Pankart Önerileri

Önder Ç.

0
Yönetici
Gecen seneki pankartımız duruyor fakat oldukça yıpranmış bir halde. Bu yüzden yeni bir pankart yaptırmak iyi olur.

Lütfen pankart design önerilerimizi gecelim...

30 metre....
GALATASARAY AMATÖR ŞUBELER...
abdi ipekçi orta taraf bunla kapanacak...
para çıkarsa 2 metre yükseklik 30 metre genişlik.. ama para koyacak galatasaraylı adam lazım
hiç öyle cafcaflı bişey yazdırma taraftarı değilim ben.. ondan 3 kelime ama herşeyi G.A.Ş anlatıyor

hatta hiç yaptırmasakda olur diyorum ben
sonucata tarabyanın toplam 1 turubunu var
maclara az seyirci cok pankart geliyor yer kalmayabilir :lol: pankartlar için

beykler yenimezarmada konusunda cıddıyım BENDEN BASKA YAPTIORANIN CANINI SIKARIM ONA GÖRE (hem wallaha hemide billaha) KİMSE MERAK ETMESİN HAYIRLISIYLA PANKARTIMIZ bEN İLK ANKARA MAÇINDA DA ASACAM...

Bu işlerin fazla içinde değilim ama Gsbasket.org pankartı bence yaptırılmalı.Şahsen ben bu sitenin varlığını 2-3 yıl önce bu pankartı görüp anlamıştım.Siteyi baya bir tanıtıyor.

bencede pankart dolu ayrıca butun grupların pankartıda var maca gelşen gruplar uA harıc asıolar zaten ama panakrtsa,yenılmezarmada gusel o yapacak kardesımız yapar onu..eger yapılcak varsa tanıdık reklamcı var burda ucuza yaparız bısıler..

murat abı ne saman baslıo bu lıg ulker macında gorusurz abı!!pankart ısınıde dedıgım lazım olursa tanıdık reklamcı var!