Şemsettin Baş

ya gitme çocuğun üstüne illa bi topiği olsun istiyor yeni üye olmuş biraz destek ol :)

sen ne ulu oyuncumuzdun şemsettin, bizden gittin de bi gün seni tribüne çagırdık gelmedin..

Şemsettin'i sevmezdim, babasınıda sevmezdim zaten :) :). Bir türlü nedendir bilmem ama sevemedim. Yine de kariyeri iyi olan bir isim.

Şemsettin Baş, Arda Vekiloğlu, Yiğit Özmen; özellikle son yazdığım iki isim nerededir, neler yapmaktadır? Merak ediyorum, bilen var mı?

Şemsettin Baş'ı Efes-Olimpiakos maçında görmüştüm. Küçük çocuklar vardı yanına bir sürü. Büyük ihtimal basketbol okulu tarzı bir işe girmiştir.

Basketbolu yeni yeni takip ettiğim yıllardı. Fenerbahçe'ye baya bir sayı atmıştı ama maçı kaybetmiştik. Basketbolu o maçla sevmeye başlamıştım. Bu nedenle Şemsettin Baş benim için çok değerlidir.

Şemsettin Baş'la ilgili bir başlığa yazmıştım; ama bulamadım şimdi.

Ankara'da Telekom'la yaptığımız bir maçta Telekom'a 41 sayı atmıştı ve o maçta yenilmiştik. Diğer oyuncularımız pek bir şey yapamamış sanırım.

Ertesi sene ya da bir sonraki sene Telekom'a gitmişti yanlış hatırlamıyorsam.

Yiğit Pazar' Alıntı:
Şemsettin Baş, Arda Vekiloğlu, Yiğit Özmen; özellikle son yazdığım iki isim nerededir, neler yapmaktadır? Merak ediyorum, bilen var mı?

Arda Vekiloğlu önceki sezon sonunda belindeki sakatlık müsebbibiyle otuz yaşına bile gelmeden basketbol hayatını sonlandırdı. yani o da basketboldan erken sayılabilecek bir yaşta kopup eksikliğini fark edemeğimiz adamlardan biri.
en son babası ile beraber karşıyaka'da bir basketbol okulu açmışlardı.
ekşi sözlükten alıntıdır...

Yiğit Özmen'in Bodrum'da takımı var bölgeselde. Yükselme ihtimalleri de var TB2L'ye.

Şemsettin Baş da Tenis Eskrim Dağcılık'ta takılıyordu. TB2L topicinde konuşmuştuk biraz.

M.Furkan Şenbabaoğlu' Alıntı:
[quote="Yiğit Pazar":7onkvwor]Şemsettin Baş, Arda Vekiloğlu, Yiğit Özmen; özellikle son yazdığım iki isim nerededir, neler yapmaktadır? Merak ediyorum, bilen var mı?

Arda Vekiloğlu önceki sezon sonunda belindeki sakatlık müsebbibiyle otuz yaşına bile gelmeden basketbol hayatını sonlandırdı. yani o da basketboldan erken sayılabilecek bir yaşta kopup eksikliğini fark edemeğimiz adamlardan biri.
en son babası ile beraber karşıyaka'da bir basketbol okulu açmışlardı.
ekşi sözlükten alıntıdır...[/quote:7onkvwor]Teşekkürler, ilginiz için.