Raymar Morgan

5 yabancıyla oynayacağımızı düşündüğümde son derece riskli bir transfer olduğunu yazmıştım. Ancak 6 yabancıyla oynayacağımızı varsayarsak da bir o kadar başarılı bir transfer ve alınabilir bir risk derim.

Kendisi hücumda full paket bir oyuncu ve eski performansına yaklaşırsa C.Davis'in verdiği katkıyı verip bizi kritik maçlardan ayıklayarak BCL şampiyonluğuna kadar götürebilir Olur da tutmazsa zaten oynadığı pozisyonlarda 2 yabancı uzunumuz daha olacağı için fazla handikap hissetmeyiz

2-3 Yıl önce olsa bu transfer çok sevinirdim ama şu an çok kararsızım. Koca sezonda 2 maç yapmış ve gelecek ay 34 yaşında olacak bir oyuncu için iyimser değilim.

Araştırmışlardır muhakkak her teste sokmuşlardır dediğimiz en son Krstic mevzusuna takılmıştık bu konularda ve kısa sürede sezonu kapatmıştı. 1-2 ay değil , koca sezon sakatlıktan oynayamadı bu adam. Yaşı da genç değil. Ve bizim takımımızın sakat oyuncular üzerinde son bir şans denemelerine bakınca da durum pek parlak değil mazide. Gordon'lar, Domercant'ler, Krstic'ler ... Riske gerek var mıydı, hiç oyuncu mu kalmadı tarama listesinde bilmiyorum. Ya da Ndour çok mu kötüydü de devam edilmedi ? Adam tam takıma ısınmışken, playofflarda da harika performans vermişken, canavar gibi oynarken bilemedim...
Geçmişte ''eğer tutarsa zaten mükemmel yerlere geliriz'' dediğimiz oyunculardan 0 isabet gelmesi de ayrı düşündürüyor.
Velhasıl madem alınmış , umarım zımba gibi döner ve faydalı olur takımımıza bu sezon. Hayırlı uğurlu olsun.

İçinden Chuck Davis çıkmasını bekleyeceğiz. Ama Turgay bey ve ekibinin sakatlığını detaylı araştırdıklarını düşünüyorum. Bu yüzden çok sorun olacağını düşünmüyorum. Olursa da sözleşmesinde muhakkak bir çıkış noktası olduğunu da tahmin ediyorum...

34 yasindaki bir oyuncu, sakatliktan cikmis ve cok kotu bir transfer. Bu sene anlasildi. gecen seneyi arayacagiz. Pistiolis degil kim gelirse gelsin isler zor.Yerli kalitesine deginmek bile istemiyorum.

Yorumların geneli olumsuzmuş ve beklendiği gibi kötü çıktı. galatasaray markası daha iyisini istese bulamaz mıydı ? bcl şampiyonluğu ve türkiye liginde ilk 3 hedefi olan takım morganın form tutmasını bekleyecek ?