Kadınlar Eurolig All Star Oylaması

Sühan Cem' Alıntı:
İşte 2 haftalık ajavon'u All Star lsitesine yazan TBF eğer Taurasi'yi yazmıyorsa ben farklı şeyler düşünürüm açıkcası.

Oyuncunun isteğiyle alakalı bir durum ve çoğu oyuncu da istemiyor katılmayı. Zira sadece 'yapmış olmak için yapıyoruz' bu tür organizasyonları. Angarya geliyor pek çok oyuncuya. Hele ki işin WNBA kısmından gelenler için. Liste pek mühim değil o açıdan. Affını isteyen kişiler olacaktır ilerleyen dönemde de..

Madem okuyorlar FB'lilere de mesajım olur: Eğer Taurasi All Star elemelerine dahil edilmemiş bir durumdayken bir de diana Taurasi giderse, anlayın ki TBF ile FB arasındaki ilişki artık aşmış demektir. Ota .oka resmi sitelerinden yalanlama yapan FB yönetimi bu konu da bir açıklama bile taraftarına yapmazken, TBF yönetimine bu olayı bildirmiş demektir. Bİr taraftar bu karın ağrısı ile yaşayamaz işte. Ya gazını çıkartır ya da gaz içinde patlar. Ama bunu ancak gücü olan taraftar yapar sümsükler değil.

Çağlar sende diyorsun Listeye konur sonra oyuncu affını ister. Oyuncu oynamak zorunda değil ama o listede olurdu.

Sühan Cem' Alıntı:
Madem okuyorlar FB'lilere de mesajım olur: Eğer Taurasi All Star elemelerine dahil edilmemiş bir durumdayken bir de diana Taurasi giderse, anlayın ki TBF ile FB arasındaki ilişki artık aşmış demektir. Ota .oka resmi sitelerinden yalanlama yapan FB yönetimi bu konu da bir açıklama bile taraftarına yapmazken, TBF yönetimine bu olayı bildirmiş demektir. Bİr taraftar bu karın ağrısı ile yaşayamaz işte. Ya gazını çıkartır ya da gaz içinde patlar. Ama bunu ancak gücü olan taraftar yapar sümsükler değil.

Çağlar sende diyorsun Listeye konur sonra oyuncu affını ister. Oyuncu oynamak zorunda değil ama o listede olurdu.

Euroleague All Star için sitelerinde destek istemişler Diana ve Penny'e oy verirmisiniz yazmışlar hahaha amatörce bir başlık :D oy verecekleri bir sürü oyuncuları var :) :)

Hayatta oy vermeyi sevmem bu tür şeylere. ''bizim de all-star'ımız var'' diyo bence federasyon hepsi bu. Şu işi ben organize etsem vallahi daha iyi yaparım aynı imkanlar şartıyla. Dediğim gibi kimseye oy vermedim. Verseydim de sanırım bizden kimseye oy vermezdim. Bu arada tarafsız seçim yapacak olursam (Hıncal damarı oluyor bu ) kesinlikle Diana ve Penny'ye atarım oyumu. 1 numara için de Alanya'nın guardı favorim. 5te Fowles zaten bariz önde. 4 numarada da hangi takım boşsa koy oraya Melisa Can'ı NEvlin'i filan hem yabancı hem Türk hesabı :)