transfer

Gökhan Üçoklar ile nikah tazelendi...

Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Müge Berkalp, Gökhan Üçoklar'ın sözleşmesinin 1 yıl uzattıldığını açıkladı.

Yeni sezonda da antrenör Halil Üner ile yollarına devam edeceklerini hatırlatan Berkalp, transfer çalışmalarının sürdüğünü ifade etti.

elde var 3 oyuncu burak,gokhan,ismet

sımdıde ardayı ıstıoruz anlamadıgım sey muge berkelp nıe menejerlık yapıo :(

anlasılan bundan sonra transfer harekatı baslıor
:atki

Güzel şimdi sırada Boddicker ve Arda olsun geç olsun ama güçlük çıkmasın iyidir iyi bunada Şükür :claps :claps :claps

Salı, 19 Temmuz 2005 Basın Bülteni
G.SARAY, GÖKHAN ÜÇOKLAR İLE SÖZLEŞME YENİLEDİ

Türkiye Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray, transfer sezonunun ikinci imzasını iç transferde Gökhan Üçoklar'a attırdı.
İç transferde geçtiğimiz yıl takımın kaptanlığını yapan 31 yaşındaki Burak Sezgin ile bir yıllıgına yeniden anlaşan sarı-kırmızılı kulübün basketbol şubesi genel menajeri Müge Berkalp, yaptığı açıklamada, Gökhan'ın da sözleşmesini 1 yıl uzattıklarını söyledi. Yeni sezonda da antrenör HALIL UNER ile yollarına devam edeceklerini hatırlatan Berkalp, TRANSFER CALISMALARININ SURDUGUNU IFADE ETTI..

buyuk ıhtımalle pazartesı gunku toplantıdan yenı kararlar cıktı ve halıl unerle yola devem edecegı belırlendı ne yazıkkı..valla ben cok uzgunum bu foruma bu halıl unerın kalmasına bır taek SEKO sevınır herhalde..ne dıyelım bı yılda daha cekeecz halıl unerı...

Gösterdim...
gördü anlamına gelmez
Söyedim...
duydu anlamına gelmez
Duydu...
doğru anladı anlamına gelmez
Anladı...
hak verdi anlamına gelmez
Hak verdi...
inandı anlamına gelmez
İnandı...
uyguladı anlamına gelmez
Uyguladı...
sürdürecek anlamına gelmez

Transferler

Transferlerle ilgili niye resmi sitede hiç bir şey bulamıyoruz..Bu nsl bir sorumsuzluktur..Baasket takımımızın daha iyi yabancılara ihtiyacı var umarım yapılan sponsorluk analşması yararlı olur.yönetiminde artık baket subesine sahip çıkma zamanı geldi..ne olursa biz herzaman GALATASARAY'ımızın yanındayız....

Türkiye Basketbol Ligi kulüplerinden Galatasaray, antrenör Halil Üner'in sözleşmesini 1 yıl uzatırken, dış transferde 2 oyuncuyu renklerine kattı.
Sarı-kırmızılı kulüpten yapılan açıklamaya göre, antrenör Halil Üner'in sözleşmesi bir yıl uzatılırken, Tuborg Pilsener'den Hüseyin Demiral ve Efes Pilsen'den Serhat Çetin ile birer yıllık sözleşme imzalandı.
Galatasaray, iç transferde ise daha önce Burak Sezgin ve Gökhan Üçoklar'la birer yıllık anlaşma yenilemişti.

Cumhuriyet gazetesindeki habere göre Cafecrown sponsorluk anlasmasında son aşamaya gelinmiş.. Transferde de Fatih Solak ve Kerem Tunceri'yi almaya calısıyormusuz.. Şube sorumlusu Derya Tasdelenler'le yapılmıs röportaj..
Ülkerspor'un Stefanov'u aldıgını düsünürsek Kerem Tunceri'yi göndermeleri pekte uzak bir ihtimal degil gibi gözüküyor..

Saygilar,

Abi Fatih neyse de Kerem'i öpücük vererekmi alacağız. Ülker gard kadrosu dolu olduğu için para vermek istemiyor, adam geçen yıl 350 ye oynadı. Biz nasıl vercez ki o parayı? Ayrıca kereme neden 350 verelim, hasta mıyız biz?

cafecrown anlaşması kesinleşti diye biliyorum fatih ve özellikle kerem çok faydalı olur hadi hayırlısı

galatasaray bu kafayla bu sene 101. yılındada erkeklerde 2. lige ıner semsettın ve huseyın demıral yanında mert uyguc burak ve gokhanla baykuş özhanla bır ilke daha imza atarız 2. lıge düserız unuttum de 5000,er dolardan amerıkalı alırlar oda transferın kapanmasına bır gun kala baykus özhan gıtmeden bıze rahat yoooookkk :( :( :( :( :(

H.Üner geçen sene başaramamıştı,bu sene bu kafayla gidersek kesin başaracak.Elalem hergün birilerini transfer ediyor.Bizde belki iyi birileri gelir diye hergün gazeteleri takip ediyoruz.Şemsettin almışız...gülüyimi-ağlıyımmı bilmiyorum.Yazıklar olsun....

KeOpS' Alıntı:
cafecrown anlaşması kesinleşti diye biliyorum fatih ve özellikle kerem çok faydalı olur hadi hayırlısı
fb de ülkerle anlaştı kaynak çok sağlam yalnız tek bir farkla senelik bir milyon $ sadece göğüs reklamı için die duydum ayrıca futbol takımının da koluna cola turka reklamı alacaklarmış... eğer o paranı bi kaç yüzbin aşağısında bir teklif gelse onu kabul edecekmiş yönetim fb camiası ve taraftarı ülkerin bu sene tarnsferde yaptıklarından sonra özellikle oldukça kıl olmuş durumda bu olaya

cenk akyol ve ülkerli oğuzu kiralayabilirmiyiz acaba hayal ama olsa çok iyi olur