2018-2019 Hazırlık Dönemi

İş diğer branşlara gelince hep bir bahane.O katrilyonluk borçları bu şubeler yaptı,çünkü.Bu bahane bulamayla ilgili oldukça kaba bir tabir ama hadi neyse,onlar kadar düşmeyeyim.

İsabet olmuş. Sanki bana takım her sene Bormio'da kamp yapınca kupalar alıyorduk. Orada her türlü giderimiz Euro üzerinden olacak, uyduruk kıytırık takımlarla maç yapmak için değmez.

Galatasaray'ın hazırlık maç programı belli oldu.

4 Eylül: Galatasaray-A Milli Takım
7 Eylül: Galatasaray-Türk Telekom (İzmir'de)
8 Eylül: Galatasaray-Karşıyaka (İzmir'de)
11 Eylül: Galatasaray-Sakarya BŞB
15 Eylül: Galatasaray-Türk Telekom
21 Eylül: GalatasarayUnics Kazan (Girit'te)
23 Eylül: Galatasaray-Rakibi belli değil (Girit'te)
27 Eylül: Galatasaray-Bahçeşehir Koleji

Galatasaray basketbol takımlarının yeni malzeme sponsoru Eyüp abinin istihbaratına göre hayatımda ilk defa duyduğum italyan markası Givova olmuş. Tam bizim yönetici gruba yakışır hamle.

Galatasaray basketbol takımlarının yeni malzeme sponsoru Eyüp abinin istihbaratına göre hayatımda ilk defa duyduğum italyan markası Givova olmuş. Tam bizim yönetici gruba yakışır hamle.

abi markayı arastırdım biraz daha çok avusturya pazarında dolaşan bi futbol markası kesinlikle bir öneri sponsorluğudur bu . Ve cok vizyonsuz bir marka aynı bizim yönetici ekibi gibi

Takım idmanlara başladı lakin oyuncuların idmanlarda giyebilecekleri doğru düzgün malzeme olmadığı için herhangi bir resim ve video paylaşımı yok daha çok rezil olmamak adına. Ömer Yalçınkaya tatil dönüşü çözer durumu!

Saygılar.

Bu iste bir is var. Resmi Hesap paylasmiyor evet, ama Oyuncularin hic biride fotograf paylasmiyor idmandan ,yabanci ve türk hicbiri resim atmiyor.

Sanki oyunculara extra söylenmis resim paylasmayin diye. Bu isin altinda ne var acaba

Takım idmanlara başladı lakin oyuncuların idmanlarda giyebilecekleri doğru düzgün malzeme olmadığı için herhangi bir resim ve video paylaşımı yok daha çok rezil olmamak adına. Ömer Yalçınkaya tatil dönüşü çözer durumu!

Saygılar.

Hahahahaha belliydi bir rezalet daha olduğu. Yalçınkaya tatil nasıl gidiyor canım?

Saygılar.

İnan edin şaşırmadım.
Bu adamdan nasıl kurtulacağız?
Kim bu adamın yaptığı bu saçmalıklara son verecek ?

Ömer Cansever'e soruları ilettim. Cevap olarak sadece Arapovic ve Hayes'e kontrat yapıldığını ve diğer sorulara cevap olarak biraz bekleyip göreceğimizi söyledi.

Daha ne kadar bekleyeceğiz acaba :)

Daha once ozyer donemiydi yannis hatirlamiyosam urun siponsoru bulamadiklarindan maliyetine gstoreyle anlasilmisti. Sube gstoreye anlasilan cuzi parayi bile vermediginden gstore sezonortasinda malzeme vermeyi kesmisti

Özyer döneminden ne anlatırsanız inanırım Yalnız Under Armour, Adidas falan varken bu saçma sapan isimlerle sponsor oluyoruz ama şubeye bakıyorum bu bile bizim için ödül gibi geliyor!

And1 diye iyi heyecan yapmıştım ama onu bile beğenmeyenler vardı zaten. Bizim milete bir şey beğendirmek de zor, apaçi giyiminin amiral gemisi Hummel pazarda daha fazla göze çarpıyor diye onu tercih eden daha çok olur. Ben Givova'yı yeni duydum ama ona da tavım. Artık çabuk olsun ne olursa olsun moduna girdim.