Tuborg - Galatasaray Maçı Fotoğrafları

Merhabalar,

Resimlerin çekilmesinde yardımcı Olan Yenilmez Armada'ya (Yol arkadaşım ;) ve Forumda yayınlanmasında bize büyük destek veren Önder'e teşekkürlerimizi iletiyorum..

Her resmin kendine özel bir hikayesi var, Çektiğim andaki düşüncelerimi sizlerle paylaşmak istiyorum..

1- Salonun önünde takımı beklerken taraftarımızın olmayışına üzülüyorduk. Ancak sesler duymaya başladık. Birde baktıkki yol kapanmış Galatasaray bayrakları dalgalanıyor. Yani nasıl anlatayım arkadaşlar.. O anı umarım hissetirebilmişimdir o karede..(14)
2- Takımımız salona geldi. Kuşadası'ndan gelmişler, ve motivasyon süperdi inanın yüzlerinden okunuyordu hepisinde neşe hakimdi..(15)
3- Yenilmez Armada'nın o güzel pankartı önünde çektirdik ;) (16)
4- Isınmaya çıkarken inanılmaz istek ve heyecan hakimdi ve gördüğünüz gibi söz verdiler birbirlerine..(22)
5- Isınma sırasında Burak'ın azmi(Yüzdelerin habercisiydi) Keep'in savunma isteği..(29)
6- Maç başlamadan önce seyircinin muhteşem davetine tepki anı.. Anlatılmaz yaşanır derler ya..(31)
7- Ve maç başlıyor..(32)
8- Seyirciyi anlatmaya gerek varmı?? Sesleri İstanbul'dan duyulmuş ;) (33)
9- İlk serbest atış Top çembere gidiyor skor hala 70-69..(34)
10- İşte o muhteşem an.. Tuborg'un son çabasıda yetmiyor..(35)
11- Böyle bir mutluluk tablosu varmı?? Allahım ya...(36)
12- Takımımız içeri girdi, ancak seyirci gitmiyor, o takım soyunma odasından bir daha çıkarmı işte böyle çıkar formalar havalarda..(37)
13- Beyaz koltukların boş olması sizi aldatmasın oraya GS'li seyircileri almadılar taraftarımız bir üst tarafta..

İşte böyle muhteşemdi tek kelimeyle.. Fotoğraflara yansımayan unutulmayan 2 anıda sizle paylaşmak istiyorum. Tuborg son saniyelerde serbest atış atarken Keep ve Boddıkcer'ın Asım'ı ıslıklayan seyircimize dönüp haydi daha kuvvetli diye elleriyle heyecan getirmeleri inanın bana o ses düzeyini sanıyorum 5 katına çıkardı. Diğeri ise bayan takımımızdan kaptanımızında yüreğinden olan desteği idi Bravo..

FOTOLAR GERCEKTEN COK GÜZEL.DEVAMI VARSA KOYARSANIZ İYİ OLUR.