tesekkur ederim

Scannen0003.gif

Scannen0011.gif

Scannen0006.gif

1298486714.jpg

not: resimleri ben çekmedim

bende görünüyor. ozaman hollanda sınırları dısına çıkmıyor bu resimler =))
neyse sonra düzeltiim ben.