KBSL 16. Hafta | Birevim Elazığ İl Özel İdare 80-99 Galatasaray

19.02.2020 Çarşamba
14:00
Ankara Spor Salonu
Tivibuspor

Uzunca bir aradan sonra Elazığ deplasmanındayız. Malum deprem sebebiyle maç Ankara'da oynanıyor. Elazığ 7 galibiyet 7 mağlubiyet ile 12.sırada. İnişleri çıkışları olan bir takım. Bu yüzden dikkat etmemiz gerek. Takımımıza başarılar.

Riquana'ya dikkat etmek gerekir.
Potaai altında da güçlü bir rotasyonları var.
Uzun bir ara oldu. Bakalım takım nasıl geri dönecek ben de merak ediyorum...

Işıl, Hartley ve Tilbe'ye bugün Sude de eklendi. Çok iyi oynadı maşallah. Bu kız ben oyuncu olacağım diye bağırıyor.

Elazığ takımına ne olmuş öyle.
Kadrosu dağıldı mı yoksa sakatlıklar mı vardı?
Çok iyi top oynadı kızlarımız.
Yalnız yeni bir yıldız doğuyor.
Sude..
Allah seni nazardan ve sakatlıktan korusun maşAllah🙏
Meltem de sakatlık sonrası yavaş yavaş toparlanıyor. O da çok daha iyi işler çıkaracaktır.
Funda ve Alperi de kendilerine gelirse çok iyi bir yerli kadromuz olmuş olacak.
Bravo Sarayın Sultanları böyle devam 🙏👏

Sude'nin hakkını vermiş herkes. Bir yıldız doğuyor.
Işıl yine double yapmış. Alah nazardan saklasın çok iyi sezon geçiriyor.
Bria'ta söyleyecek laf yok. Ligin en iyi skorerlerinden.
Tilben oyunun iki yönünde de katkı veriyor.

Elazığ pili bitmiş gibi. Yaşadıkları olay oyuncuları etkilemiş belli ki. Geçmiş olsun tekrardan.

Maçı izleyemedim ama Sude'nin istatistiklerini görünce çok mutlu oldum. Altyapıdan gelen oyuncular arasında açık ara en umutlu olduğum oyuncu Meltem'di ancak şanssız sakatlıklar tam da kendini göstermeye başlayacağı zamanlarda geldi. Benzer durumlarda sporu bırakmayı dahi seçen sporcular varken, Meltem'in yavaş yavaş geldiği nokta ilerisi için tekrar ümitlendiriyor.
Yıllar boyunca biz Işıl'ın yanında 2. yerliyi bulmaya uğraşırken, Fenerbahçe'nin Birsel-Esmeral-Nevriye 3'lüsü bizi çok üzmüştü. Önümüzdeki yıllar için hem Sude, hem Meltem kendilerini geliştirmeye devam edip uzun yıllar bu takıma hizmet versin, yerli konusunda biraz da bizim kafamız rahat olsun.