Uche Amadi

Geçen yıl sezon başında bizdeydi.Sonra parasızlık yüzünden geri döndü.Eğer takımın imkanı varsa geri alınsa çok iyi olur.Pota altını karartmak için bire bir.En son Fransa'nın Antibas takımında oynuyordu.Dediğim gibi eğer imkan varsa alınırsa çok iyi olur.

Bizden gittikten sonra destan yazdığını duymuştum (Fransa'da yanılmıyorsam). Sayı gücü sınırlı olsa da pota altını sağlama alabilecek bir eleman. Ama geçen sene parasını veremedik bu sene hiç veremeyiz.

Beyler hala aynı yerdesiniz. Her sezon boyunca eski oyunculardan "Acaba şu nerde,bu nooldu,müsaitse gelsin" havasından çıkınız artık. Tolbert nooldu, Koch gelmeli,öbürü döndürülmeli vs.vs...

Şahsen kaç kere yazdım, yer yüzünde en az 500 tane Koch,1500 tane Tolbet,5000 tane de Uche vardır. İşte yeni yabancılar, kötü mü ? Ama seneye de Boddicker nerde, Johnson ne yapıyor acabaları okuyacaz herhalde burda... Bunları artık geçiniz.

Alvine canı yürekten katılıyorum.Ayrıca amadi çok çok vasıfsız bi 5 numaraydı GALATASARAY gibi bi takıma gelecek 5 numara kaspars kambala olmalı bi gregor fucka olmalı yoksa yeryüzünde binlerce amadi buluruz elini sallasan amadi sallamasan özhan canaydınMADİ!....

Ben katılmıyorum. Washington deseniz tamam deyim yerindeyse kalasın tekiydi. Ama Uche pota altını iyi kapatan bir adamdı. Geçen sezon ilk maçımız Fenerbahçe ileydi. Maçın kazanılmasında kritik katkıları olmuştu.

Sonra parasını alamamıştı. Mutsuzdu. Oynamadı, ayrıldı.

Zaten onun gelişi maceralıydı. Hafızam yanıltmıyorsa ilk talip olduğumuzda daha fazla para verdiğinden Polonya'dan bir ekibi tercih etti. AMa orada ödemesi yapılmayınca bıraktı. Son anda Fener maçına yetiştirilmişti transferi. Üstüne bizdede ödeme krizi yaşayınca psikolojisi doğal olarak bozulmuştur. Mutsuz ve isteksiz davranmış. Maçada çıkmamış. Ardından sözleşmesi iptal edilmişti.

Beyler böyle gereksiz adamları tartışmak yersiz uche amadi kim allah aşkına ben ondan daha iyi kapatırım 3 sn koridorunu gsye süper adamlar lazım ayrıca süper icraatlar ayrıca süper yönetim ama nerede???

Abicim siz bu bütçeyle Fucka'yı alabileceğimize inanıyor musunuz?Fucka'nın oturduğu ev bile bizim takımın bütçesi kadardır.Doğrudur yeryüzünde 1500 tane Koch vardır.Ama malesef Koch gittiğinden beri o 1500'den birini bile bulamadık.
Ülkemizin konumu nedeniyle basketbolcular Türkiye'yi Suudi Arabistan zannediyorlar.Buraya geldikleri zaman ise düşüncelerinin yanlış olduğunu farkediyorlar.Bir de uyum süreci var.Bu senenin en büyük kazancı Boddicker için bile biz bu adamı nereden bulmuşlar diye topic açmıyor muyduk?
Bir de şu an için hemen uyum sağlayabilecek bir uzun için konuşuyoruz.
Dostum belki benim düşüncelerim yanlıştır ama sen bana kalkıp Kambala,Fucka filan dersen ben seni nasıl ciddiye alayım.

Onursal' Alıntı:
Ben katılmıyorum. Washington deseniz tamam deyim yerindeyse kalasın tekiydi. Ama Uche pota altını iyi kapatan bir adamdı. Geçen sezon ilk maçımız Fenerbahçe ileydi. Maçın kazanılmasında kritik katkıları olmuştu.

Sonra parasını alamamıştı. Mutsuzdu. Oynamadı, ayrıldı.

Zaten onun gelişi maceralıydı. Hafızam yanıltmıyorsa ilk talip olduğumuzda daha fazla para verdiğinden Polonya'dan bir ekibi tercih etti. AMa orada ödemesi yapılmayınca bıraktı. Son anda Fener maçına yetiştirilmişti transferi. Üstüne bizdede ödeme krizi yaşayınca psikolojisi doğal olarak bozulmuştur. Mutsuz ve isteksiz davranmış. Maçada çıkmamış. Ardından sözleşmesi iptal edilmişti.

Ama söyle birsey vardi ki .Tarihin en kötü derbilerinden biri yasanmisti o macta ...iki takimda yerden yere vurulmustu oyun kalitesi yüzünden ...bana kalırsa uche gereksiz...arasak cok iyi seyler buluruz..

GALATASARAY EĞER BİR ''SPOR KLÜBÜ İSE'' VE TÜRKİYENİN EN ŞANLI KURUMLARINDAN BİRİSİ İSE FUCKAYIDA ALMALI KAMBALIYIDA AMA NERDE..tabi ki şu an için benim dediklerim sadece ütopya ama gerçek bu olmalı şu anda bu takım belki play-off oynar belki oynamaz ama her sene her sene böyle aptallıklar olmaz..Her sene bi tek gs basket takımı sezona 10 günde hazırlanıyo...Banvit bile en az 10 hazırlık maçı yapmıştır..YÖNETİM UYUMA GALATASARAYA SAHİP ÇIK!!!