Johnson'la sezon sonu yeniden anlaşılmalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Johnson konusunda iyice fikir ayrılığına düştük.Bence bu topicle herkes görüşünü belirtmeli.Bunun yönetimle bir alakası yok.Sadece sizin düşünceleriniz...

TAMAM ABİ benim fikrim mesajlarımdan zaten belli bence kalmalı ve sözleşmesi uzatılmalı ben onu çok seviyorum iyi bir kişiliğe sahip (hem kız arkadaşıda GALATASARAYDA onun için çok mutlu olduğunuda biliyorum...

Bence gitmeli oyun kurucu dediğin lider oyuncu olur takımı yönlendirir takım arkadaşının ne yapabileceğini bilir takımı ateşler kritik dakikalarda sorumluluk alır. Tribünleri çoşturur bize hırslı takımı ateşleyecek biri gerekiyor. kritik dakikalarda maçı çevirmesi gerekiyor. kazandığımız 6 maçtada Gökhan, Nick ve Boddicker'in sorumluluk almasıyla kazandık.

Bence gitmeli oyun kurucu dediğin lider oyuncu olur takımı yönlendirir takım arkadaşının ne yapabileceğini bilir takımı ateşler kritik dakikalarda sorumluluk alır. Tribünleri çoşturur bize hırslı takımı ateşleyecek biri gerekiyor. kritik dakikalarda maçı çevirmesi gerekiyor. kazandığımız 6 maçtada Gökhan, Nick ve Boddicker'in sorumluluk almasıyla kazandık.

abi bakın jonshon iyi oyuncu çok iyi mücadele ediyo ama bi kaç kumaş yetersiz bi oyuncu mesela fenerde mrsic bjk de el-amin oyuna çok büyük etki ediyolar ron da iyi ama biras yetersiz kalıyo

kempes89' Alıntı:
abi bakın jonshon iyi oyuncu çok iyi mücadele ediyo ama bi kaç kumaş yetersiz bi oyuncu mesela fenerde mrsic bjk de el-amin oyuna çok büyük etki ediyolar ron da iyi ama biras yetersiz kalıyo
Aynen katılıyorum Mrsiç ve El Amin'le karşılaştırdın mı gerçek ortaya çıkıyor.

bence kesinlikle kalmalı ama çok zor görünüyor.

Erdemir maçından önce konuştuğum turabi genç sezon sonunda bu yabancıları elde tutmanın çok zor oluğunu belirtti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...