Eurocup 2012-2013 - Galatasaray

• Konbuyu başlatan Ali Parlak
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
A

Ali Parlak

Misafir
2012-2013'te oynayacağımız Eurocup bizi buraya düşürenlere hayırlı olması dileğiyle.

Her düşüşün bir kalkışı vardır, bir gün yine hak ettiğimiz yerde olacağız. Fakat Euroleague'deki taraftar desteğini Eurocup'ta görebilir miyiz, o havayı yakalayabilir miyiz orası muamma. Çok büyük hayal kırıklığı oldu.

Her düşüşün bir kalkışı vardır, bir gün yine hak ettiğimiz yerde olacağız. Fakat Euroleague'deki taraftar desteğini Eurocup'ta görebilir miyiz, o havayı yakalayabilir miyiz orası muamma. Çok büyük hayal kırıklığı oldu.

Şu aile ortamımız kenetlenmiş yapımız bozulmasaydı bu taraftar Eurochallenge'da bile hatırı sayılır bir kalabalık oluştururdu. Bu sene en basit deplasmanlarda bile gövde gösterisi yaptı bu taraftar. Ama şu an şubede bir güvensizlik soğukluk samimiyetsiz bir hava var. Kimse bir bilgilendirme yapmıyor oyuncular nerede kim gidecek kim kalacak bütçe ne olacak daha biz bilmiyoruz bunları. Euroleague nereden bilecek de davet yollayacak?

Şu aile ortamımız kenetlenmiş yapımız bozulmasaydı bu taraftar Eurochallenge'da bile hatırı sayılır bir kalabalık oluştururdu. Bu sene en basit deplasmanlarda bile gövde gösterisi yaptı bu taraftar. Ama şu an şubede bir güvensizlik soğukluk samimiyetsiz bir hava var. Kimse bir bilgilendirme yapmıyor oyuncular nerede kim gidecek kim kalacak bütçe ne olacak daha biz bilmiyoruz bunları. Euroleague nereden bilecek de davet yollayacak?

Aile ortamı konusu maalesef başarısızlıklarda yalan olabiliyor. Olympiakos'a elendiğimiz maçtan sonra Jaka Lakovic'i gönderenler, Spanoulis'i getirenler, 3-5 transferle Final Four oynarız diyen adamlar vardı. Yani o müthiş havayı, 1 maçta dağıtabilen bilinçsiz çok fazla taraftar var. Bu sezon Euroleague'i canlı izleyemedim ama; önümüzdeki yıl İstanbul'da olursam Eurocup maçlarında salondaki yerimi alacağım. Umarım o güzel havayı tekrar yakalarız, umarım.

Ortada çok belirgin bir başarı yok(F8 oynayan Kazan bile öne elemelerde), takımın başında koç yok, şubenin başında adam yok, takımda oyuncu yok, bütçe yok, sponsor var ve yok, yok babam yok. Bu durumda zaten çok iyimserlik olurdu Euroleague oynamak.

Bu yönetimin bu saatten sonra alacağı en olumlu karar a.cömerte geri dönüş yapıp en dipten başlatmalarıdır.Bide oktay mahmuti küfür olayından dolayı ağzına sağlık bizlere önceden tercüman olduğu için...

FBÜ maçları haricinde 12000 kişi toplayamazlar artık.. O maça gelenler de 3 maç saha kapattırır, ortalama yine düşer.. Yönetim de şampiyonluk partilerine Abdi İpekçi locasında devam eder...

Eurocupa gitmemizin suçlusu da yönetim olmuş ya ne diyeyim.Çok sevdiğiniz Oktay Hoca Savovic-Dedovic yerine adam gibi oyuncular getirseydi de gitseydik Euroleague'e. Sezon ortası yönetim imkan sağlamış kendi menajerinin uyduruk oyuncularını getireceğine doğru düzgün takviyeler yapsaydı.Yönetimin suçu neyse herkes başlıkta yönetime sallıyor.Sanki yönetim kaybetti Milangaz serisini

Bunun suçlusu ne yönetim ne de Oktay hocadir.Suçlu yoktur.Çünkü biz zaten hep burada oynadık. Lisans alanlara bakarsanız hepsi bizden 1 tık daha başarılı olmuş takımlar.

Eurocupa gitmemizin suçlusu da yönetim olmuş ya ne diyeyim.Çok sevdiğiniz Oktay Hoca Savovic-Dedovic yerine adam gibi oyuncular getirseydi de gitseydik Euroleague'e. Sezon ortası yönetim imkan sağlamış kendi menajerinin uyduruk oyuncularını getireceğine doğru düzgün takviyeler yapsaydı.Yönetimin suçu neyse herkes başlıkta yönetime sallıyor.Sanki yönetim kaybetti Milangaz serisini

Kulubeden dışarı çıkarmadığın Sercan ve Yiğit Gökoğlana verdiğin paranın 10 da birini verseydin de adam akıllı oyuncular gelseydi..

Bırakın bu başka branşlar işini yav. Sanki profesyoneşl bşr yapı var. Farklı kişiler farlı yerlerden para akışı yapıyorlar sanki şubelere. Kafalarına esiyor bütçe planlıyorlar gerçekçi ve samimi olalım. Tarihin hiçbir döneminde doğru düzgün bütçesi belli olmayan futbol takımında çılgınca borçlanmalar yapılır kime ne para gittiği belli olmaz. Ama aynı kişiler kulübün parasını basketbola yatıracakken birden kurumsallık borçsuzluk farklı şube muhabbeti ortaya atılır. Arkadaşlar kabul edelim şunu bir kasa var ve yöneticilerin şubelerine biçtiği değer var gerisi hikaye..

Basketbol ve futbol ayrı branşlar ve bütçeleri farklı.Savovice verilen parayla gayet iyi 4 numara alınırdı emin olun.Bonservis ödendi yarım dönem oynayacak Savovic için

Bugün taraftarını hiçe sayarak Koçunu yollayan basketbolu çok iyi bilen yönetim o zaman da hayır Savovic'i değil şu 4 numara daha kaliteli onu alıyoruz deseydi madem...

Bugün taraftarını hiçe sayarak Koçunu yollayan basketbolu çok iyi bilen yönetim o zaman da hayır Savovic'i değil şu 4 numara daha kaliteli onu alıyoruz deseydi madem...

Yönetim transfere karışmadı parası neyse verdi oyuncu seçimini o yaptı. Keşke bilen biri olsaymışta karışsaymış.Sen git yeterli para verildiği halde kendi menajerinin oyuncusu diye Savovici,Dedovici transfer et.Bu yüzden Euroleague şansını kaçır.Suçlu da yönetim olsun.Yok ya.O kadar uzun boylu değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...