kulaklarıma inanamadım

Geçtiğimiz sezon beklediğini elde edemeyen Galatasaray Koç Halil Üner ile yeniden anlaşıp transfer harekatını sürdürüyor.Serhat Çetin ile en son anlaşan Galatasaray 1 ve 2 numaralı pozisyonlara Amerika'lı oyuncu alacak.3 numara pozisyonu için Şemsettin Baş'ı düşünen Galatasaray bu sezon A takımda İsmet Hacıoğlu'ndan daha fazla yararlanmayı bekliyor.
Galatasaray ayrıca altyapıda müthiş bir atağa geçiyor.Koç Halil Üner Litvanya'lı bir Koç ile uzun soluklu bir anlaşma yapıp Litvanya ekolünü yerleştirmeye çalışıyor.
Sarı kırmızılılar Ağustos başına kadar transfer olayını çözüp antrenmanlara başlayacak.KAYNAK http://WWW.MEGABASKET.NET.

Admin notu:küçük harflerle başlık açalım lütfen

bunları yapsınlar canımı alsınlar...3 numara ıcın semsettın yetersız olabılır..altıyapıya onem verılmesı guzel..halıl uner akıllanıo mu acaba??????

1 2numaraya yabancıalınmalı boddicker kalmalı bide fatih solak gelirse allah derim allah :muhaha :eek:key beyler bugunlerde cok durgunsunuz noluyo ya takıma destek cikalim hadi koch en cok postu ben attım diyen ama kac günden beri post atmıyon

yalın guler' Alıntı:
1 2numaraya yabancıalınmalı boddicker kalmalı bide fatih solak gelirse allah derim allah :muhaha :eek:key beyler bugunlerde cok durgunsunuz noluyo ya takıma destek cikalim hadi koch en cok postu ben attım diyen ama kac günden beri post atmıyon

merak etme sen bız buralardayız koch da buralarda..bu forum sureklı canlı ama su anda lıglere verılen aradan dolayı bole olması normal.herkes tatılde...

İnanmıyorım arkadaşlar...Şaka mı yapıyorsunuz.Şemsettin iyimiş.Nesi iyi...fosil oldu artık.O zaman Arda niye bırakıldı.Alt yapı canlanacakmış.Kim canlandırıcak.Basketin B sini bilmeyen Halil Üner'mi...

Geçen sene başaramadı ama anlaşılan bu sene başarıcak bizi küme düşürmeyi..

uacaglar' Alıntı:
İnanmıyorım arkadaşlar...Şaka mı yapıyorsunuz.Şemsettin iyimiş.Nesi iyi...fosil oldu artık.O zaman Arda niye bırakıldı.Alt yapı canlanacakmış.Kim canlandırıcak.Basketin B sini bilmeyen Halil Üner'mi...

Geçen sene başaramadı ama anlaşılan bu sene başarıcak bizi küme düşürmeyi..

ardanın gıtmesını herkes uzuldu tabıkı ardayı semsdettıne tercıh edrız ama semsettıne destek vermelıyız sonucta o bızım oyuncumunz olacak..halıl uner konusuna katılıorum kalmaması gerekıodu ama kaldıgına gore yapabılecek bıse yok..

Hiç olmazsa bir yerden başlamaya çalışıyorlar.Bu hiç yoktan iyidir.Ayrıca Litvanya ekolü bence tutmaz ama yine de doğru girişim.Litvanya milli takımı bence 92 Dream Team'den sonra son yıllardaki en başarılı milli takım.
Post konusunda millete şans vermeye çalışıyorum. :)

koch' Alıntı:
Hiç olmazsa bir yerden başlamaya çalışıyorlar.Bu hiç yoktan iyidir.Ayrıca Litvanya ekolü bence tutmaz ama yine de doğru girişim.Litvanya milli takımı bence 92 Dream Team'den sonra son yıllardaki en başarılı milli takım.
Post konusunda millete şans vermeye çalışıyorum. :)

bı ekolumuz olsun da ne olursa olsun bence cok gec kalınmıs bı hareket ama basladı ya sonunda yeter :D :D

bence bu haber bir şaka :) Bu yönetim başımızdayken olurmu sanıyorsunuz.Artık kulübümüzle ilgili(hangi branşta olursa olsun) hiç bir güzel habere inanmıyorum ve bu yönetim olduğu sürece de inanmayacağım.

Ama şu var ki ümit fakirin ekmeğidir biz de böyle haberlerle ümitlenip çok şey bekliyoruz.Sonrası BÜYÜK BİR ŞOK ve HAYAL KIRIKLIĞI

G.Saray,basketbol ve atak? Bir de Litvanya ekolü? :D O Litvanyalı vatandaş gelir bir bakar. Kardeşim bu salonun elektiriği yok, suyu yok, yönetici yok, oyuncu yok, tarafar yok diyip en kısa yoldan geri döner. Megabasket yazmaya bişey bulamamış herhalde tatil mevsiminde.