KBSL Play-Off Çeyrek Final 2. Maç | Nesibe Aydın - Galatasaray Çağdaş Faktoring

Kocun kotu olmasi oyunculari kurtarmaz maalesef bana gore.Azurayla Mccowan disindaki hic bir oyuncu sampiyonlugu oynayacak bir takimin duzenli oyuncusu olamaz maalesef.Belki yerlilerden 1-2 tanesi rotasyonda yer alir.

Kocun kotu olmasi oyunculari kurtarmaz maalesef bana gore.Azurayla Mccowan disindaki hic bir oyuncu sampiyonlugu oynayacak bir takimin duzenli oyuncusu olamaz maalesef.Belki yerlilerden 1-2 tanesi rotasyonda yer alir.
Koşun kötü olması oyuncuları gayet de etkiler. Diğer başlıkta biri yazmış doğru düzgün idman bile yapmıyorlar diye. Oyuncuların performansını arttıracak kişi ben değilim.

Koşun kötü olması oyuncuları gayet de etkiler. Diğer başlıkta biri yazmış doğru düzgün idman bile yapmıyorlar diye. Oyuncuların performansını arttıracak kişi ben değilim.
Performans konusunda haklisiniz birsey demiyorum.Yoksa tabi ki form durumu koca baglidir.Bu her bransta boyledir.

Benim bahsettigim oyuncularin kalitesi ve sampiyonluk icin yeterlilik durumlari.

Performans konusunda haklisiniz birsey demiyorum.Yoksa tabi ki form durumu koca baglidir.Bu her bransta boyledir.

Benim bahsettigim oyuncularin kalitesi ve sampiyonluk icin yeterlilik durumlari.
Bu takımın yerlileri şampiyonluk için gayet yeterli. Skorer bir yabancı ve iyi bir koç ile gayet de yarışta var olaiblirdik. Şu oynadığımız şeye basketbol diyebilen bir rezil koçumuz var.

Daha Asvel maçının etkisi geçmemiş takımda. İlk maçtaki inatçı takım yok sahada. Bu maçı kazanamayız hele de Azura yokken. Niye kadroda yok ? Sebebini bilen var mı ?

3. maci da kaybeder ve eleniriz gibi duruyor.Zaten su halde Fb karsisina cikacagimiza elenmemizi tercih ederim.

Hic degilse sezonu erken kapatir belki bir umut yeni sezon icin daha cabuk aksiyon aliriz.

Maçı izlerken aklıma Kolpaçino filmindeki "Sıkılıyorum Sabri,bunalıyorum." repliği geldi.
FB'nin futbolda 5 yıldır yaptığı hataların ve yanlışların aynısını biz kadın ve erkek basketbolda yapıyoruz. 1-2 tane A segmente yakın oyuncu alacağımıza 4-5 tane B segment oyuncu alıyoruz.
Gelecek sene basketbol ve voleybolda kadro yaparken az sayıda kaliteli oyuncu+genç oyuncular şeklinde bir kadro mühendisliğine gitmeliyiz.
Madem salon yapılana kadar bütçe bu seviyelerde devam edecek bari bu geçiş dönemini böyle geçirelim.
Yavaş yavaş önce Eurocup sonra Euroleague seviyesine gelelim.