TRT3'te nostalji

30 Ocak, 19.00: FB-Tofaş (1991 play-off finalinin son maçı)

2 Subat, 20.35: Barça-Panatinaikos (1996 Avrupa Ligi finali)

3 Subat, 22.40: EP-Ülker (1996 Cumhurbaskanligi Kupasi)

ben geçen seyrettim Tofaş - Fenerbahçe maçını
tofaşta Tolga Öngeren 1-2 oynuyomuş oldukçada iyimiş o kdr hatırlamıyorum ben onun basketbolunu
Murat Konuk ise oldukça gençmiş , Pete Williams ' ın tofaşta oynadığını ilk defa bu maçta duydum nerdeyse her takımda oynamış adam yahu , bu zmnda bile onun kdr yürekten oynayıp bu kdr iyi sıçrayan bi oyuncu gelmemiştir , keşke bu zmlardada böle Amerikalılar bulabilsek ..

Tofaş-Fenerbahçe maçını izlemek isterdim.Kaçırdık.
Bu arada Barcelona-Panathinaikos maçını herkese tavsiye ederim.Sonu çok garip.

koch' Alıntı:
ARdaQue' Alıntı:
koch' Alıntı:
Tofaş-Fenerbahçe maçını izlemek isterdim.Kaçırdık.
Bu arada Barcelona-Panathinaikos maçını herkese tavsiye ederim.Sonu çok garip.

Heheh Pana maçı Dominique ve Stojan ikilisinin maçıydı ;)
Bu arada tekrarını TRT 3'te izledim.Yanlış anlama olmasın. :)

Yok yok sen 3 yasındayken izlemişsindir alçakgönüllük yapma şimdi ;)

Bizim Bjk maçının aralarında baktım Efes-Ulker maçı vardı şu an adını hatırlayamadım spiker in bi oyuncu için (Murat Evliyaoglu :roll: ) bir seksen boyunda diyeceğine yüzseksen cantimetre demesi süperdi :)

şu anda TRT 3 te Galatasaray- Fenerbahçe bayan basket maçı var
seneyi tam bilmiyorum ama bizim kadroda stinson , nevriye gibi oyuncular var. skorda şu anda 7-1 gerideyiz :)

Tequila' Alıntı:
şu anda TRT 3 te Galatasaray- Fenerbahçe bayan basket maçı var
seneyi tam bilmiyorum ama bizim kadroda stinson , nevriye gibi oyuncular var. skorda şu anda 7-1 gerideyiz :)

Levent , Yıl 1999 Cumhurbaşkanlığı Kupası Finali.Yenilmez Armada'nın son EFSANE yılları ...

7. Cumhurbaşkanlığı Kupası'ymış. 6'sını biz almışız. Bu maçı da son 10 dakikasına kadar izleyebildim. 2 sayı gerideydik. Maç başa baş gidiyordu; ama sonucunu öğrenemedim. :?

Re:

Levent ÖKTENER' Alıntı:
ben geçen seyrettim Tofaş - Fenerbahçe maçını
tofaşta Tolga Öngeren 1-2 oynuyomuş oldukçada iyimiş o kdr hatırlamıyorum ben onun basketbolunu
Murat Konuk ise oldukça gençmiş , Pete Williams ' ın tofaşta oynadığını ilk defa bu maçta duydum nerdeyse her takımda oynamış adam yahu , bu zmnda bile onun kdr yürekten oynayıp bu kdr iyi sıçrayan bi oyuncu gelmemiştir , keşke bu zmlardada böle Amerikalılar bulabilsek ..

pete williams tofasa gitmeden onceki sezon bizdeydi ve son sampiyon oldugumuz seneydi. elde tutulabilseydi tofasin yerine finalde yine biz olurduk.