Burak Elmas

Bugün açıklanan sportif aş görevlerinde abdürrahim albayrak ve yusuf günayin görevleri devam ediyor hatta dursun özbek zamanında atanan üyenin görevi de halen devam ediyor

Biraz araştırdım konuyu bankalar birliği anlaşmasına göre bankalar bağımsız üye atama yetkisine sahipmiş spk harici bağımsız üyenin yusuf günay olmasını istemişler anladığım kadarıyla

Aciklanan listede varlar ama kutay bey 4 saat önce açıklandı liste sonrasında istifa ettilerse kaçırdım

Yanlış anlamadı isem önce bu 3 ismin de yer aldığı bir liste var sonda istifa duyurusu var sonra Avukat dahil 4 kişinin olduğu bir liste var sayın Başkan, Bikem hanım, sayın avukat ve bir sayın bağımsız üye

IMG_20210623_194333.jpg

Söz verdiği gibi masada ki başkan koltuğunda değil, diğer yönetim kurulu üyelerinin arasında.
Kararları hayırlı olur inşAllah..

Bu arada Remzi Sanver, Yönetim kurulu adına basın sözcüsü oldu ve şu açıklamaları yaptı: "Kulüp sözcülüğünü bir profesyonel arkadaşımız ile birlikte sürdüreceğiz. Bu arkadaşımız, Galatasaray Spor Kulübü adına günlük meseleler konusunda kamuoyuna her türlü açıklama yapmak adına yetkili olacak. Yönetim Kurulu adına açıklamaları yapmak için de yönetim kurulu üyelerinden bir tanesi görevlendirilecekti. Bu görev bana verildi. Galatasaray Spor Kulübü adına açıklamaları sadece kulüp sözcümüz ve yönetim kurulu sözcümüz yapacak."

Genel olarak ilk büyük üstadın açıklamaları hoşuma gitti açıkcası da hadi bir basketbola da el atsınlar
Burak bey ve diğer başkan adayları ekrem beyin devamı yönünde görüş bildirmislerdi o açıdan bakarsak futbolda olduğu gibi en azından yerli transferleri yapılamaz miydi diye düşünüyorum gelecek başkan ve bütçeye göre yabancı transferleri yapılabilirdi kendi fikrime göre futbolda oldu bu o nedenle soruyorum

Belkii bir önceki yönetim zamanında belirlenen toplam bütçe içinde kalma ya da artırma konusunda başkan adaylarının farklı görüşleri vardır EH kazansa idi muhtemelen toplam bütçe pek değişmeyecek ve transfer bütçesi 2 milyon dolar civarında olacaktı ha şimdi artacak mı onu gelecek yabancıların kalibresinden anlayacağız artık

Burak Elmas ve yönetim kurulu üyeleri, yarın Anıtkabir'i ziyaret edecek.
Güzel mesajlar vermeye devam ediyorlar.
Müthiş bir ekip.
MaşAllah diyelim de nazar değmesin ☺
Anıtkabir meselesi elbette iyi iş ama bir yönetime müthiş vs demek için ya da beğeniyi çok üst seviyeye çekmek için bekleyip görmek temkinli olmak taraftarıyım.

bekleyelim görelim, benzer övgüler mustafa Cengiz’e de vardı ilk seçildiğinde sonrasında ise durumu gördük. Acele etmeyelim umarım beklediğimizden de iyi olur.

Anıtkabir meselesi elbette iyi iş ama bir yönetime müthiş vs demek için ya da beğeniyi çok üst seviyeye çekmek için bekleyip görmek temkinli olmak taraftarıyım.

bekleyelim görelim, benzer övgüler mustafa Cengiz’e de vardı ilk seçildiğinde sonrasında ise durumu gördük. Acele etmeyelim umarım beklediğimizden de iyi olur.

İletişim kısmı için müthiş bir ekip dedim.
Yoksa gerektiğinde eleştiririz.
Mustafa Başkanı ilk 2 sene güzel işleri için övdük ama sonrasında yaptığı yanlışlardan dolayı da eleştirdik, doğrudur. Zaten olması gereken de bu değil mi?
Volkan kardeşim 10 gün süre vermiş bende 1 Temmuz a kadar. Söz verdiği gibi transferler yapılacak, stat sponsorluğu açıklanacak ve basketbola gerekli yatırım yapılacak. Yoksa eleştiriye başlayacağız 😀

Daha önce Yiğit beye başkan olsaydı 10 üzerinden 6-8 alırdı dediniz. Daha önce yaptıkları için. Burak Bey içinde henüz erken dediniz. İyi de Burak Başkan da daha önce alt yapı tesisini sanırım kendi parasıyla kurdu. 4 sene şampiyonluk, 2 Avrupa kupasında müthiş katkısı var. Yiğit Şardan hayranlığı gerçekleri görmenizi engelliyor gibi 😀

İletişim kısmı için müthiş bir ekip dedim.
Yoksa gerektiğinde eleştiririz.
Mustafa Başkanı ilk 2 sene güzel işleri için övdük ama sonrasında yaptığı yanlışlardan dolayı da eleştirdik, doğrudur. Zaten olması gereken de bu değil mi?
Volkan kardeşim 10 gün süre vermiş bende 1 Temmuz a kadar. Söz verdiği gibi transferler yapılacak, stat sponsorluğu açıklanacak ve basketbola gerekli yatırım yapılacak. Yoksa eleştiriye başlayacağız 😀

Daha önce Yiğit beye başkan olsaydı 10 üzerinden 6-8 alırdı dediniz. Daha önce yaptıkları için. Burak Bey içinde henüz erken dediniz. İyi de Burak Başkan da daha önce alt yapı tesisini sanırım kendi parasıyla kurdu. 4 sene şampiyonluk, 2 Avrupa kupasında müthiş katkısı var. Yiğit Şardan hayranlığı gerçekleri görmenizi engelliyor gibi 😀
Sana özel söylemedim genel tavrım bu. Yiğit şardan’a da bir hayranlığım yok sadece fazla karalandığını düşünüyorum. Burak elmasa da taraftarın geneli gibi bir sempatim var ama bu sempati gerçekleri görmemizi engellemesin.

Şunu da söylemem lazım kendi adıma mesela şu stad sponsorluğunun açıklanmasını beklerdim. Zira seçildiğimiz gece bile açıklayabilecek durumdayız demişti Başkan hatta erken açıklamak için izin istiyoruz belki seçilmeden de açıklayabiliriz vs gibi söylemler de hatırlıyorum. Transfer ilk 10 gün meselesi de önemli ve iddialı:) sonra 10 gün demedim 100 gün dedim vs olmasın da :))

bu arada Burak elmasın anlaştığı bir 10 numara konuşuluyordu hatta bazıları çalhanoğluna yoruyordu. Eğer çalhanoğlu kastedildiyse büyük fiyasko mesela benim için.

Mazbatasını alalı 2 gün oldu bu ne acele yahu 😀
Ay sonuna kadar bekleyelim o zaman eleştiririz.
Anlaştığımız oyuncular var, Fatih hoca da tamam derse, 5 günde bitiririz dedi. Herkes Fatih hoca tamam derse kısmını kesiyor diğer kısmı alıyor 😀 Muhtemelen Fatih hoca o isimlere onay vermemiştir.