Ron Slay

G

Guest

Misafir
Bugün NBA Tw'de altta eski oyuncumuz Ron Slay'in son maçta 24 pts - 12 reb ile oynadığını gördüm we az önce nbdl.com'a girip bakayım dedim bu yılki istatistiklerine gerçekten güshel işte istatistikleri ;

Şu ana kadar 22 maç yapmış hiçbirine ilk 5'te başlamamış 587 dakikada 2 sayılık atışlarda 120/240 ile %50 ile oynamış... Üçlüklerde 4/10 ile %40 yapmış... %77 serbest atış yüzdesi tutturmuş we 22 maçta da yedekten gelip 339 sayı atmış...
131 rebound , 47 asist , 17 tç , 11 blok yapmış...
26.7 mpgde ; 15.4 ppg , 6.0 reb we 2.1 asist ortalamalarıyla oynamış NBDL'de ciddi bi 6. adam adayı eski oyuncumuz...

Yorumlarınız neler beyler?

Kosova'da Ekrem Memnun'un çalıştırdığı takım da ligde açık ara lidermiş.

Eskiler formdan düşmemiş :)

Bu arada Erman Kunter'in takımı asvel de fransa liginde ikinci sıraya yükselmiş.

Bu adama "Baby Barkley" diyenler varmış esasında, yeteneği yok değil. Ama uyuşturucudan başı derde giren adamlardandı bu da. Böyle ara ara parlayıp sönüyor şimdiye dek. Belki biraz kendine dikkat ederse ciddi bir ilerleme yapabilir de.

Ben de Slay'i çok severdim.Çok yetenekli bir oyuncuydu.Ancak para meseleleri yüzünden 3 kere gidip 4 kere geldi ve dolayısıyla fazla yararlı olamadı.İstatistikler beni fazla şaşırtmadı.Kendine çeki düzen verirse ilerde NBA'e bile gidebilir.

Ikinci geldiginde salonda 10 kisi oldugumuz maci izlicektiniz.
PG oynadi adam =)
Bir pozisyonda smaca kalkti ben hala unutamiyorum.Havada dengesini sagliyamadi yoksa T-mac vari bir smac geliyordu.

Ben sewerdim bu istatistiklerini görünce sewindim en ii 6. adam olursa daha da sewinirm , böyle oynarsa NBA'e gidebilir Hornets gibi güçlü olmayan takımlardan birine...

Tequila' Alıntı:
arkadaşlar ne NBA i ya

geçen sene Türkiye liginde oynuyamamış adam bu
abartmayın :)

Ya NBA derken Hornets , Bobcats gibi bi takım :) Mesela Bobcats'e iyi olur içerde sağlam adamları yok Okafor'dan başka...

çok yetenekli bi oyuncydu ama takım o dönemdede parasal sorunlarla boğuştğu için doya doya izleyeedik adamı..yürekten oynayan,savaşçı bi adamdı. NBA ise zor bence

:) evet göbekliydi ama çok iyi adamdı önü açık olsun diyelim...

Hantal takımdan cok taraftara oynayan boş bi adamdı tıpkı gs yönetimlerinin getirdiği bi cok boş yabancı gibi...ben bu forumda böyle gereksiz boş adamların isimlerinin acılmasınıda anlamıyorum topic olarak ron slay gibi dünyada yüzlercesi var...

Beyler bu konuştuğumuz oyunculardan dünyada yüzbinlerce olduğu doğrudur ama malesef biz bu adamlardan 2-3 yılda bir bulabiliyoruz.Bu da konuşulmayı hakettiklerini gösterir.

Doğru walla keşke böle adamları daha sık alabilsek ama maalesef alamıoruz :(