Nick Jacobson

Fazla konuşmaya gerek yok.Son yıllarda bulduğumuz en iyi dış şutör.Beşiktaş maçında da kendisine büyük görev düşecek.Haydi Nick!

Kendisine Topic açılmayı hakedenlerin en başında geliyordu mükemmel bir oyuncu İ.Badem'in hayatı boyunca belkide en doğru sözü söylediği kişi
HER EVE LAZIM. Bu oyuncuyu takımda tutmak için yönetim hertürlü fedskarlığı yapmalı her sezon başı giden oyuncularımızın arkasından ağıtlar yakıyoruz artık bu son olmalı NİCK KALMALI

koch' Alıntı:
Fazla konuşmaya gerek yok.Son yıllarda bulduğumuz en iyi dış şutör.Beşiktaş maçında da kendisine büyük görev düşecek.Haydi Nick!
Doğru ancak savunmasında belirgin açıklar var ama Erdemir maçında gördük isteyincede çok güzel adamı Kilitliyor ona büyük görev düşüyor onu izlediğim ilk günden beri çok seviyorum o içeriye cesurca drive'ları yokmu ne güzel atıyor hayran kalıyorum o genç yaşına rağmen Türkiye'deki sayılı şütörlerden İnşallah iyi oynarda takıma büyük katkısı olur HAYDİ NICK GALATASARAY SENDEN BAŞARI BEKLER BÜTÜN TARAFTAR SENİ VE ARKADAŞLARINI yani GALATASARAY'I SEVİYOR ALLAH HEPİMİZE KOLAYLIK VERSİN....

bekir tutarsa acayip zorlanabilir teknik ekip bunu düşünerek yeni süprizlerde hazırlıyabilir farklı bi görev verebilirler yada değişik bişiler yaptırabilirler belki işte

Bazen el üstünden şut atmasına rağmen son maçlardaki başarısıyla sanırım üçlük yüzdesi 40'ı buldu. İyi bir şutör olduğunu sadece yüzdesi değil, şut stili de kanıtlıyor. Başka biri şut atarken girecek mi acaba diye düşünüyorum ama Nick atarken girdi diye düşünüyorum.

Ben takım kursam yabancı hakkını 2 numarada kullanmazdım ama yine de takımda kalırsa mutlu olurum. NBA için şansını deneyebilir ve bence seçilme ihtimali var. Çünkü NBA'de bu tarz oyuncular tutuluyor ve her takım kadrosunda bu tarz bir benç oyunucusu bulundurmaya çalışıyor. Bence takımımızda NBA şansı olan tek oyuncu.

kkayacan' Alıntı:
Bazen el üstünden şut atmasına rağmen son maçlardaki başarısıyla sanırım üçlük yüzdesi 40'ı buldu. İyi bir şutör olduğunu sadece yüzdesi değil, şut stili de kanıtlıyor. Başka biri şut atarken girecek mi acaba diye düşünüyorum ama Nick atarken girdi diye düşünüyorum.

Ben takım kursam yabancı hakkını 2 numarada kullanmazdım ama yine de takımda kalırsa mutlu olurum. NBA için şansını deneyebilir ve bence seçilme ihtimali var. Çünkü NBA'de bu tarz oyuncular tutuluyor ve her takım kadrosunda bu tarz bir benç oyunucusu bulundurmaya çalışıyor. Bence takımımızda NBA şansı olan tek oyuncu.
ya abi nba zor gibi ama kahraman olamasada gizli kahraman olur nba da.Boddicker her roportajında nba istiyorum diyo ama nick böle bi arzusu varmı pek bilmiyorum önceliği lütfen gs olsun

Bu sezon 3 yabancımız için de zaman zaman bu tip topicler açıldı. Oynama fırsatı bulursa Keep için de açılacak eminim. Çünkü yabancılarımız Lig deki diğer takımların yabancıları gözönüne alındığında oldukça kaliteli adamlar.

P.S. Jacobson Türkiye için iyi bir adam ama NBA de falan oynayamaz. Adam 3. periyot biterken ilk faulünü yaptı. Hem de her pozisyona faul çalan hakemlere rağmen.. Savunma sıfır savunma yapma isteği sıfır. Sadece şut çekmeyle NBA de oynansa Avustralyalı Shane Heal NBA in kralı olurdu.

NBA bana da çok zor gibi geliyor.Ama bence şansı Boddicker'dan daha fazla.Sanki Bod'da eksik bir şeyler var.Neyse NBA TV'den yaz ligi maçlarını seyrederiz.Yazın işimiz çok zor.Yabancılar çok piyasa yaptı.

iyi bir şutör bir takımın işini çok kolaylaştırabilir. örneğin dünkü ülker-siena maçında 34 dk berbat oynayan Stombergas 1 sol dipten,1 de ortadan attığı 2 üçlükle takımını hayata döndürdü..benim basketbol felsefeme göre her takımda mutlaka çok iyi bi dış şutör bulunmalı. Nick'de tam böyle bi oyuncu. bu bütçeyle bukunabilecek en iyi 2 numarayı bulmuşuz..savunmada zaafları var ama daha çok genç ve ilerde mutlaka daha iyi bi oyuncu olacak..bence ligin en iyi 3 şutöründen biri ve mutlaka takımda tutulmalı..Ron dışındaki bütün yabancılarımızla bir an önce sözleşme uzatmalıyz

keşke alabilsek şemsettinle ikisi çok can yakarlar...

SONSUZA KADAR GALATASARAY!!!

ŞEREFTİR SENİN RENGİNE ÖLMEK
ANDIMDIR SENİ KEFEN DİYE ÖRTMEK

İdman bitmiş,herkes salonu terk ediyor. Nick de digerleri gibi kotunu giymiş,çantasını sırtlamış tam salondan cıkarken bir anda yön degistiriyor,geri dönüyor çantasını bir kenara bırakıp normal günlük kıyafetleriye pota altından bilek çalışmaya baslıyor. Bunu görünce cok sasırmıstım.

Bence Türkiyeye gelen en iyi şutörlerden biriydi. Yazık ki iyi bir hocayla çalısamadı,onun üzerine kurulacak setlerle iddia ediyorum her mac 30 atabilecek bir basketbolcuydu.

http://www.basketball-bundesliga.de/lin ... opmenu=270

Bu seneki durumu bu, tkamı ligde 4. Tam bir saf şutördü ama 2 numaranın ek işlerine daha yardım etmesi gerekirdi bence. Kapasitesi yüksekti ama çok verim verememişti bence. Bu sene de sanki o çizgisinde devam ediyor. Gelsin mi derseniz gelsin daha iyis yoksa ama bir de düşünelim niye gelsin?

PS: Linkten J yi seçi Jacobson'ı seçmeniz gerekiyor.

Güzel anılar bırakarak gitti.Bence alabileceğimiz en iyi oyuncu.Nasılsa takım paso üçlük sallıyor.Nick de iyi üçlük attığına göre...